BUSY DO BELGII LUBUSKIE

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD +48 721-446-711

Busy do Belgii lubuskie


Od poniedziałku do niedzieli oferujemy naszym klientom busa do Belgii z lubuskiego w najlepszej cenie oraz w przeciwną stronę, dzięki czemu można z nami pojechać w obie strony. Obsługujemy północne i centralne regiony województwa co obrazuje mapka zamieszczona obok. Nasze pojazdy wykonują kursy pod wskazane adresy, dzięki czemu oszczędzają swój czas i pieniądze. W ramach zakupionego biletu przysługuje możliwość zabrania w podróż dużej walizki oraz bagażu podręcznego, w związku z czym można zabrać wszystkie niezbędne rzeczy. Rezerwacji w łatwy sposób można dokonać kontaktując się z naszą infolinią pod numerem telefonu +48 721-446-711. Nasza infolinia czynna jest do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu mogą wybrać Państwo dogodną dla siebie godzinę. Oferujemy transport w najlepszej ofercie cenowej są dostępne na naszej stronie! Z Polski wyruszamy rano (w czwartki również wieczorem), a powroty rozpoczynają się między godziną 15 a 16.

Nasze auta zabiorą cię szybko do wielu zagranicznych destynacji, dzięki czemu możesz zwiedzić z nami wiele krajów. Nasze auta są sprawnymi pojazdami marki Renault Traffic, które są synonimem komfortu. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w sprzęt DVD który umili podróż i wygodne fotele które pozwolą wyjść z niego wypoczętymi. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów trasę obsługują tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy, gro z nich jeździ z nami od lat. Nasza firma już nie raz została nagrodzona w ogólnopolskich konkursach za jakość obsługi klienta - zaufaj nam i Ty i zostań naszym klientem! Z nami najtaniej dojedziesz do Belgii. Wybierz się w podróż naszymi autami!

Przewozy do Belgii lubuskieJako sprawdzona przez tysiące klientów firma oferujemy tanie przejazdy osobowe w obie strony. Do organizacji naszej pracy podchodzimy z pełną sumiennością, gdyż w ten sposób zarabiamy na życie. Uzupełnieniem naszej oferty jest możliwość wykupu przejazdu dla pracowników, który dedykujemy firmom i agencjom pracy. Dodatkowo można u nas nadać drobne paczki, listy i dokumenty z dowolnego, dzięki czemu trafiają one ekspresowo do celu. Przy stałej współpracy oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe za usługi transportowe do Belgii.

Z nami przedostaniesz się do Belgii również w celach turystycznych. Każdego roku setki podróżników z województwa odwiedzają z naszą firmą ten piękny kraj. W stolicy tego kraju mieści się wiele instytucji europejskich i natowskich, co przyciąga liczne wycieczki szkolne i uczelniane. Słynie ono ze swoich bogatych walorów architektonicznych, które cieszą oczy docierających tu turystów. Symbolem miasta jest oczywiście Manneken pis - rzeźba siusiającego chłopca, pochodząca z XVI wieku. Zachęcamy do odwiedzin tego i innych miast korzystając z naszej oferty. Przewozy do Belgii z lubuskiego dostępne są codziennie od ręki w naszej firmie - zapraszamy!

przewozy lubuskie Belgia


Busy z lubuskiego do Belgii


Wybierając się z naszą firmą do Belgii koniecznie musisz zobaczyć Katedrę Świętego Bawona. Z województwa nasze busy docierają tu siedem dni w tygodniu, dzięki czemu z bliska będziesz mógł zobaczyć tą fascynującą budowlę. Budowla pochodzi ze średniowiecza, a swą sławę zawdzięcza Ołtwarzowi i obrazowi Rubensa "Św. Bawo przybywa do klasztoru". To w tej świątyni swój chrzest przyjął król Karol V, który w stał się również cesarzem.

busy Polska Belgia pomorskie

Do Polski docierają naszymi pojazdami również mieszkańcy Belgii, dzięki czemu mogą poznać nasz wspaniały kraj. Mało kto o tym wie, ale województwo to słynie z wina i tym szlakiem podążają zagraniczni turyści. Lubuski Szlak Wina i Miodu liczy sobie 304-kilometry i biegnie wzdłuż najpiękniejszych winnic i pasiek województwa. Jednym z najciekawszych obiektów na trasie szlaku jest lubuska Winnica Samorządowa w Zaborze. Poza winnicą mieści się tu również muzeum wina oraz sala warsztatowa. Na miejscu można zwiedzić muzeum wraz z audio przewodnikiem, dzięki któremu poznamy historię wina w tych regionach. Miejsce to umożliwia również wzięcie udziału w warsztatach winiarskich, sommelierskich czy kulinarnych. Chciałbyś zaliczyć ten szlak? Skorzystaj zatem z naszej oferty na przejazdy z lubuskiego do Belgii.
Przydatne linki:
Sprawdź ofertę przewozową dla Gorzowian