Busy do Belgii Szczecin


Codziennie oferujemy sprawne przewoz, oferując tanie busy ze Szczecina do Belgii. Przewozy organizujemy siedem dni w tygodniu w godzinach porannych, a w czwartki wykonujemy dodatkowe kursy wieczorem, które umożliwią dotarcie do celu w ciągu dnia. Nie jeździmy jedynie dwa dni w roku: Boże Narodzenie oraz w Wielkanoc. Zakup przejazdu uprawnia pasażerów do przewozu do dwóch sztuk bagażu umieszczonego w luku bagażowym oraz małego bagażu podręcznego trzymanego przy sobie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przewozowej, dzięki czemu zarobione złotówki czy euro pozostaną u Państwa w kieszeni. Przewozy wykonujemy naszymi sprawnymi busami marki Renault Traffic.

Przewozy do Belgii Szczecin

Dzięki naszej usłudze przewozowej mogą Państwo dojechać do pracy, w odwiedziny do rodziny czy w celach turystycznych do Krajów Beneluxu. Belgia jest krajem o 10 razy mniejszym krajem od naszego, to zamieszkuje tam aż 70 tysięcy Polaków którzy okresowo lub na stałe tu pracują. Bezpośrednia podróż ze Szczecina do BE autostradą A2 wynosi około jednego tysiąca kilometrów. Przewidujemy podczas ten podróży postoje, dzięki czemu po wyjściu z busa będa czuć się Państwo wypoczęci. Zaplanowane przez nas przerwy w transporcie służą wyprostowanie nóg, zapalenie papierosa czy skorzystanie z WC. Busy do Belgii Szczecina w dobrej cenie? Postaw na najbardziej optymalne rozwiązanie jakim jest nasza firma!

Przewozy Szczecin - BE

busy do Belgii Szczecin


Przewozy w naszej firmie wykonywane są codziennie. Przejazdy na tej trasie wykonujemy naszymi nowoczesnymi busami, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Sprawna klimatyzacja pozwala na docieplanie pojazdu w zimę oraz schładzanie temperatury w lato. W trosce o Państwa bezpieczeństwo każdorazowo przed wyjazdem z naszego kraju dezynfekujemy busy, a raz na kwartał czyścimy klimatyzację. W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa w czasie transportu zatrudniamy kierowców o nienagannej kulturze jazdy. Trasy układamy w taki sposób by kierowcy mieli czas na wypoczynek dzięki czemu podróż odbywa się bez zbędnych turbulencji.

Kraj ten każdego roku przyciąga na swoje terytorium miliony osób z całego świata, w tym z naszego kraju. Najwięcej ludzi przybywa tu w celach turystycznych. Frajdę z obcowania z tym przepięknym krajem spotęguje z pewnością możliwość wykupienia tanich przewozów w naszej firmie. Zachęcamy udać się w okolice Arden. Ardeny są charakterystycznym pasmem górskim, którego małe miasteczka wyglądają jakby były wyciągnięte z minionych epok. W górach tych utworzone zostały liczne rezerwaty przyrody, parki narodowe i obiekty Natura2000. Zachęcamy do wyboru naszej firmy, dzięki czemu za niewielkie pieniądze można zwiedzić dużą część Europy. Przejazdy w najlepszej cenie są dostępne na naszej stronie!


Transport turystyczny


Dzięki naszej ofercie transportowej do miasta docierają z Krajów Beneluksu turyści w dużej liczbie, dzięki czemu miasto się bogaci. Główną bazę turystyczną stanowią nasi zachodni sąsiedzi, ale można tu spotkać przedstawicieli różnych nacji. W Szczecinie znajdują liczne galerie sztuki, dzięki czemu każdy miłośnik doznań artystycznych znajdzie tu coś dla siebie. Do najciekawszych galerii należą: Galeria Wzorcowa przy ul. Wielkopolska 27; Galeria Zona – Akademia Sztuki pl. Orła Białego 2 czy Galeria Prezydencka – Pl. Armii Krajowej 1. Innymi ciekawymi galeriami są: Galeria Kapitańska – Calbud – ul. Kapitańska i Galeria 111 – Pl. Żołnierza 11/1. Z nami możesz zobaczyć je wszystkie. Zachęcamy do kontaktu!


Przydatne linki:

Sprawdź naszą ofertę przewozową ze Szczecina do innych krajów