BUSY POLSKA BELGIA BEZ PRZESIADEK

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD DO BELGII + 48 721-446-711

Szukasz dobrej oferty na busa z Polski do Belgii bez przesiadek? W naszej firmie jeździmy najczęściej bez przesiadania się, pomiędzy adresami wskazanymi przez klientów. Przewozy z Polski na Belgii pod same drzwi z pewnością to rozwiązanie doceni każdy, kto chce terminowo dotrzeć we wskazane miejsce. Dzięki wyjazdom przez siedem dni w tygodniu można precyzyjnie zaplanować swoją zagraniczną podróż. Przejazdy z Polski do Belgii rozpoczynają się o poranku, dzięki czemu w późnym popołudniem nasi klienci docierają do celu. Do Belgii docieramy popołudniu lub wieczorem. Powroty do naszej ojczyzny rozpoczynają się od godziny 16, i trwają do godzin porannych. W czwartki oferujemy dodatkowe kursy nocne, które umożliwiają lepsze wykorzystanie dnia jaki mamy do spędzenia w Belgii.

Od ponad dekady wykonujemy przejazdy siedem dni w tygodniu, dzięki czemu każdy klient znajdzie dogodny dla siebie termin. Wyjątek od reguły stanowią Święta Bożego Narodzenia, Święta Wielkanocne oraz Sylwester. W te dni nasi pracownicy świętują ze swoimi rodzinami nabierając sił do dalszej wytężonej pracy. Wyjazdy we wszystkie dni tygodnia pozwoliły nam stać się liderem lokalnego rynku, dzięki czemu mają Państwo pewność najlepszej usługi. Każdego roku wykonujemy tysiące kursów do krajów Beneluksu, co jest wynikiem zaufania jakim obdarzyli nas nasi klienci. Zabierzemy Państwa ze wskazanego miejsca w Polsce i wykonamy transport do Belgii bez przesiadek.

PRZEWOZY POLSKA BELGIA DOOR TO DOOR


Każdego dnia z naszej bazy wyruszają niezawodne busy z Polski do Belgii bezpośrednio, bez przesiadania się jadące do wskazanych miejsc. Obsługujemy teren pięciu województw centralnych i południowych terenów naszego kraju. Nasze auta zabiorą Cię do Belgii siedem dni w tygodniu, z dowolnie wskazanego przez Ciebie adresu. Nie ma znaczenia czy jest to duże miasto czy mała wieś - Ty wskazujesz nam adres odbioru, a my po Ciebie przyjeżdżamy. System transportu z adresu na adres nazywa się potocznie door to door. Jest to najdogodniejsza forma transportu między krajami wspólnotowymi UE, gdyż podróżujące osoby jadą pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi adresami.

Przewóz osób door to door jest znakomitą opcją dla osób, które słabo znają języki obce i boją się przesiadek na inne formy lokomocji. Brak dodatkowych form transportu sprzyja także oszczędnością. Ta forma przemieszczania się jest także bardzo ważna w okresie zimowym i jesiennym, kiedy to pogoda płata figle. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortowymi busami w najlepszej ofercie na rynku!

busy do Belgii codziennie


BUSY Z POLSKI DO BELGII - POJAZDY I BAGAŻ


Polska i Belgią są dobrze skomunikowane, gdyż prowadzimy stałe usługi transportowe busami, obsługujące oba kraje. Dysponujemy flotą ponad czterdziestu niezawodnych pojazdów które wyposażyliśmy w wygodne fotele dzięki którym można się przespać. Fotele w naszych busach wyposażone są w regulowany zagłówek, który umożliwia dopasowanie jego poziomu do wzrostu podróżującego. Każdy nasz pojazd przed przewozem jest ozonowany, dzięki czemu mogą być Państwo pewni o swoje bezpieczeństwo. Ozonowanie pozwala na usunięcie do 99,9% wirusów i bakterii co w obecnych czasach jest bardzo ważne.

W ramach zakupionego wyjazdu każdemu z naszych pasażerów przysługuje możliwość nieodpłatnego transportu bagażu. Można zabrać ze sobą dwie walizki o łącznej wadze 40 kilogramów oraz bagaż podręczny. Bagaż podręczny, zwyczajowo powinien być umieszczony na kolanach pasażera lub pod fotelem. Wszystkie sztuki bagażu powinny być opisane imienną plakietką, która umożliwi w łatwy sposób przypisanie do bagażu właściciela. Pomoże to w wydawaniu bagażu i pozwoli uniknąć ewentualnych błędów.