BUSY DO BELGII CODZIENNIE

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD DO BELGII + 48 721-446-711

Codzienne zabieramy naszych klientów do Belgii. Z pewnością to rozwiązanie doceni każdy kto chce terminowo dotrzeć we wskazane miejsce. Dzięki wyjazdom przez siedem dni w tygodniu można precyzyjnie zaplanować swoją zagraniczną podróż. Nasze busy codziennie wyruszają z naszej bazy z samego rana dzięki czemu w późnym popołudniem nasi klienci docierają do celu. Do Belgii docieramy wieczorem Powroty do naszej ojczyzny rozpoczynają się od godziny 16, i trwają do godzin porannych. W czwartki oferujemy dodatkowe kursy nocne, które umożliwiają lepsze wykorzystanie dnia jaki mamy do spędzenia w Belgii.

Od ponad dekady wykonujemy przejazdy siedem dni w tygodniu, dzięki czemu każdy klient znajdzie dogodny dla siebie termin. Wyjątek od reguły stanowią Święta Bożego Narodzenia, Święta Wielkanocne oraz Sylwester. W te dni nasi pracownicy świętują ze swoimi rodzinami nabierając sił do dalszej wytężonej pracy. Codzienne wyjazdy do i z Belgii pozwoliły nam stać się liderem lokalnego rynku dzięki czemu mają Państwo pewność najlepszej usługi. Każdego roku roku wykonujemy tysiące kursów do krajów Beneluksu co jest wynikiem zaufania jakim obdarzyli nas nasi Klienci. Wypuszczamy auta do Belgii codzeinnie, także w sobotę, niedziele i w czwartki.

BUSY DO BELGII RANO

Każdego dnia z naszej bazy wyruszają rano w stronę Belgii w pełni bezpieczne i komfortowe busy. Dysponujemy flotą ponad czterdziestu niezawodnych pojazdów które wyposażyliśmy w wygodne fotele dzięki którym można się przespać. Fotele w naszych busach wyposażone są w regulowany zagłówek, który umożliwia dopasowanie jego poziomu do wzrostu podróżującego. Każdy nasz pojazd przed wyjazdem do jest ozonowany, dzięki czemu mogą być Państwo pewni o swoje bezpieczeństwo. Ozonowanie pozwala na usunięcie do 99,9% wirusów i bakterii co w obecnych czasach jest bardzo ważne.

Obsługujemy teren pięciu województw centralnych i południowych terenów naszego kraju. Nasze busy zabiorą Cię do Belgii codziennie z dowolnie wskazanego przez Ciebie adresu. Nie ma znaczenia czy jest to duże miasto czy mała wieś - Ty wskazujesz nam adres odbioru, a my po Ciebie przyjeżdżamy. System transportu z adresu na adres nazywa się potocznie door to door. Jest to najdogodniejsza forma transportu między krajami wspólnotowymi UE, gdyż podróżujące osoby jadą pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi adresami. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortowymi busami w najlepszej ofercie na rynku!

busy do Belgii codziennie