Zachęcamy do skorzystania z naszych komfortowych busów. Podczas podróży do wybranego landu czy innego kraju europejskiego istnieje kilka rzeczy, których lepiej unikać, aby zapewnić sobie komfort, bezpieczeństwo i pozytywne doświadczenie podróżowania:

  1. Nie przekraczaj limitów bagażowych: Upewnij się, że Twoje bagaże spełniają wymagania dotyczące wielkości i wagi, aby uniknąć opłat dodatkowych lub problemów podczas podróży.
  2. Nie zapominaj o ważnych dokumentach: Upewnij się, że masz ze sobą ważny paszport lub dowód osobisty, bilety oraz inne niezbędne dokumenty podróży.
  3. Nie opuszczaj bagażu bez nadzoru: Zadbaj o swoje rzeczy, zwłaszcza w miejscach publicznych. Nie zostawiaj swojego bagażu bez nadzoru, aby uniknąć kradzieży lub zagubienia. Bagaż umieszczany w luku bagażowym prosimy opatrzyć plakietką ze swoimi danymi kontaktowymi (w razie zaginięcia będziemy wiedzieć czyj on jest).
  4. Nie ignoruj zasad bezpieczeństwa: Podczas podróży autobusem zawsze przestrzegaj zasad bezpieczeństwa, takich jak zakładanie pasów bezpieczeństwa, nie wstawanie w trakcie jazdy, oraz słuchanie poleceń kierowcy.
  5. Nie przeszkadzaj innym pasażerom: Szanuj prywatność i przestrzeń innych pasażerów. Unikaj hałasu, głośnego rozmawiania, czy korzystania z urządzeń elektronicznych z dźwiękiem bez słuchawek. Nie zabieraj do bagażu: substancji łatwopalnych, wybuchowych, jedzenia o intensywnym zapachu czy broni.
  6. Nie spóźniaj się na odjazd: Spóźnienie się może skutkować utratą możliwości podróży lub koniecznością zakupu nowych biletów. Trzymaj się ram czasu wolnego, wyznaczonego przez kierowcę na postojach.
  7. Nie podróżuj z niewłaściwymi substancjami lub przedmiotami: Unikaj podróżowania z nielegalnymi substancjami lub przedmiotami, które mogą naruszać przepisy celne lub regulacje bezpieczeństwa.
  8. Nie ignoruj instrukcji personelu: Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nie wahaj się zapytać personelu autobusu. Zawsze lepiej jest uzyskać potrzebne informacje niż ryzykować popełnienie błędu.

Pamiętaj, że podczas podróży zawsze warto być uprzejmym, cierpliwym i zgodnym z przepisami, aby zapewnić sobie i innym pasażerom przyjemne doświadczenie podróżowania. Zasady te obowiązują na wszystkich kierunkach jakie obsługujemy. Sprawdź ofertę na busy do Niemiec.