Lubuskie - Belgia

Busy do Belgii z lubuskie


KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD +48 721-446-711

Oferujemy naszym klientom busa jadącego bezpiecznie do Belgii z lubuskiego oraz w przeciwną stronę. Obsługujemy północne i centralne regiony województwa co obrazuje mapka zamieszczona obok. Przewóz osób z lubuskiego do Belgii wykonujemy pod wskazane adresy, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze. W ramach zakupionego biletu przysługuje możliwość zabrania w podróż dużej walizki oraz bagażu podręcznego, w związku z czym można zabrać wszystkie niezbędne rzeczy. Rezerwacji na transport w łatwy sposób można dokonać kontaktując się z naszą infolinią pod numerem telefonu +48 721-446-711.

bus lubuskie Belgia - klienta pije kawę

Każdy nasz pojazd zabierze Cię szybko do wielu zagranicznych destynacji, dzięki czemu możesz zwiedzić z nami wiele krajów. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w sprzęt DVD który umili podróż i wygodne fotele które pozwolą wyjść z niego wypoczętymi. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów trasę obsługują tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy, gro z nich jeździ z nami od lat. Nasza firma już nie raz została nagrodzona w ogólnopolskich konkursach za jakość obsługi klienta - zaufaj nam i Ty i zostań naszym klientem!

Przewozy do Belgii z lubuskiegoJako sprawdzona przez tysiące klientów firma oferujemy transport paczek i tanie przejazdy z lubuskiego do Belgii zawsze w konkurencyjnych cenach. Do organizacji naszej pracy podchodzimy z pełną sumiennością, gdyż w ten sposób zarabiamy na życie. Uzupełnieniem naszej oferty jest możliwość wykupu przejazdu dla pracowników, który dedykujemy firmom i agencjom pracy. Dodatkowo można u nas nadać drobne paczki, listy i dokumenty z dowolnego, dzięki czemu trafiają one ekspresowo do celu.

Jadąc z nami nie musisz martwić się o bagaż, gdyż nieodpłatnie zabieramy go dla naszych pasażerów w ilości trzech sztuk na głowę. Dwie średniej wielkości walizki umieszczamy w tylnej części naszych busów. Bagaż podręczny - w postaci toby do 5 kg - każdy pasażer powinien mieć przy sobie. Przejazdy odbywają się naszymi komfortowymi pojazdami, o bogatym wyposażeniu. Usiądź w naszych fotelach, zdrzemnij się, przeczytaj książkę lub podziwiaj mijane tereny. Komfort cieplny zapewni Ci zawsze sprawna klimatyzacja.


Co warto zwiedzić jadąc w obie strony


Każdego roku setki podróżników z województwa odwiedzają z naszą firmą ten piękny kraj. W stolicy tego kraju mieści się wiele instytucji europejskich i natowskich, co przyciąga liczne wycieczki szkolne i uczelniane. Słynie ono ze swoich bogatych walorów architektonicznych, które cieszą oczy docierających tu turystów. Symbolem miasta jest oczywiście Manneken pis - rzeźba siusiającego chłopca, pochodząca z XVI wieku. Zachęcamy do odwiedzin tego i innych miast korzystając z naszej oferty.

Do Polski docierają naszymi pojazdami również mieszkańcy Belgii, dzięki czemu mogą poznać nasz wspaniały kraj. Mało kto o tym wie, ale województwo to słynie z wina i tym szlakiem podążają zagraniczni turyści. Lubuski Szlak Wina i Miodu liczy sobie 304-kilometry i biegnie wzdłuż najpiękniejszych winnic i pasiek województwa. Jednym z najciekawszych obiektów na trasie szlaku jest lubuska Winnica Samorządowa w Zaborze. Poza winnicą mieści się tu również muzeum wina oraz sala warsztatowa. Na miejscu można zwiedzić muzeum wraz z audio przewodnikiem, dzięki któremu poznamy historię wina w tych regionach. Miejsce to umożliwia również wzięcie udziału w warsztatach winiarskich, sommelierskich czy kulinarnych. Chciałbyś zaliczyć ten szlak? Wybierz się tu razem z nami!
Przydatne linki:
Sprawdź ofertę przewozową dla Gorzowian