BUSY DO BELGII

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD DO BELGII + 48 721-446-711

Szukasz dobrej oferty na busa do Belgii z Polski? Od wielu lat oferujemy tanie busy które każdego dnia jadą na wskazany adresi. W tras wyruszają tylko i wyłącznie sprawne pojazdy, dzięki czemu mogą czuć się Państwo bezpiecznie. Nasze pojazdy są systematycznie diagnozowane w firmowym warsztacie samochodowym, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy. Wszyscy nasi kierowcy posiadają aktualne badania lekarskie i uprawnienia umożliwiające transport osób. Z naszego kraju wyjeżdżamy w godzinach porannych, dzięki czemu późnym popołudniem znajdą się Państwo we wskazanym miejscu. Powroty do naszego kraju rozpoczynają się od godziny 15-16 (w zależności od wariantu trasy). Jeździmy od poniedziałku do niedzieli, także w czwartki i niedziele.

Busy do Belgii

W ramach zakupionego biletu przysługuje naszym klientom możliwość zabrania jednej dużej walizki oraz bagażu podręcznego. Dzięki dużej ilości bagażu zabierzesz w podróż wszystko co ważne. W naszej firmie wykonujemy usługi w systemie door to door, dzięki czemu odbędą kurs pomiędzy dwoma adresami wskazanymi przez Państwa. Podróż odbywa się w kameralnym kilkuosobowym składzie, co znacznie umili podróż. Dla Państwa wygody nasze busy wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację, wygodne fotele oraz sprzęt DVD. Dzięki tym udogodnieniom można się zrelaksować podczas jazdy i zakończyć podróz do Belgii wypoczętym! Z nami pojedzesz z dowolnego adresu w Polsce i dostaniesz się w dowolne do Belgii w wybrane miejsce. Dotyczy to obsługiwanych przez nas adresów -> sprawd na stronie głównej obszar naszej obsługi.

Nasi kierowcy odjeżdżają w naszej firmie z samego rana, a powroty do naszej ojczyzny rozpoczynają się od godziny 16. Rezerwacja odbywa się poprzez kontakt z naszą infolinią pod numerem telefonu + 48 721-446-711. Podczas składania zamówienia należy podać datę wyjazdy, jego adres początkowy i końcowy oraz godność pasażerów. W dniu wyjazdu kierowca przyjedzie po Państwa w wyznaczone miejsce, informując o tym na godzinę przed planowanym przyjazdem. Usługa przewozowa pomiędzy dwoma wskazanymi punktami pozwala na znaczne skrócenie czasu trwania podróży i oszczędność pieniędzy poprzez eliminację dodatkowych form transportu.


Przewozy do Belgii


Oferta na przewozy z Polski do Belgii gości w naszej firmie od początków jej istnienia. Rezerwacja odbywa się poprzez kontakt telefoniczny z naszą infolinią (8-22), dzięki czemu rezerwacji można dokonać niemal przez cały dzień. Przed każdym wyjazdem z bazy dezynfekujemy nasze pojazdy, dzięki czemu eliminujemy 99% drobnoustrojów. Od wielu lat jesteśmy liderem rynku transportowego dzięki czemu oferujemy najlepszą korelację jakości i kosztów podróży. Zapewniamy fachowe doradztwo naszych pracowników infolinii, kadrę najlepszych kierowców oraz pewność bezpieczeństwa.

Nasza firma dysponuje nowoczesną flotą ponad 40 pojazdów dzięki czemu jesteśmy liderem lokalnego rynku! Wśród naszych pojazdów przeważają busy Renault Traffic, dzięki czemu mogą być Państwo pewni o swoje bezpieczeństwo. Każdy z nich jest systematycznie diagnozowany i serwisowany, a kiedy nie spełniają naszych standardów wymieniamy je na nowe. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz usługi jakie oferuje nasza firma. Nie szukaj już dalej i wybierz rozwiązanie jakie co roku wybierają tysiące klientów. Każdego roku z naszych usług korzysta kilkanaście tysięcy osób, które dzięki nam bezpiecznie docierają do swojego celu. Wszystkie te przymioty sprawiają, że jesteśmy najlepszym możliwym wyborem - pojedź z nami wspólnie z Polski do Belgii Marcinbusem!

tanie busy do Belgii.jpgInformacje dla zwiedzających Belgię


Dzięki naszej ofercie umożliwiamy częstsze podróże, dzięki czemu podróże po Europie są dostępne powszechnie. Nasze busy zabierają podróżnych m.in. do stolicy kraju, co umożliwi poznanie tego fascynującego miasta. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenie stołecznego muzeum poświęconego dziełom René Magritte'a. W muzeum zgromadzono ponad 230 dzieł i archiwów słynnego surrealistycznego artysty, dzięki czemu muzeum posiada ich największą liczbę na świcie. Można tu podziwiać obrazy olejne, szkice i rzeźby, fotografie, plakaty i filmy zrealizowane osobiście przez Magritte'a. Muzeum udostępnia również kawiarnię i restaurację, w kórej można zjeść narodowe specjały po pełnej wrażeń eksploracji muzeum.

Z naszej bazy pojazdy każdego dnia kilka godzin po północy, co umożliwia dotarcie do celu w południe, którego resztki można spędzić na zwiedzaniu. Już za około 150 złotych każdy może odwiedzić muzeum czekolady mieszczące się w stolicy tego państwa. Jest to atrakcja która rozpoczyna się półtoragodzinnym zwiedzaniem muzeum wraz z audioprzewodnikiem, dzięki któremu można poznać tajniki belgijskich mistrzów czekolady. Zwiedzanie muzeum połączone jest z degustacją czekolady i pralin oraz możliwością stworzenia własnych wyrobów pod okiem profesjonalisty! Wyroby te można zabrać ze sobą do domu, dzięki czemu można poczęstować bliskich własnoręcznie sporządzonymi wyrobami. Pojedź z nami bezpośrednie od drzwi do drzwi i ciesz się komfortem na jaki zasługujesz! Nasze busy do Belgii w komfortowych warunkach przewożą codziennie wielu pasażerów. Skorzystaj i Ty i ciesz się komfortem w dobrych kosztach.

Busy do Belgii - rezerwacje


W naszej firmie można każdego dnia od godziny 8 do 22 rezerwować wyjazdy do Belgii z Polski. Nasi konsultanci pracują od rana do wieczora i udzielą państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie wyjazdów. Nasi klienci pytają nas o różne aspekty wyjazdów, a my odpowiadamy im na wszystkie pytania w sposób wyczerpujący. Jednym z podstawowych pytań jest pytanie na bagaż. Przypominamy dlatego, że w naszej firmie można wziąć ze sobą bagaż podręczny i rejestrowany. Bagaż podręczny - jak sama nazwa wskazuje powinien znajdować się pod fotelem busa lub na kolanach pasażera. Bardzo prosimy aby to właśnie w tym bagażu umieścili Państwo wszystkie swoje dokumenty, aby mieć je na oku. Zapraszamy do rezerwacji przejazdów do Belgii z Polski w naszej firmie!

PRZYDATNE LINKI: