BUSY BELGIA POLSKA

Busy do Polski - powroty z Belgii popołudniu


Powrót do kraju? W naszej firmie znajdziesz taniego busa z Belgii do Polski i transport paczek. Transport organizujemy codziennie popołudniu. Każdego dnia wykonujemy przewozy z Belgii do Polski z adresu na adres, czyli pomiędzy dwoma miejscami jakie nam wskażą podróżni. Przejazd w obie strony umożliwiają zakup biletu tam i z powrotem, dzięki czemu można uzyskać korzystny rabat. Koszty przejazdów w obie strony są niższe o 40 złotych lub 10 euro, w zależności od waluty rozliczenia, dzięki czemu pozwalamy na oszczędności. Wybór waluty płatności należy do naszych klientów, gdyż obie waluty zapłaty są dla nas równorzędne. Zapraszamy do rezerwacji tanich przejazdów z Belgii do Polski na naszej infolinii -> +48 721-446-711

bus Belgia Polska - obszar obsługi

W trasę wyruszają tylko pojazdy o ponadprzeciętnym stanie technicznym, akredytowanym przez zatrudnionego u nas mechanika, dzięki czemu ręczymy za ich niezawodność. Podczas przejazdu liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, gdyż busiki poruszają się po autobanach, gdzie inne pojazdy osiągają kosmiczne prędkości.

Realizacją przejazdów osobowych z i do Beneluksu zajmujemy się od ponad 10 lat, a okres ten wiele nas nauczył, dzięki czemu wysoki poziom bezpieczeństwa to znak rozpoznawczy naszej firmy. Pojedź z nami w swoją podróż turystyczną, do pracy lub do rodziny i zobacz co oferujemy w standardzie! Zamów transport w naszej firmie i ciesz się dobrymi cenami za transport i powrót.


Wyjazdy do Polski udogodnienia, informacje o pojazdach


Naszych pasażerów zabieramy pomiędzy wskazanymi adresami, a wyjazd rozpoczynamy w godzinach popołudniowych. Bus ruszający do Polski z Belgii jest w pełni przgotowany na przyjęcie pasażerów. Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych, a także firm (w tym pośrednictw pracy). Codziennie trasę tą pokonują nasze pojazdy po przebytej dezynfekcji, dzięki czemu tak jak możemy chronimy naszych klientów przed drobnoustrojami. Ich eliminacja stała się niesamowicie ważna w marcu 2020 roku, a dzięki ozonowaniu możemy usunąć wszelkie mikroby niemal w 100%.

Nasze pojazdy posiadają wygodne fotele, pasy bezpieczeństwa i regulowane zagłówki, które pozwolą Ci wyjść wypoczętym z busów. Dodatkowo w trakcie przewozu można obejrzeć filmik na sprzęcie DVD, czy skorzystać z wi-fi udostępnionego przez kierowcę. Lampki zamontowaliśmy nad głowami podróżnych, co umożliwia czytanie. Jeśli potrzebujesz energii, to poproś kierowcę o dostęp do gniazdka. W ramach przejazdu z nami możesz zabrać ze sobą dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny. Bagaż podręczny powinieneś mieć umieszczony na kolanach podczas przejazdu, lub pod fotelem - o ile zgodzi się na to osoba zajmująca fotel za Tobą. Prosimy o podpisanie swojego bagażu w celu uniknięcia pomyłek.

Rezerwacje krok po kroku, obszar obsługi, bagaż


Tani przewóz osób oraz transport paczek codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii.

  1. Sprawdź na mapce obok czy obsługujemy Twój adres,
  2. Zadzwoń na naszą infolinie +48 721-446-711 i zamów busa lub napisz do nas ->
  3. Zmierz czy Twój bagaż spełnia nasze kryteria (bagaż podręczny - max 5kg, dwie średnie walizki (każda do 160 cm i do 25 kg),
  4. Dzień przed wyjazdem poinformujemy Cię o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy,
  5. W dniu wyjazdu będzie kierowca się z Tobą kontaktować.
  6. Jakby co jesteśmy pod telefonem :)
  7. Nie zapomnij o dowodzie osobistym lub innym dowodem potwierdzającym Twoją tożsamość. Jeśli mieszkasz poza Strefą Schengen posiadaj komplet dokumentów.

wypełnij formularz rezerwacyjny online

Atrakcje turystyczne w Polsce


Wały Chrobrego -
atrakcja turystyczna dla Belgów


Belgowie podróżują do naszego kraju przede wszystkim w celach turystycznych, gdyż nasz kraj posiada liczne atrakcje przyrodnicze i architektoniczne. Belgów bardzo często można spotkać przy Wałach Chrobrego, z których rozciąga się przepiękny widok. Wały szerzej znane są jako Taras Hakena (DE: Hakenterrasse) o długości ok. 500 metrów i leżący na skarpie wzdłuż Odry. Stąd blisko mamy do innych atrakcji miasta, a wśród nich są: Muzeum Narodowe Zamkiem Książąt Pom. i katedra pw. św. Jakuba. Obiekt został zaprojektowany i wzniesiony według koncepcji Wilhelma Meyera-Schwartau w latach 1902–1921. Inicjatywa budowy powstała za sprawą nadburmistrza Hermanna Hakena, na cześć którego został taras pierwotnie nazwany. Udaj się z nami w wspólną podróż!

Oferta dla poszczególnych województw:

- WLKP
- LBU
- POM
- ZPM
- K-P