BUSY DO BELGII


Busy do Belgii


busy Polska Belgia - lista województw

Szukasz dobrej oferty na taniego busa do Belgii z Polski codziennie kursującego pomiędzy oboma krajami? Każdego dnia od wielu lat oferujemy korzystne cenowo przewozy do Belgii z Polski z adresu na adres. W trasę wyruszamy codziennie z samego rana, dzięki czemu w południe można już zwiedzać Belgię. W ramach zakupionego biletu przysługuje naszym klientom, możliwość zabrania do busa dwóch walizek (do 20 kg każda) oraz bagażu podręcznego. Dzięki dużej ilości bagażu zabierzesz w podróż do wszystko co ważne.

Transport z Polski do Belgii codziennie obsługują doświadczeni kierowcy, którzy posiadają aktualne badania lekarskie i uprawnienia. W trasę wyruszają tylko i wyłącznie sprawne busy, dzięki czemu mogą czuć się Państwo bezpiecznie. Nasze pojazdy są systematycznie diagnozowane w firmowym warsztacie samochodowym. Powroty do naszego kraju rozpoczynają się od godziny 15-16 (w zależności od wariantu trasy). Jeździmy od poniedziałku do niedzieli, także w czwartki i niedziele. Organizujemy codziennie tanie przejazdy busem ze wskazanego adresu w Polsce, pod wskazany adres w Belgii, które zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 721-446-711Przewozy do Belgii - informacje o naszych pojazdach


przewozy Polska Belgia - klientka z kawą


Przewóz osób z Polski do Belgii przebiega od domu do domu
. Codzienne wyjazdy to opcja, która z pewnością ucieszy osoby zobligowane terminami. W naszej obsłudze znajduje się terytorium obejmujące swoim zasięgiem teren pięciu województw.
W skład naszej floty wchodzi obecnie blisko 40 busów marki Renault Traffic. Każdy z nich jest systematycznie i kompleksowo badany w naszym przez naszego mechanika. Systematyka pozwala nam kontrolować ich stan techniczny, przez co jesteśmy niemal pewni, że każda podróż będzie bezpieczna. Pojazdy które uległy amortyzacji wymieniamy na nowe sztuki by zminimalizować potencjalność wystąpienia sytuacji kryzysowych na drodze.


Każdy nasz bus wyjeżdża z bazy czysty, pachnący i zdezynfekowany, gdyż są one naszą wizytówką. Nasze pojazdy są w pełni gotowe na obsłużenie pasażerów. Tuż przed przewozem poddajemy je dezynfekującemu procesowi ozonowania. Dbamy także o czystość naszej wentylacji, dzięki czemu nawet alergicy mają swobodę oddychania jadąc z nami. Wszystkie nasze pojazdy posiadają przestronny luk bagażowy przeznaczony na walizki naszych klientów. Skorzystaj już dziś z naszej oferty przewozowej.


Busy z Polski do Belgii codziennie - informacje turystyczne


Wyjazdy z Polski o poranku, umożliwiają cieszenie się w tym samym dniu dobrodziejstwami w Belgii. Nasze busy zabierają podróżnych m.in. do stolicy kraju, co umożliwi poznanie tego fascynującego miasta. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenie stołecznego muzeum poświęconego dziełom René Magritte'a. W muzeum zgromadzono ponad 230 dzieł i archiwów słynnego surrealistycznego artysty, dzięki czemu muzeum posiada ich największą liczbę na świcie. Można tu podziwiać obrazy olejne, szkice i rzeźby, fotografie, plakaty i filmy zrealizowane osobiście przez Magritte'a. Muzeum udostępnia również kawiarnię i restaurację, w której można zjeść narodowe specjały po pełnej wrażeń eksploracji muzeum.

Już za około 150 złotych każdy może odwiedzić muzeum czekolady mieszczące się w stolicy tego państwa. Jest to atrakcja, która rozpoczyna się półtoragodzinnym zwiedzaniem muzeum wraz z audio-przewodnikiem. Zwiedzanie muzeum połączone jest z degustacją czekolady i pralin oraz możliwością stworzenia własnych wyrobów pod okiem profesjonalisty! Wyroby te można zabrać ze sobą do domu, dzięki czemu można poczęstować bliskich własnoręcznie sporządzonymi wyrobami. Wybierz bezpośrednie przejazdy od drzwi do drzwi i ciesz się komfortem na jaki zasługujesz! Nasze pojazdy wykonują kursy w komfortowych warunkach przewożą codziennie wielu pasażerów. Skorzystaj i Ty i ciesz się komfortem w dobrych kosztach. Z nami zawsze tanio i bezpiecznie dojedziesz do celu w Belgii lub Polsce. Nasze busy do Belgii jadą od poniedziałku do niedzieli. My jesteśmy do Państwa dyspozycji od rana do wieczora!


Bus Polska Belgia - o firmie, bagażu i obsłudze firm
Tanie busy z Polski do Belgii codziennie zarezerwujesz
od 8 do 22. Nasi konsultanci pracują od rana do wieczora i udzielą państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie wyjazdów. Nasi klienci pytają nas o różne aspekty związanych z wyjazdami z Polski do Belgii, a my odpowiadamy im na wszystkie pytania w sposób wyczerpujący.

bus Belgia - informacje o bagażu

Jednym z podstawowych pytań naszych klientów, jest pytanie na bagaż. Przypominamy dlatego, że w naszej firmie można wziąć ze sobą bagaż podręczny i rejestrowany. Bagaż podręczny - jak sama nazwa wskazuje powinien znajdować się pod fotelem busa lub na kolanach pasażera. Bardzo prosimy aby to właśnie w tym bagażu umieścili Państwo wszystkie swoje dokumenty, aby mieć je na oku. Bagaż rejestrowany to maksymalnie dwie walizki średniej wielkości - do 20 kg każda. Prosimy o podpisanie wszystkich sztuk bagażu, aby uniknąć ewentualnych pomyłek w trakcie ich wydawania.

Skorzystaj z usług doświadczonego przewoźnika jakim jesteśmy. Działalność prowadzimy od ponad 10 lat, a więc śmiało można nas nazwać doświadczoną firmą! Nasze busy zapewniają bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotarcie do celu podróży. Bogate doświadczenie pozwala nam znakomicie obsługiwać naszych klientów na tej i innych trasach. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Każda osoba i podmiot gospodarczy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. W ramach obsługi klienta biznesowego oferujemy relokację pracowników oraz transport paczek i dokumentów firmowych. Zapraszamy!

PRZYDATNE LINKI: