BUSY Z BELGII DO POLSKI REZERWACJE

Busy z Belgii do Polski


W naszej firmie znajdziesz busa z Belgii do Polski, który codziennie zabierze Cię w wyznaczone miejsce. Każdego dnia wykonujemy przewozy z Belgii do Polski pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażą podróżni. Wyjazdy z ojczyzny rozpoczynają się z samego rana, a do naszego kraju ruszamy od godziny 15. Przejazdy w obie strony umożliwiają zakup biletu tam i z powrotem, dzięki czemu można uzyskać korzystny rabat. Koszty przejazdów w obie strony są niższe o 40 złotych lub 10 euro, w zależności od waluty rozliczenia, dzięki czemu pozwalamy na oszczędności. Wybór waluty płatności należy do naszych klientów, gdyż obie waluty zapłaty są dla nas równorzędne. Zapraszamy do rezerwacji przejazdów z Belgii do Polski codziennie na naszej infolinii -> +48 721-446-711

W trasę wyruszają tylko pojazdy o ponadprzeciętnym stanie technicznym, akredytowanym przez zatrudnionego u nas mechanika, dzięki czemu ręczymy za ich niezawodność. Podczas przejazdu liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, gdyż busy poruszają się po autobanach, gdzie inne pojazdy osiągają kosmiczne prędkości. Realizacją przejazdów osobowych z i do Beneluksu zajmujemy się od ponad 10 lat, a okres ten wiele nas nauczył, dzięki czemu wysoki poziom bezpieczeństwa to znak rozpoznawczy naszej firmy. Pojedź z nami w swoją podróż turystyczną, do pracy lub do rodziny i zobacz co oferujemy w standardzie! Zamów transport w naszej firmie i ciesz się dobrymi cenami.


Przewozy z Belgii do Polski - pojazdy, bagaż


Przewóz osób z Belgii do Polski codziennie wykonują nasze pojazdy po przebytej dezynfekcji, dzięki czemu tak jak możemy chronimy naszych klientów przed drobnoustrojami. Ich eliminacja stała się niesamowicie ważna w marcu 2020 roku, a dzięki ozonowaniu możemy usunąć wszelkie mikroby niemal w 100%. Jest to element zaufania klientów do naszej firmy, a ona jest niesamowicie ważna w czach wysokiej konkurencji rynkowej. Wiele firm podróżuje po Europie rozwożąc swoich klientów po różnych krajach, ale na rynku busów mogą utrzymać się tylko te, które za świętość przyjmują troskę o dobro klienta.
Nasze pojazdy posiadają wygodne fotele, pasy bezpieczeństwa i regulowane zagłówki, które pozwolą Ci wyjść wypoczętym z busów. Dodatkowo w trakcie przewozu można obejrzeć filmik na sprzęcie DVD, który umili czas podróży.

W ramach przejazdu z nami możesz zabrać ze sobą dwie walizki oraz bagaż podręczny. Bagaż podręczny powinieneś mieć umieszczony na kolanach podczas przejazdu, lub pod fotelem - o ile zgodzi się na to osoba zajmująca fotel za Tobą. Prosimy o podpisanie swojego bagażu w celu uniknięcia pomyłek. Skorzystaj z naszej oferty na tanie busy z Belgii do Polski codziennie dostępne do rezerwacji!

Atrakcje turystyczne w Polsce


Wały Chrobrego -
atrakcja turystyczna dla Belgów


Belgowie podróżują do naszego kraju przede wszystkim w celach turystycznych, gdyż nasz kraj posiada liczne atrakcje przyrodnicze i architektoniczne. Belgów bardzo często można spotkać przy Wałach Chrobrego, z których rozciąga się przepiękny widok. Wały szerzej znane są jako Taras Hakena (DE: Hakenterrasse) o długości ok. 500 metrów i leżący na skarpie wzdłuż Odry. Stąd blisko mamy do innych atrakcji miasta, a wśród nich są: Muzeum Narodowe Zamkiem Książąt Pom. i katedra pw. św. Jakuba. Obiekt został zaprojektowany i wzniesiony według koncepcji Wilhelma Meyera-Schwartau w latach 1902–1921. Inicjatywa budowy powstała za sprawą nadburmistrza Hermanna Hakena, na cześć którego został taras pierwotnie nazwany.

Oferta dla poszczególnych województw:

- WLKP
- LBU
- POM
- ZPM
- K-P