TANIE BUSY DO BELGII

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD DO BELGII + 48 721-446-711

Od wielu lat oferujemy tanie busy do Belgii jadące od drzwi do drzwi. W trasę do krajów Beneluksu wyruszają tylko i wyłącznie sprawne busy, dzięki czemu mogą czuć się Państwo bezpiecznie. Nasze pojazdy są systematycznie diagnozowane w firmowym warsztacie samochodowym, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy. Wszyscy nasi kierowcy posiadają aktualne badania lekarskie i uprawnienia umożliwijące transport osób. Z naszego kraju wyjeżdżamy w godzinach porannych, dzięki czemu późnym popołudniem znajdą się Państwo we wskazanym miejscu. Powroty do naszego kraju rozpoczynają się od godziny 15-16 (w zależności od wariantu trasy).

Busy do Belgii od drzwi do drzwi

W ramach zakupionego biletu przysługuje naszym Klientom możliwość transportu jednej dużej walizki oraz bagażu podręcznego. Przejazdy w naszej firmie wykonywane są w systemie door to door, dzięki czemu odbędą Państwo podróż pmiędzy dwoma adresami wskazanymi przez Państwa. Podróż odbywa się w kameralnym kilkuosobowym składzie, co znacznie umili podróż. Dla Państwa wygody nasze busy wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację, wygodne fotele oraz sprzęt DVD. Dzięki tym udogodnieniom można się zrelaksować podczas jazdy i tym wyjść wypoczętym z busa!Busy do Belgii odjeżdżają w naszej firmie z samego rana, a powroty do naszej ojczyzny rozpoczynają się od godziny 16. Rezerwacja odbywa się poprzez kontakt z naszą infolinią pod numerem telefonu + 48 721-446-711. Podczas składania zamówienia należy podać datę wyjazdy, jego adres początkowy i końcowy oraz godność pasażerów. W dniu wyjazdu kierowca przyjedzie po Państwa w wyznaczone miejsce, informując o tytm na godzinę przed planowanym przyjazdem. Usługa przewozowa pomiędzy dwoma wskazanymi adresami pozwala na znaczne skrócenie czasu trwania podróży i oszczędność pieniędzy poprzez eliminację dodatkowych form transportu.


Busy do Belgii od drzwi do drzwi

Rezerwacja busów do Belgii jadących od drzwi do drzwi odbywa się poprzez kontakt telefoniczny z naszą infolinią (8-22), dzięki czemu rezerwacji można dokonać niemal przez cały dzień. Przed każdym wyjazdem z bazy dezynfekujemny nasze busy, dzięki czemu eliminujemy 99% drobnoustrojów. Od wielu lat jesteśmy liderem rynku dzięki czemu oferujemy najlepszą korelację jakości i kosztów podróży. Zapewniamy fachowe doradztwo naszych pracowników infolinii, kadrę najlepszych kierowców oraz pewność bezpieczeństwa. Wszystkie te przymioty sprawiają, że jesteśmy najlepszym możliwym wyborem - jeśli tanie busy do Belgii to tylko z Marcinbusem!

Nasza firma dysponuje nowoczesną flotą ponad 40 pojazdów dzięki czemu jesteśmy liderem lokalnego rynku! Wśród naszych pojazdów przeważają busy Renault Traffic, dzięki czemu mogą być Państwo pewni o swoje bezpieczeństwo. Każdy z nich jest systematycznie diagnozowany i serwisowany, a kiedy nie spełniają naszych standardów wymieniamy je na nowe. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz przejazdy do Belgii jakie oferuje nasza firma. Nie szukaj już dalej i wybierz rozwiązanie jakie co roku wybierają trysiące Klientów. Każdego roku z naszych busów korzysta kilkanaście tysięcy osób, ktore dzięki nam bezpiecznie docierają do swojego celu w Belgii.

tanie busy do Belgii.jpgZwiedzaj Belgię i inne kraje korzystając z usług naszej firmy


Dzięki naszej ofercie na tanie busy do Belgii umożliwiamy częstsze podróże, dzięki czemu podróże po Europie są dostępne powszechnie. Nasze busy zabieraj ą podróżnych m.in. do stolicy Belgii, co umożliwi poznanie tego fascynującego miasta. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenie stołecznego muzeum poświęconego dziełom René Magritte'a. W muzeum zgromadzono ponad 230 dzieł i archiwów słynnego surrealistycznego artysty, dzięki czemu muzeum posiada ich największą liczbę na świcie. Można tu podziwiać obrazy olejne, szkice i rzeźby, fotografie, plakaty i filmy zrealizowane osobiście przez Magritte'a. Muzeum udostępnia również kawiarnię i restaurację, w kórej można zjeść belgijskie specjały po pełnej wrażeń eksploracji muzeum.

Busy do Belgii startują z naszej bazy każdego dnia kilka godzin po północy, co umożliwia dotarcie do celu w południe, którego resztki można spędzić na zwiedzaniu. Już za około 150 złotych każdy podróżujący naszymi busami może odwiedzić muzeum czekolady mieszczące się w stolicy tego państwa. Jest to atrakcja która rozpoczyna się półtoragodzinnym zwiedzaniem muzeum wraz z audioprzewodnikiem, dzięki któremu można poznać tajniki belgijskich mistrzów czekolady. Zwiedzanie muzeum połączone jest z degustacją czekolady i pralin oraz możliwością stworzenia własnych wyrobów pod okiem profesjonalisty! Wyroby te można zabrać ze sobą do domu, dzięki czemu można poczęstować bliskich własnoręcznie sporządzonymi wyrobami. Pojedź z nami bezpośrednie dod drzwio do drzwi i ciesz się komfortem na jaki zasługujesz!

PRZYDATNE LINKI: