BUSY DO BELGII WIELKOPOLSKA

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD DO BELGII +48 721-446-711

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przewozowej z Polski na tanie busy do Belgii z Wielkopolski codziennie oraz busy w przeciwną stronę. Codziennie tą trasę pokonują nasze sprawne i komfortowe pojazdy dzięki czemu mogą poczuć się Państwo bezpiecznie. Z Polski wyjeźdżamy rano, a powroty z Belgii rozpoczynają się od godziny 16. Obsługujemy północne i centralne regiony województwa (patrz mapka obok), dzięki czemu mieszkańcy tych regionów mogą liczyć na naszą firmę przy wyjazdach po Europie. Nasi klienci odbywają swoją podróż pomiędzy dwoma dowolnie wskazanymi przez siebie adresami, dzięki czemu ich podróż mija szybko i bez przesiadek. Zadzwoń na naszą infolinię i ustal szczegóły swojego przejazdu.

Przewóz osób wykonujemy w naszej firmie jadąc codziennie od drzwi do drzwi, dzięki czemu pasażerowie nie są narażeni na niekończącą się podróż i bezsensowne przesiadki. Z nami przedostaniesz się z dowolnego adresu na podleglym nam terenie i dostaniesz się pod dowolnie wskazany adres w Belgii. W kulturze anglosaskiej ten model przewozów nazywa się "door to door", a transport z adresu na adres stał się najbardziej popularną formą przejazdów między krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Popularność model ten zawdzięcza niskim cenom, szybkiemu transportowi we wskazane miejsce i możliwości przespania całej trasy. Z Wielkopolski do Belgii pojedziesz z nami w zdecydowanie najlepszej ofercie na naszej stronie!

busy do Belgii WielkopolskaBusy Belgia - Wielkopolska


Wykonujemy przejazdy na trasie Belgia - Wielkopolska dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, dzięki czemu nasze usługi są dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Nasza oferta skierowana jest również do firm i agencji pracy wysyłających swoich pracowników na Zachód, w związku z czym są oni pewni terminowego ich dotarcia do celu. Dla klientów korporacyjnych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty, które udzielane są przy stałej współpracy. W chwili obecnej obsługujemy wiele firm również w zakresie przewozu listów i dokumentów pomiędzy ich międzynarodowymi filiami. Dzięki współpracy z naszą firmą zarówno pracownicy, jak i dokumenty ekspresowo trafiają do wybranej destynacji.

Codziennie organizujemy przewozy busami w komfortowych warunkach, w tym dojeżdżamy codziennie do Belgii i krajów ościennych. W trasę wyruszają w pełni sprawne pojazdy, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy, dzięki czemu każdy przejazd jest w pełni bezpieczny. Nasi pasażerowie mogą zabrać do niego jedną dużą walizkę i bagaż podręczny, dzięki czemu nie muszą troszczyć się o brak potrzebnych rzeczy. Opłata za przewóz bagażu wliczona jest w cenę przejazdu, w związku z czym nasi pasażerowie nie ponoszą dodatkowych kosztów w tym zakresie. W celu rezerwacji przejazdu prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem telefonu +48 721-446-711. Pracownicy naszej infolini są dostępni codziennie w od rana do późnych godzin wieczornych! .

busy z Wielkopolski do Belgii


Przewozy Wielkopolska - Belgia


Jak już wspominaliśmy wykonujemy przewóz osób i przewozy paczek o małych rozmiarach między krajami członkowskimi Wspólnoty Europejskiej w tym do Belgii. Transport przesyłek o niskich gabarytach znajduje się jako oferta standardowa w naszym cenniku (przesyłki o wielkości pudełka do butów). Możliwość przewozu większych gabarytów każdorazowo należy konsultować z naszym biurem obsługi klienta. Zadzwoń i zapytaj się o taką możliwość -> ZADZWOŃ +48 721-446-711

Polacy rozjechali się po całym świecie i można ich spotkać w każdym zakątku świata, w związku z czym w Belgii jest ich również dużo. W Belgii nasi rodacy tworzą dużą polonię dzięki czemu można tu poczuć się jak u siebie. Kraje Beneluksu przyciągają wysokimi zarobkami, otwartością, dobrą opieką zdrowotną i wysokim socjalem, dzięki czemu dociera tu wiele osób z Wielkopolski. Tu życie jest łatwiejsze co umożliwia korzystanie ze wszystkich jego dobrodziejstw. Najczęstszym kierunkiem do którego udają się Polacy są duże miasta takie jak: Antwerpia, Brugia, Bruksela, Charleroi czy Gandawa. Dzięki naszym busom szybko i bezpiecznie przedostaniesz się do wybranej belgijskiej destynacji. Busy do Belgii Wielkopolska? Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się znakomitymi przewozami w najlepszych cenach na rynku

Przydatne linki:
Sprawdź ofertę na transport busami z Poznania