BUSY DO BELGII LUBUSKIE

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD +48 721-446-711

Busy do Belgii lubuskie


Od poniedziałku do niedzieli oferujemy naszym klientom busa do Belgii z lubuskiego oraz w przeciwną stronę. Obsługujemy północne i centralne regiony województwa co obrazuje mapka zamieszczona obok. Przewozy do Belgii z lubuskiego wykonujemy pod wskazane adresy, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze. W ramach zakupionego biletu przysługuje możliwość zabrania w podróż dużej walizki oraz bagażu podręcznego, w związku z czym można zabrać wszystkie niezbędne rzeczy. Rezerwacji w łatwy sposób można dokonać kontaktując się z naszą infolinią pod numerem telefonu +48 721-446-711.

Nasze auta zabiorą cię szybko do wielu zagranicznych destynacji, dzięki czemu możesz zwiedzić z nami wiele krajów. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w sprzęt DVD który umili podróż i wygodne fotele które pozwolą wyjść z niego wypoczętymi. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów trasę obsługują tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy, gro z nich jeździ z nami od lat. Nasza firma już nie raz została nagrodzona w ogólnopolskich konkursach za jakość obsługi klienta - zaufaj nam i Ty i zostań naszym klientem! Wykonamy dla Ciebie tani transport z kujawsko-pomorskiego do Belgii. Zapraszamy!

Przewozy lubuskie BelgiaJako sprawdzona przez tysiące klientów firma oferujemy tanie przejazdy na trasie z lubuskiego do Belgii. Do organizacji naszej pracy podchodzimy z pełną sumiennością, gdyż w ten sposób zarabiamy na życie. Uzupełnieniem naszej oferty jest możliwość wykupu przejazdu dla pracowników, który dedykujemy firmom i agencjom pracy. Dodatkowo można u nas nadać drobne paczki, listy i dokumenty z dowolnego, dzięki czemu trafiają one ekspresowo do celu.

Każdego roku setki podróżników z województwa odwiedzają z naszą firmą ten piękny kraj. W stolicy tego kraju mieści się wiele instytucji europejskich i natowskich, co przyciąga liczne wycieczki szkolne i uczelniane. Słynie ono ze swoich bogatych walorów architektonicznych, które cieszą oczy docierających tu turystów. Symbolem miasta jest oczywiście Manneken pis - rzeźba siusiającego chłopca, pochodząca z XVI wieku. Zachęcamy do odwiedzin tego i innych miast korzystając z naszej oferty.

bus lubuskie Belgia


Co warto zwiedzić jadąc w obie strony


Wybierając się z naszą firmą do Belgii koniecznie musisz zobaczyć Katedrę Świętego Bawona. Z województwa nasze auta docierają tu siedem dni w tygodniu, dzięki czemu z bliska będziesz mógł zobaczyć tą fascynującą budowlę. Budowla pochodzi ze średniowiecza, a swą sławę zawdzięcza Ołtwarzowi i obrazowi Rubensa "Św. Bawo przybywa do klasztoru". To w tej świątyni swój chrzest przyjął król Karol V, który w stał się również cesarzem.

Do Polski docierają naszymi pojazdami również mieszkańcy Belgii, dzięki czemu mogą poznać nasz wspaniały kraj. Mało kto o tym wie, ale województwo to słynie z wina i tym szlakiem podążają zagraniczni turyści. Lubuski Szlak Wina i Miodu liczy sobie 304-kilometry i biegnie wzdłuż najpiękniejszych winnic i pasiek województwa. Jednym z najciekawszych obiektów na trasie szlaku jest lubuska Winnica Samorządowa w Zaborze. Poza winnicą mieści się tu również muzeum wina oraz sala warsztatowa. Na miejscu można zwiedzić muzeum wraz z audio przewodnikiem, dzięki któremu poznamy historię wina w tych regionach. Miejsce to umożliwia również wzięcie udziału w warsztatach winiarskich, sommelierskich czy kulinarnych. Chciałbyś zaliczyć ten szlak? Wybierz się tu razedm z nami!
Przydatne linki:
Sprawdź ofertę przewozową dla Gorzowian