Busy do Belgii

Busy do Belgii


Szukasz przewoźnika oferującego taniego busa do Belgii z Polski z adresu na adres? Skorzystaj zatem z naszej oferty na osobowe przewozy do Belgii z Polski pod wskazany dom, które wykonujemy codziennie rano. Z nami udasz się do pracy, do rodziny czy na wakacje. Przejazdy wykonujemy z samego rana, dzięki czemu w południe można już zwiedzać kraj. W ramach zakupionego biletu przysługuje naszym klientom, możliwość zabrania dwóch walizek (do 20 kg każda) oraz bagażu podręcznego. Duża ilość bagażu

Tani transport do Belgii zamówisz z dowolnego miejsca w Polsce na naszej infolinii -> +48 721-446-711 lub wypełniając formularz na dole. Z Marcinbusem pojedziesz szybko i bezpiecznie, a busy zarezerwujesz w najlepszej cenie. Z kraju jedziemy rano, a wracamy w południe lub wieczorem. W okresach okołoświątecznych prosimy o składanie zamówień z odpowiednim wyprzedzeniem. Przez niemal cały rok staramy trzymać się zasady - dziś zamawiasz a jutro jedziesz. Sprawdź nasze nowe pojazdy i kadrę doświadczonych kierowców!Przewozy z Polski do Belgii codziennieCodziennie znajdziesz u nas bus z Polski do Belgii
zabierające pasażerów w komfortowych warunkach. Wyjazdy organizujemy na wskazane adresy, a jadąc door to door oszczędzasz swój czas i pieniądze. Obsługujemy klientów indywidualnych, a także agencje pracy stałej i tymczasowej. Podróżujące z nami osoby prywatne, to ludzie udający się do pracy, szkoły, na wakacje, czy w odwiedziny do rodziny. Jednym słowem zabieramy wszystkich, którzy chcą szybko, sprawnie, stosunkowo tanio i bezpiecznie dotrzeć w upragnione miejsce.

Wykonując nasze usługi obsługujemy teren pięciu województw, a rozpiskę województw znajdziesz powyżej. Nasi klienci podróżują z nami od drzwi do drzwi, dzięki czemu ich podróż odbywa się pomiędzy dwoma dowolnymi adresami. Podróż naszymi busami odbywa się zazwyczaj bez przesiadania się. Nie trzeba także wykupować dodatkowych form transportu, a za bagaż nie płaci się dodatkowo.

Bagaż i inne elementy usługi


informacje o bagażu

Transport busem jaki oferujemy obejmuje nieodpłatne zabranie bagażu przez pasażera. Bagaż podręczny - jak sama nazwa wskazuje powinien znajdować się pod fotelem lub na kolanach pasażera. Bardzo prosimy aby to właśnie w tym bagażu umieścili Państwo wszystkie swoje dokumenty, aby mieć je na oku. Bagaż rejestrowany to maksymalnie dwie walizki średniej wielkości - do 20 kg każda. Prosimy o podpisanie wszystkich sztuk bagażu, aby uniknąć ewentualnych pomyłek w trakcie ich wydawania. Zapraszamy do wspólnego wyjazdu.

Informacje o naszych pojazdach i udogodnieniach


Naszych pasażerów przewozimy małymi autami, na dziewięć osób dzięki czemu podróż n odbywa się w kameralnych warunkach. W skład naszej floty wchodzi obecnie blisko 40 aut marki Renault Traffic. Każdy z nich jest systematycznie i kompleksowo badany w naszym przez naszego mechanika. Systematyka pozwala nam kontrolować ich stan techniczny, przez co jesteśmy niemal pewni, że każda podróż będzie bezpieczna. Pojazdy które uległy amortyzacji wymieniamy na nowe sztuki by zminimalizować potencjalność wystąpienia sytuacji kryzysowych na drodze.


Każdy nasz pojazd wyjeżdża z Polski czysty, pachnący i zdezynfekowany, gdyż są one naszą wizytówką. Nasze pojazdy są w pełni gotowe na obsłużenie pasażerów. Tuż przed przewozem poddajemy je dezynfekującemu procesowi ozonowania. Dbamy także o czystość pojazdów i wentylacji, dzięki czemu nawet alergicy mają swobodę oddychania jadąc z nami. Wszystkie nasze pojazdy posiadają przestronny luk bagażowy przeznaczony na walizki naszych klientów. Skorzystaj już dziś z naszej oferty przewozowej i pojedź z nami pod wyznaczony adres.

Busy Polska Belgia - rezerwacje krok po kroku


Zapraszamy do rezerwacji tanich przejazdów z Polski do Belgii i do wspólnej podróży. Zapoznaj się z poniższymi informacjami.

  1. Sprawdź na mapce obok czy jeździmy busami pod Twój adres,
  2. Zadzwoń na naszą infolinie +48 721-446-711i zamów swój przejazd lub napisz do nas ->
  3. Zmierz czy Twój bagaż spełnia nasze kryteria,
  4. Dzień przed wyjazdem poinformujemy Cię o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy,
  5. W dniu wyjazdu będzie kierowca się z Tobą kontaktować.
  6. Jakby co jesteśmy pod telefonem :)
  7. Nie zapomnij o dowodzie osobistym lub innym dowodem potwierdzającym Twoją tożsamość. Jeśli mieszkasz poza Strefą Schengen posiadaj komplet dokumentów.

wypełnij formularz rezerwacyjny online

PRZYDATNE LINKI: