BUSY DO BELGII

Busy do Belgii


Szukasz dobrej oferty na taniego busa do Belgii z Polski? Codziennie od wielu lat oferujemy tanie wyjazdy, dzięki którym dotrzesz na wskazany adres. W trasę wyruszają tylko i wyłącznie sprawne pojazdy, dzięki czemu mogą czuć się Państwo bezpiecznie. Nasze pojazdy są systematycznie diagnozowane w firmowym warsztacie samochodowym, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy. Wszyscy nasi kierowcy posiadają aktualne badania lekarskie i uprawnienia umożliwiające transport osób. Z naszego kraju wyjeżdżamy w godzinach porannych, dzięki czemu późnym popołudniem znajdą się Państwo we wskazanym miejscu. Powroty do naszego kraju rozpoczynają się od godziny 15-16 (w zależności od wariantu trasy). Jeździmy od poniedziałku do niedzieli, także w czwartki i niedziele. Organizujemy wyjazdy dostępne każdego dnia na naszej infolinii.

busy do Belgii

W ramach zakupionego biletu przysługuje naszym klientom możliwość zabrania jednej dużej walizki oraz bagażu podręcznego. Dzięki dużej ilości bagażu zabierzesz w podróż do wszystko co ważne. W naszej firmie wykonujemy usługi w systemie door to door, dzięki czemu. Twój transport z Polski do Belgii odbywa się od drzwi do drzwi, pomiędzy adresami wskazanymi przez Ciebie. Podróż odbywa się w kameralnym kilkuosobowym składzie, co znacznie umili podróż. Dla Państwa wygody nasze pojazdy wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację, wygodne fotele oraz sprzęt DVD. Dzięki tym udogodnieniom można się zrelaksować podczas jazdy i zakończyć podróż wypoczętym! Z nami pojedziesz z dowolnego adresu w Polsce i dostaniesz się w dowolne do Belgii w wybrane miejsce. Dotyczy to obsługiwanych przez nas adresów -> sprawdź na stronie głównej obszar naszej obsługi. W celu rezerwacji przejazdu busem do Belgii prosimy o kontakt z naszą infolinią. Jeździmy we wszystkie dni tygodnia!

Oferta na kursy na tej trasie gości w naszej firmie gości od początków jej istnienia. Rezerwację można sfinalizować poprzez kontakt telefoniczny z naszą infolinią (8-22), dzięki czemu rezerwacji można dokonać niemal przez cały dzień. Przed każdym kursem każdy nasz bus do Belgii jest dezynfekowany, dzięki czemu eliminujemy 99% drobnoustrojów. Od wielu lat jesteśmy liderem rynku, dzięki czemu oferujemy najlepszą korelację jakości i kosztów podróży. Zapewniamy fachowe doradztwo naszych pracowników infolinii, kadrę najlepszych kierowców oraz pewność bezpieczeństwa. Wyjazdy wykonywane każdego dnia ze wskazanego miejsca w Polsce i odbywają się do Belgii. Umożliwiamy naszym klientom wybór dowolnego terminu!


Przewozy z Polski do Belgii


przewozy do Belgii

Przewozy do Belgii z Polski odbywają się rano, a sama trasa przebiega z adresu pod adres. W naszej obsłudze znajduje się terytorium obejmujące swoim zasięgiem teren pięciu województw. Z tych województw każdego dnia organizujemy podróże pod wskazany adres. Transport z naszego kraju rozpoczyna się w godzinach porannych, a trasy powrotne odbywają się popołudniu. Pamiętaj, że wyruszamy w trasę każdego dnia rano.

W skład naszej floty wchodzi obecnie blisko 40 busów marki Renault Traffic. Każdy z nich jest systematycznie i kompleksowo badany w naszym przez naszego mechanika. Systematyka pozwala nam kontrolować ich stan techniczny, przez co jesteśmy niemal pewniu że każda podróż będzie bezpieczna. Pojazdy które uległy amortyzacji wymieniamy na nowe sztuki by zminimalizować potencjalność wystapienia sytuacji kryzysowych na drodze.

Każdy nasz pojazd wyjeżdza z bazy czysty, pachnący i zdezynfekowany, gdyż są one naszą wizytówką. Nasze pojazdy są w pełni gotowe na obsłużenie pasażerów. Tuż przed wyjazdem poddajemy je dezynfekującemu procesowi ozonowania. Dbamy także o czystość naszej wentylacjiu, dzięki czemu nawet alergicy mają swobodę oddychania jadąc z nami. Wszystkie nasze pojazdy posiadają przestronny luk bagażowy przeznaczony na walizki naszych klientów. Skorzystaj już dziś z naszej oferty jadąc z Polski do Belgii..


Tanie busy do BelgiiKażdego dnia o poranku wyruszają nasze komfortowe i tanie busy z Polski do Belgii codziennie dostępne do rezerwacji. Dzięki naszej ofercie umożliwiamy częstsze podróże, dzięki czemu podróże po Europie są dostępne powszechnie. Wyjazdy o poranku umożliwiają cieszenie się w tym samym dniu dobrodziejstwami jakie niesie za sobą podróż do tego kraju. Nasze auta zabierają podróżnych m.in. do stolicy kraju, co umożliwi poznanie tego fascynującego miasta. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenie stołecznego muzeum poświęconego dziełom René Magritte'a. W muzeum zgromadzono ponad 230 dzieł i archiwów słynnego surrealistycznego artysty, dzięki czemu muzeum posiada ich największą liczbę na świcie. Można tu podziwiać obrazy olejne, szkice i rzeźby, fotografie, plakaty i filmy zrealizowane osobiście przez Magritte'a. Muzeum udostępnia również kawiarnię i restaurację, w której można zjeść narodowe specjały po pełnej wrażeń eksploracji muzeum.

Z naszej bazy pojazdy ruszają każdego dnia kilka godzin po północy, co umożliwia dotarcie do celu w południe, którego resztki można spędzić na zwiedzaniu. Już za około 150 złotych każdy może odwiedzić muzeum czekolady mieszczące się w stolicy tego państwa. Jest to atrakcja która rozpoczyna się półtoragodzinnym zwiedzaniem muzeum wraz z audioprzewodnikiem, dzięki któremu można poznać tajniki belgijskich mistrzów czekolady. Zwiedzanie muzeum połączone jest z degustacją czekolady i pralin oraz możliwością stworzenia własnych wyrobów pod okiem profesjonalisty! Wyroby te można zabrać ze sobą do domu, dzięki czemu można poczęstować bliskich własnoręcznie sporządzonymi wyrobami. Wybierz bezpośrednie przejazdy od drzwi do drzwi i ciesz się komfortem na jaki zasługujesz! Nasze pojazdy wykonują kursy w komfortowych warunkach przewożą codziennie wielu pasażerów. Skorzystaj i Ty i ciesz się komfortem w dobrych kosztach. Z nami zawsze tanio i bezpiecznie dojedziesz do celu.

O firmie, bagażu i o rezerwacjach


W naszej firmie można codziennie zarezerwujesz przejazd busem od godziny 8 do 22 rezerwować wyjazdy. Nasi konsultanci pracują od rana do wieczora i udzielą państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie wyjazdów. Nasi klienci pytają nas o różne aspekty związanych z wyjazdami, a my odpowiadamy im na wszystkie pytania w sposób wyczerpujący. Jednym z podstawowych pytań jest pytanie na bagaż. Przypominamy dlatego, że w naszej firmie można wziąć ze sobą bagaż podręczny i rejestrowany. Bagaż podręczny - jak sama nazwa wskazuje powinien znajdować się pod fotelem busa lub na kolanach pasażera. Bardzo prosimy aby to właśnie w tym bagażu umieścili Państwo wszystkie swoje dokumenty, aby mieć je na oku. Zapraszamy do złożenia rezerwacji podróż na trasie Polska - Belgia już dziś!

Szkorzystaj z usług doświadczonego przewoźnika jakim jesteśmy. Działalność prowadzimy od ponad 10 lat, a więc śmiało można nas nazwać doświadczoną firmą! W trasę wypuszczamy tylko w pełni sprawne pojazdy. Zapewniają one bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotarcie do celu podróży. Na tej trasie jesteśmy codziennie widoczni na europejskich drogach szybkiego ruchu. Bogate doświadczenie pozwala nam znakomicie obsługiwać naszych klientów na tej i innych trasach. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Każda osoba i podmiot gospodarczy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. W ramach obsługi klienta biznesowego oferujemy relokację pracowników oraz transport paczek i dokumentów firmowych. Dzięki ostatniej usłudze ekspresowo transportujemy dokumenty pomiędzy filiami firmy. Ma to olbrzymie znaczenie jeśli dokumenty nie mogą być wysłane pocztą elektroniczną.

PRZYDATNE LINKI: