BUSY DO BELGII WIELKOPOLSKA

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD DO BELGII +48 721-446-711

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na busy z Wielkopolski do Belgii oraz busy w przeciwną stronę. Codziennie tą trasę pokonują nasze sprawne i komfortowe pojazdy dzięki czemu mogą poczuć się Państwo bezpiecznie. Z naszego kraju wyjeżdżamy rano, a powroty z Belgii rozpoczynają się od godziny 16. Obsługujemy północne i centralne regiony województwa wielkopolskiego (patrz mapka obok). Nasi Klienci odbywają swoją podróż pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez siebie adresami, dzięki czemu ich podróż mija szybko i bez przesiadek. Zadzwoń na naszą infolinię i ustal szczegóły swojego przejazdu.

Polacy rozjechali się po całym świecie i można ich spotkać w każdym zakątku świata. W Belgii nasi rodacy tworzą dużą polonię dzięki czemu można tu poczuć się jak u siebie. Kraje Beneluksu przyciągają wysokimi zarobkami, otwartością, dobrą opieką zdrowotną i wysokim socjalem. Tu życie jest łatwiejsze co umożliwia korzystanie ze wszystkich jego dobrodziejstw. Najczęstszym kierunkiem do którego udają się Polacy są duże miasta takie jak: Antwerpia, Brugia, Bruksela, Charleroi czy Gandawa. Dzięki naszym busom szybko i bezpiecznie przedostaniesz się do wybranej belgijskiej destynacji, a Wielkopolska jest jednym z pięciu województw jakie obsługujemy.

busy do Belgii wielkopolskie


Przewozy Wielkopolska - DE

Wykonujemy przewozy z Wielkopolski do Belgii dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Nasza oferta skierowana jest również do firm i agencji pracy wysyłających swoich pracowników na Zachód. Dla klientów korporacyjnych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty, które udzielane są przy stałej współpracy. W chwili obecnej obsługujemy wiele firm również w zakresie przewozu listów i dokumentów pomiędzy ich międzynarodowymi filiami. Dzięki współpracy z naszą firmą zarówno pracownicy, jak i dokumenty ekspresowo trafiają do wybranej destynacji.

Codziennie organizujemy przewozy komfortowymi pojazdami do Belgii i krajów ościennych. W trasę wyruszają w pełni sprawne pojazdy, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy co sprzyja poczuciu bezpieczeństwa. Nasi pasażerowie mogą zabrać do busa jedną dużą walizkę i bagaż podręczny, dzięki czemu nie muszą troszczyć się o brak potrzebnych rzeczy. Opłata za przewóz bagażu wliczona jest w cenę przejazdu. W celu rezerwacji przejazdu prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem telefonu + 48 721-446-711. Pracownicy naszej infolini są dostępni codziennie w od rana do późnych godzin wieczornych! Busy do Belgii Wielkopolska? Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się znakomitymi przewozami w najlepszych cenach na rynku.


Przydatne linki:
Sprawdź ofertę na transport busami z Poznania

busy polska belgia wielkopolska