WIELKOPOLSKA

Busy z Wielkopolski do Belgii


KLIKNIJ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD -> +48 721-446-711

Szukasz dobrej oferty na taniego busa którym bezpiecznie dotrzesz do wybranej destynacji do Belgii z Wielkopolski? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na przewóz osób z Wielkopolski do Belgii na adres oraz transportu w przeciwną stronę. Codziennie tą trasę pokonują nasze sprawne i komfortowe pojazdy dzięki czemu mogą poczuć się Państwo bezpiecznie. Wyjazdy odbywają się rano, a powroty rozpoczynają się od godziny 14. Obsługujemy północne i centralne regiony województwa (patrz mapka obok), dzięki czemu mieszkańcy tych regionów mogą liczyć na naszą firmę przy wyjazdach po Europie. Tani transport z województwa wielkopolskiego zamówisz na naszej infolinii ->+48 721-446-711

bus wielkopolska Belgia obszar

Przewozy wykonujemy w naszej firmie jadąc codziennie od drzwi do drzwi, dzięki czemu pasażerowie nie są narażeni na niekończącą się podróż. Z nami przedostaniesz się z dowolnego adresu na podległym nam terenie i dostaniesz się pod dowolnie wskazany adres często bez przesiadek. W kulturze anglosaskiej ten model przewozów nazywa się "door to door", a transport z adresu na adres stał się najbardziej popularną formą przejazdów między krajami członkowskimi Unii Europejskiej. Popularność model ten zawdzięcza niskim cenom, szybkiemu transportowi we wskazane miejsce i możliwości przespania całej trasy. Rano, w południe i wieczorem mamy dla Ciebie bilet w dobrej cenie!Przewozy do Belgii z Wielkopolski


Jako przewoźnik z doświadczeniem wykonujemy transport z Wielkopolski do Belgii dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Nasza oferta skierowana jest również do firm i agencji pracy wysyłających swoich pracowników na Zachód, w związku z czym są oni pewni terminowego ich dotarcia do celu. Dla klientów korporacyjnych przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty, które udzielane są przy stałej współpracy. W chwili obecnej obsługujemy wiele firm również w zakresie przewozu listów i dokumentów pomiędzy ich międzynarodowymi filiami. Dzięki współpracy z naszą firmą zarówno pracownicy, jak i dokumenty ekspresowo trafiają do wybranej destynacji.


W trasę wyruszają w pełni sprawne pojazdy, a za ich kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy, dzięki czemu każdy przejazd jest w pełni bezpieczny. Nasi pasażerowie mogą zabrać do niego dwie średnie walizki i bagaż podręczny, dzięki czemu nie muszą troszczyć się o brak potrzebnych rzeczy. Opłata za przewóz bagażu wliczona jest w cenę przejazdu, w związku z czym nasi pasażerowie nie ponoszą dodatkowych kosztów w tym zakresie. W naszej firmie bezpieczeństwo opiera się na trzech filarach, doświadczonych kierowcach, sprawnych i komfortowych busach oraz ubezpieczeniu podróżnemu. Każdy nasz pojazd ma wygodne fotele, klimatyzację, pasy bezpieczeństwa, światełka, gniazdko ładujące oraz DVD.


Czemu jeździmy na tej trasie


Polacy rozjechali się po całym świecie i można ich spotkać w każdym zakątku świata, w związku z czym w Belgii jest ich również dużo. Nasi rodacy tworzą dużą polonię dzięki czemu można tu poczuć się jak u siebie. Kraje Beneluksu przyciągają wysokimi zarobkami, otwartością, dobrą opieką zdrowotną i wysokim socjalem, dzięki czemu dociera tu wiele osób. Tu życie jest łatwiejsze co umożliwia korzystanie ze wszystkich jego dobrodziejstw. Najczęstszym kierunkiem do którego udają się Polacy są duże miasta takie jak: Antwerpia, Brugia, Bruksela, Charleroi czy Gandawa.

Belgowie przyjeżdżają tu także ze względów zawodowych, biznesowych, studenckich i turystycznych. Województwo to jest ważnym centrum akademickim, z wieloma uniwersytetami i uczelniami wyższymi. Województwo ma wiele atrakcji turystycznych, w tym zabytków, pięknych krajobrazów i miejsc kulturalnych. mamy tu bardzo dobrze rozwiniętą bazę rekreacyjno - hotelową. Każdy tu znajdzie obiekt na swoją kieszeń.

Dodaj podtytuł (31).png

Zapraszamy do wspólnej podróży!

Przydatne linki:
Sprawdź ofertę na transport busami z Poznania