Busy z Belgii

Z nami przedostaniesz się z Belgii na teren kolejnych krajów, przebiegających na trasie do naszej ojczyzny, w tym do Niemiec i Holandii.

Busy z Belgii do Polski codziennie


Zakup tanie bilety na busa z Belgii do Polski jadącego w każdy: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Wybierając nasze przewozy z Belgii do Polski pod dom wykonywane popołudniu, pojedziesz ze wskazanego przez Ciebie miejsce. Twoja podróż zakończy się we wskazanej przez Ciebie destynacji. Ta forma podróżowania umożliwia spokojny sen podczas pokonywania kilometrów, trwa przez wieczór, a z rodziną można się witać już rano. Spokojny sen zapewnią także wygodne fotele i sprawna klimatyzacja, dzięki której zaznasz komfortu termicznego. Zapraszamy do składania rezerwacji na przewozy Belgia - Polska na naszej infolinii -> +48 721-446-711

Rezerwacji możesz dokonywać całodobowo wysyłając zgłoszenie w formularzu dostępnym na naszej stronie -> formularz


obszar obsługi

W ramach poniesionej opłaty możesz zabrać ze sobą nieodpłatnie bagaż (dwie średnie walizki + bagaż podręczny). Prosimy o podpisanie walizek plakietkami ze swoimi danymi. Prosimy nie zabierać w podróż żywych zwierząt, towarów łatwopalnych, o intensywnym zapachu czy nielegalnych. Jeśli jesteś obywatelem Strefy Schengen, to nie potrzebujesz wizy czy paszportu (wystarczy dowód osobisty). Osoby spoza Strefy muszą posiadać odpowiednie papiery na wypadek kontroli służb porządkowych. Przejazdy wykonujemy 7 dni w tygodniu, dzięki czemu pojedziesz z nami w dowolnym terminie. Nasza infolinia czynna jest od rana do późnych godzin wieczornych.


Busy Belgia - Polska popołudniu - komfort w Marcinbus


Nasz przewóz osób z Belgii do Polski wybierają klienci indywidualni oraz firmy (w tym pośrednictw pracy). W trasę wyrusza tylko auta o ponadprzeciętnym stanie technicznym, akredytowanym przez zatrudnionego u nas mechanika, dzięki czemu ręczymy za ich niezawodność. Trasę tą pokonują auta po przebytej dezynfekcji, dzięki czemu tak jak możemy chronimy naszych klientów przed drobnoustrojami. Ich eliminacja stała się niesamowicie ważna w marcu 2020 roku, a dzięki ozonowaniu możemy usunąć wszelkie mikroby niemal w 100%.

bus Belgia-Polska - klientka w aucie

Każdy nasz pojazd posiada wygodne fotele, pasy bezpieczeństwa i regulowane zagłówki, które pozwolą Ci wyjść wypoczętym. Czas przejazdu można przeznaczyć na film. Obejrzysz go na sprzęcie DVD, czy na smartfonie korzystając z wi-fi udostępnionego przez kierowcę. Lampki zamontowaliśmy nad głowami podróżnych, co umożliwia czytanie. Jeśli potrzebujesz energii, to poproś kierowcę o dostęp do gniazdka. Wracając do ojczyzny wybierz firmę, z której co roku, korzysta wiele tysięcy osób.Wyjazdy z Belgii do Polski: krok po kroku


Zanim wybierzesz przejazd w naszej firmie, sprawdź jak wygląda proces rezerwacji.

  1. Sprawdź na mapce obok czy obsługujemy Twój adres,
  2. Zadzwoń na naszą infolinie +48 721-446-711 i zamów przejazd lub napisz do nas ->
  3. Zmierz czy Twój bagaż spełnia nasze kryteria (bagaż podręczny - max 5kg, dwie średnie walizki (każda do 160 cm i do 25 kg),
  4. Dzień przed wyjazdem poinformujemy Cię o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy,
  5. W dniu wyjazdu będzie kierowca się z Tobą kontaktować.
  6. Jakby co jesteśmy pod telefonem :)
  7. Nie zapomnij o dowodzie osobistym lub innym dowodem potwierdzającym Twoją tożsamość. Jeśli mieszkasz poza Strefą Schengen posiadaj komplet dokumentów.

wypełnij formularz rezerwacyjny online


Organizujemy sprawne powroty do Polski z Belgii - informacje o pojazdach, kierowcach i cenach


Wracając do Polski postaw na sprawdzoną firmę jaką jest Marcinbus. Flotę naszych busów tworzy kilkadziesiąt aut marki Renault Traffic, których cechą charakterystyczną jest bordowy lub czerwony kolor. Posiadamy prywatny warsztat samochodowy, w którym dokonujemy ich napraw, dzięki czemu jesteśmy pewni za ich sprawność. Przejazdy organizujemy już od ponad 10 lat, dzięki czemu nasze procedury zapewniają Państwo bezpieczeństwo.

Zatrudniamy kierowców z dużym doświadczeniem na trasach międzynarodowych. Jest to jeden z głównych filarów bezpieczeństwa w naszej firmie. Przed wystartowaniem w drogę powrotną mają dużo czasu na wypoczynek, a wypoczęty kierowca zapewnia bezpieczne dotarcie pasażerów i ich rodzin do celu trasy. Jesteśmy pionierem rynku jeśli chodzi o kształtowanie cen, a te na omawianej trasie należą na prawdę do dobrych. W 2023 roku średni koszt przejazdu waha się w granicach 450-500 zł brutto. Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem, a więc każdy przejazd z nami jest ubezpieczony.

Oferta dla poszczególnych województw:

- WLKP
- LBU
- POM
- ZPM
- K-P