BUSY Z BELGII DO POLSKI

Busy z Belgii do Polski oraz busy z Polski do Belgii codziennie przewożą naszych podróżnych pomiędzy adresami jakie nam wskażą. Z Polski ruszamy z samego rana, a z Belgii do naszego kraju ruszamy od godziny 15. Przejazdy w obie strony umożliwiają zakup biletu tam i z powrotem, dzięki czemu można uzyskać korzystny rabat. Koszty przejazdów w obie strony są niższe o 40 złotych lub 10 euro, w zależności od waluty rozliczenia, dzięki czemu pozwalamy na oszczędności. Waluta rozliczenia należy do władzy dyskrecjonalnej naszych klientów, gdyż obie waluty zapłaty są dla nas równorzędne.

Z Polski do Belgii wyruszają tylko pojazdy o ponadprzeciętnym stanie technicznym, akredytowanym przez zatrudnionego u nas mechanika, dzięki czemu ręczymy za ich niezawodność. Podczas przejazdu z Belgii do Polski liczy się przede wszysytkim bezpieczeństwo, gdyż busy poruszają się po autobahnach, gdzie inne pojazdy osiągają kosmiczne prędkości. Realizacją przejazdów osobowych do Beneluksu zajmujemy się od ponad 10 lat, a okres ten wiele nas nauczyl, dzięki czemu wysoki poziom bezpieczeństwa tro znak rozpoznawczy naszej firmy. Pojedź z nami w swoją podróż turystyczną, do pracy lub do rodziny i zobacz co oferujemy w standardzie!

BUSY Z POLSKI DO BELGII

busy z polski do belgii

Wały Chrobrego -
atrakcja turystyczna dla Belgów

Z Polski do Belgii codziennie wyruszają nasze busy po przebytej dezynfekcji, dzięki czemu tak jak możemy chronimy naszych klientów przed drobnoustrojami. Ich eliminacja stała się niesamowicie ważna w marcu 2020 roku, a dzięki ozonowaniu możemy usunąć wszelkie mikroby niemal w 100%. Jest to element zaudfania klientów do naszej firmy, a ona jest niesamowicie ważna w czach wysokiej konkurencji rynkowej. Wiele firm podróżuje po Europie rozwożąć swoich Klientó po różnych krajach, ale na rynku busów mogą utrzymać się tylko te które za świętość przyjmują troskę o dobro klienta. Pojedź do Belgii z naszą firmą i zobacz co możemy dla Ciebie zrobic!


Belgowie podróżują do Polski przede wszystkim w celach turystycznych, gdyż nasz kraj posiada liczne atrakcje przyrodnicze i architektoniczne. Belgów bardzo często można spotkać przy szczecińskich Wałach Chrobrego, z których rozciąga się przepiękny widok. Wały szerzej znane są jako Taras Hakena (DE: Hakenterrasse) o długości ok. 500 metrów i leżący na skarpie wzdłuż Odry. Sta blisko mamy do innych atrakcji miasta, a wśród nich są: Muzeum Narodowe w Szczecinie, Zamkiem Książąt Pomorskich i katedra pw. św. Jakuba. Obiekt został zaprojektiowany i wzniesiony według koncepcji Wilhelma Meyera-Schwartau w latach 1902–1921. Inicjatywa budowy powstała za sprawą nadburmistrza Hermanna Hakena, na cześć którego został taras pierwotnie nazwany.

CZEMU POLACY PODRÓŻUJĄ DO BELGII

Powodów podróży jest tyle ile ludzi udaje się w podróż, ale z całą pewnością dzięki naszej firmy pomagami przemieszczać się z busami z Belgii do Polski lub w przeciwną stronę. Polacy najczęściej jadą do Belgii w poszukiwaniu pracy lub jużna stałe się tam osiedlili, a w Polsce byli odwiedzić rodzinę. Dla nas nie ma znaczenia cel podróży naszych klientów, ajedynie to by sprawnie, szybko bezpieczmni i tanio dowieźć ich naszymi busami do celu w Belgii lub Polsce. Z naszych usług korzystają cieślowie, lekarze, muzycy, turyści, stomatolodzy, dekarz i studenci udający się do belgijskich uczelni. Dzięki naszej firmie mogą rozsiąść się wygodnie w fotelu.


Nasze pojazdy posiadają sprawną klimatyzację dzięki której letnie skwary nie są uciążliwe a w zimę można zdjąć warstwy niepotrzbnych ubrań. Podczas podróży istnieje możliwość oglądania filmów na DVD, dzięki czemu można nadrobić braki w polskiej i światowej kinematografii. Alergików z pewnością ucieszy fakt, iż nasza klimatyzacja jest systematycznie czyszczona, a to z kolei korzystnie wpływa na jakość powietrza w busach. Zachęcamy do podróży z naszą firmą -> rezerwacja busa pod numerem telefonu+48 721-446-711.


Oferta dla poszczególnych województw:

- WLKP
- LBU
- POM
- ZPM
- K-P