Busy do Belgii

Codziennie rano pojedziesz z nami busem z Polski do Belgii pod dom. Ponad to nadasz także paczki i zakupisz bilet dla siebie i rodziny. Siedem dni w tygodniu, o poranku wyruszamy w trasę busami Renault Traffic (maksymalnie ośmiu pasażerów). Z nami pojedziesz door to door, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Powroty odbywają się popołudniu. Każdy nasz pojazd wyposażyliśmy w szereg udogodnień, w tym w wygodny fotel w którym można uciąć sobie drzemkę. Tanie przewozy z Polski do Belgii w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela zakupisz na naszej infolinii. Zakup busa do Belgii z adresu pod adres już dziś!


NAPISZ DO NAS NA FACEBOOKU! ZADZWOŃ +48 721-446-71

W ramach zakupionego biletu przysługuje możliwość zabrania dwóch średnich walizek (do 20 kg każda) oraz bagażu podręcznego. Duża ilość bagażu umożliwia zabranie wszystkiego co ważne, a także zabranie prezentów dla rodziny. Sprawdź nasze nowe pojazdy i kadrę doświadczonych kierowców! Jadąc z nami nie musisz nigdzie się ruszać. Nasz kierowca przyjedzie po Ciebie we wskazane miejsce. W razie jakichkolwiek opóźnień, będzie Cię o nich informować. Udaj się w podróż naszymi tanimi liniami!Komfortowy bus Polska-Belgia na wskazany adres


Nasze busy z Polski do Belgii pokonuje tą trasę codziennie, jadąc pomiędzy dwoma adresami wskazanymi nam przez klientów. Z nami pojedziesz zawsze w komfortowych warunkach. Oszczędza to Twój czas i pieniądze, gdyż nie musisz wykupywać dodatkowych form przemieszczania się. Z pewnością każdy doceni tą formę lokomocji w okresie jesiennym i zimowym, kiedy to pogoda lubi być kapryśna.

Wyjątkiem od codziennych tras jest Wielkanoc i Boże Narodzenie - wyłącznie. Dzięki usługom oferowanym przez 363-364 dni w roku możesz zaplanować z nami dowolnie długi wyjazd z Polski. Nasza firma umożliwia wybór terminu podróży, co z pewnością docenią wszystkie osoby nimi zobligowane. Na tej trasie obsługujemy klientów indywidualnych, a także agencje pracy stałej i tymczasowej. Drugą grupę klientów stanowią pośrednictwa pracy i firmy, które wysyłają z nami swoich pracowników. Wybierz pomiędzy dwoma adresami w naszej firmie!


Wybierz tani bus do Belgii codziennie rano! O udogodnieniach i bagażu.


informacje o bagażu

Skorzystaj z naszej oferty i pojedź o poranku do wybranej destynacji. Pamiętaj, że w naszej firmie nie płacisz dodatkowo za bagaż. Ten podręczny powinien znajdować się pod fotelem lub na kolanach pasażera. Bagaż rejestrowany to maksymalnie dwie walizki średniej wielkości - do 20 kg każda. Nie zabieraj ze sobą: towarów nielegalnych, żrących, o intensywnym zapachu, łatwopalnych czy mogących zabrudzić innych pasażerów lub ich bagaż.


Naszych pasażerów zabieramy małymi autami, na dziewięć osób dzięki czemu podróż odbywa się w kameralnych warunkach. Każdy nasz pojazd wyjeżdża czysty, pachnący i zdezynfekowany, gdyż są one naszą wizytówką. Nasze auta posiadają klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, sprzęt DVD i gniazdko lądujące pod który można podłączyć telefon. Dodatkowo zamontowaliśmy sprzęt audiowizualny, a w razie potrzeby nasz kierowca udostępni wi-fi..

W naszej firmie codziennie wykonujemy także transport z Polski do Belgii paczek, które jadą z adresu pod adres z Polski. W standardzie zabieramy paczki w rozmiarach S i M, a czasem większe paczki. Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej infolinii. Jesteśmy dostępni od rana.


Przewozy do Belgii - rezerwacje


Dla wszystkich osób busy Polska-Belgia codziennie oferujemy w korzystnej cenie.

  1. Sprawdź na mapce obok czy jeździmy pod Twój adres,
  2. Zadzwoń na naszą infolinie +48 721-446-711i zamów swój przejazd lub napisz do nas ->
  3. Zmierz czy Twój bagaż spełnia nasze kryteria,
  4. Dzień przed wyjazdem poinformujemy Cię o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy,
  5. W dniu wyjazdu będzie kierowca się z Tobą kontaktować.
  6. Jakby co jesteśmy pod telefonem :)
  7. Nie zapomnij o dowodzie osobistym lub innym dowodem potwierdzającym Twoją tożsamość. Jeśli mieszkasz poza Strefą Schengen posiadaj komplet dokumentów, które umożliwiają Ci przejazd.
wypełnij formularz rezerwacyjny online

PRZYDATNE LINKI: