Busy do Belgii Szczecin


Szukasz busa do Belgii ze Szczecina? Marcinbus to doświadczony przewoźnik, który przewozy do Belgii ze Szczecina na adres organizuje siedem dni w tygodniu. Wyruszamy w godzinach porannych, które umożliwią dotarcie do celu w ciągu dnia. Niezawodny transport ze Szczecina do Belgii codziennie realizujemy pomiędzy adresami. Nie jeździmy jedynie dwa dni w roku: Boże Narodzenie oraz w Wielkanoc. Zakup przejazdu uprawnia pasażerów do przewozu do dwóch sztuk bagażu umieszczonego w luku bagażowym oraz małego bagażu podręcznego trzymanego przy sobie.

bus Szczecin Belgia

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dzięki czemu zarobione złotówki czy euro pozostaną u Państwa w kieszeni. Posiadamy flotę złożoną z nowych i sprawnych pojazdów, których wyposażenie ułatwi i umili każdą podróż. Sprawna klimatyzacja pozwala na docieplanie pojazdu w zimę oraz schładzanie temperatury w lato. W trosce o Państwa bezpieczeństwo każdorazowo przed wyjazdem z naszego kraju dezynfekujemy je, a raz na kwartał czyścimy klimatyzację. W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa zatrudniamy kierowców o nienagannej kulturze jazdy. Trasy układamy w taki sposób by kierowcy mieli czas na wypoczynek dzięki czemu podróż odbywa się bez zbędnych turbulencji. Wyjazdy organizujemy codziennie rano, a powroty w południe lub wieczorem.


Przewozy ze Szczecina do Belgii.


Przewóz osób na trasie ze Szczecina do Belgii wykonujemy dla klientów indywidualnych i firm. Oferujemy także międzynarodowe wysyłki paczek, które w ekspresowym tempie trafiają do adresata. Dzięki naszym usługom mogą Państwo dojechać do pracy, w odwiedziny do rodziny czy w celach turystycznych do Krajów Beneluxu. Przewidujemy podczas ten podróży postoje, dzięki czemu po wyjściu z busika będą czuć się Państwo wypoczęci. Zaplanowane przez nas przerwy w transporcie służą wyprostowanie nóg, zapalenie papierosa czy skorzystanie z WC.
Postaw na najbardziej optymalne rozwiązanie jakim jest nasza firma! Pamiętaj, że w naszych pojazdach nie można palić papierosów i pić alkoholu. Z reguły nie bierzemy zwierząt, ale sporadycznie obsługujemy takie zlecenia. Oferujemy korzystne rozwiązania cenowe, a jakość obsługi w stosunku do ceny jest na naprawdę dobrym poziomie. W ramach zakupionego biletu możesz wziąć dwie średnie walizki i bagaż podręczny. Duża ilość bagażu umożliwia zabranie w podróż wszystkiego co istotne.Informacja dla podróżujących turystycznieBelgia jest krajem o 10 razy mniejszym krajem od naszego, to zamieszkuje tam aż 70 tysięcy Polaków, którzy okresowo lub na stałe tu pracują. Bezpośrednia podróż autostradą A2 wynosi około jednego tysiąca kilometrów . Kraj ten każdego roku przyciąga na swoje terytorium miliony osób z całego świata, w tym z naszego kraju. Najwięcej ludzi przybywa tu w celach turystycznych. Frajdę z obcowania z tym przepięknym krajem spotęguje z pewnością możliwość wykupienia tanich przewozów w naszej firmie.

Zachęcamy udać się w okolice Arden. Ardeny są charakterystycznym pasmem górskim, którego małe miasteczka wyglądają jakby były wyciągnięte z minionych epok. W górach tych utworzone zostały liczne rezerwaty przyrody, parki narodowe i obiekty Natura2000. Zachęcamy do wyboru naszej firmy, dzięki czemu za niewielkie pieniądze można zwiedzić dużą część Europy. Przejazdy w najlepszej cenie są dostępne na naszej stronie! Z kolei w Szczecinie znajdują liczne galerie sztuki. Do najciekawszych galerii należą: Galeria Wzorcowa; Galeria Zona – Akademia Sztuki pl. Orła Białego 2 czy Galeria Prezydencka. Z nami możesz zobaczyć je wszystkie. Zachęcamy do kontaktu!


Przydatne linki:

Sprawdź naszą ofertę przewozową ze Szczecina do innych krajów