Busy do Belgii

obszar obsługi

Z nami pojedziesz codziennie rano busem z Polski do Belgii na upragnione wakacje lub do pracy. Od domu pod dom wykonujemy przewozy z Polski do Belgii w każdy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela zakupisz na naszej infolinii. We wszystkie dni tygodnia, a ponad to nadasz także paczki i zakupisz bilet dla siebie i rodziny. Siedem dni w tygodniu, o poranku wyruszamy w trasę autami Renault Traffic. Każdy nasz bus mieści maksymalnie ośmiu pasażerów. W trasę wyruszamy o poranku, a powroty rozpoczynają się popołudniu. Każdy nasz pojazd wyposażyliśmy w szereg udogodnień, w tym w wygodny fotel w którym można uciąć sobie drzemkę. Wybierz busy Polska - Belgia w Marcinbusie!

Na rynku działamy od ponad 10 lat, a więc śmiało można nas nazwać doświadczonym przewoźnikiem. Nasze doświadczenie przekuwamy w zagwarantowanie Państwu bezpiecznego dotarcia do celu podróży. Wybierz firmę z którą tanio i bezpiecznie przedostaniesz się ze wskazanego miejsca do wyznaczonej destynacji

NAPISZ DO NAS NA FACEBOOKU!


Bus do Belgii codziennie - tanio, bezpiecznie komfortowo


W naszej firmie znajdziesz najlepsze busy z Polski do Belgii jadące od drzwi do drzwi. Podróże we wskazane miejsce oszczędzają Twój czas i pieniądze, gdyż nie musisz wykupywać dodatkowych form przemieszczania się. Z pewnością każdy doceni tą formę lokomocji w okresie jesiennym i zimowym, kiedy to pogoda lubi być kapryśna. Nasze tanie busy do Belgii codziennie zabiorą Cię w dokładnie określone przez Ciebie miejsce. Dzięki tej usłudze nie musisz znać języków obcych, gdyż nasz kierowca przyjedzie po Ciebie we wskazane miejsce i zabierze tam gdzie tego potrzebujesz. Wybierając nasz bus do Belgii, można być pewnym terminowego dotarcia do celu.

Wyjątkiem od codziennych kursów jest Wielkanoc i Boże Narodzenie - wyłącznie. Dzięki usługom oferowanym przez 363-364 dni w roku możesz zaplanować z nami dowolnie długi wyjazd. Nasza firma umożliwia wybór terminu podróży, co z pewnością docenią wszystkie osoby nimi zobligowane. Na tej trasie obsługujemy klientów indywidualnych, a także agencje pracy stałej i tymczasowej. Drugą grupę klientów stanowią pośrednictwa pracy i firmy, które wysyłają z nami swoich pracowników.

Bus Polska - Belgia z adresu pod adres - wybierz podróże z licznymi udogodnieniami i darmowym bagażem


informacje o bagażu

Skorzystaj z naszych usług, wybierając przewozy Polska - Belgia wykonywane codziennie pod wskazany adres. Jadąc z adresu pod adres oszczędza się czas i pieniądze. Pamiętaj, że w naszej firmie nie płacisz dodatkowo za bagaż jaki zabierzesz z Polski. Ten podręczny powinien znajdować się pod fotelem lub na kolanach pasażera. Bagaż rejestrowany to maksymalnie dwie walizki średniej wielkości - do 20 kg każda. Nie zabieraj ze sobą do busów: towarów nielegalnych, żrących, o intensywnym zapachu, łatwopalnych czy mogących zabrudzić innych pasażerów lub ich bagaż.


Przejazdy z Polski do Belgii wykonujemy małymi busami, na dziewięć osób dzięki czemu podróż odbywa się w kameralnych warunkach. Każdy nasz pojazd wyjeżdża czysty, pachnący i zdezynfekowany, gdyż są one naszą wizytówką. Nasze auta posiadają klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, sprzęt DVD i gniazdko lądujące pod który można podłączyć telefon. Dodatkowo zamontowaliśmy sprzęt audiowizualny, a w razie potrzeby nasz kierowca udostępni wi-fi..

W naszej firmie obsługujemy także transport z Polski do Belgii paczek, które jadą z adresu pod adres. W standardzie zabieramy paczki w rozmiarach S i M, a czasem większe paczki. Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej infolinii. Jesteśmy dostępni od rana.


Przewozy do Belgii - proste rezerwacje


Codziennie zarezerwujesz przewóz osób do Belfii na naszej infolinii ->+48 721-446-711 we wszystkie dni tygodnia w godzinach 8-22. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji, a także ustalą ostateczne koszty związane z podróżą. Na infolinii przyjmujemy także zlecenia na nadania paczek.

Możesz wysłać także SMS-a zawierając w nim: adres początkowy i końcowy, data podróży, godność pasażerów oraz telefon kontaktowy.

Możesz także wypełnić formularz rezerwacyjny, który dostępny jest po kliknięciu w poniższy przycisk.


Dobra cena w Marcinbus


Opisujemy krok po kroku jak wygląd proces rezerwacji tanich usług dostępnych w naszej firmie.

  1. Sprawdź na mapce obok czy jeździmy pod Twój adres,
  2. Zadzwoń na naszą infolinie +48 721-446-711i zamów jedną z usług lub napisz do nas ->
  3. Zmierz czy Twój bagaż spełnia nasze kryteria,
  4. Dzień przed podróżą poinformujemy Cię o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy,
  5. W dniu wyjazdu będzie kierowca się z Tobą kontaktować.
  6. Jakby co jesteśmy pod telefonem :)
  7. Nie zapomnij o dowodzie osobistym lub innym dowodem potwierdzającym Twoją tożsamość. Jeśli mieszkasz poza Strefą Schengen posiadaj komplet dokumentów, które umożliwiają Ci podróż w ramach Strefy.
wypełnij formularz rezerwacyjny online

Wybierz podróże w Marcinbusie i zobacz ciekawe miejsca


Zachęcamy Was do wspólnej podróży do Brugii, zwanej „Flamandzką Wenecją”. Jeśli byśmy ułożyli prywatny ranking, to zajęłaby pierwsze miejsce. Jest to dla nas obligatoryjne miejsce do zwiedzania. jakie należy zaliczyć podczas pobytu w Belgii. Jest to średniowieczne miasto o wspaniałej architekturze. Jest ona uważana jest za jedno z najpiękniejszych miast w Europie. W centrum znajdują się liczne kanały i średniowieczny układ urbanistyczny. Nas zachwyciła katedra Św. Salwatora z XII wieku, Bazylika Świętej Krwi (XII wiek). W tej drugiej znajduje się fiolka, która podobno zawiera krew Chrystusa. Dojeżdżamy tu codziennie. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wspólnej podróży.


Marcinbus to sprawdzony przewoźnik


Wybierz podróże u sprawdzonej i rzetelnej firmy, która ma wieloletnie doświadczenie na trasach międzynarodowych. Jako jedna z nielicznych firm jeździmy codziennie, co jest korzystne ze względu na łatwą możliwość skorygowania swoich planów. Mamy tysiące zadowolonych klientów, a jeśli chcesz poznać ich opinie, to po prostu zajrzyj do Google. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy.


PRZYDATNE LINKI: