> > Busy-do-holandii-z-polski

Busy do Holandii z Polski

Firma Marcinbus Marcin Tomasz już od ponad dziesięciu lat oferuje tanie busy do Holandii. W Polsce obsługujemy pięć województw, są to: Wielkopolska, woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie , woj. kujawsko–pomorskie oraz woj. wielkopolskie. Szczegółowe informacje odnośnie obsługiwanego przez nas regionu znajdują się w zakładce mapka. Nasze busy z Polski do Holandii odbywają swoje kursy każdego dnia. Miejscem początkowym Twojej podróży jest wskazany przez Ciebie adres, a swoją podróż kończysz pod dowolnie wskazanym przez siebie adresem. Poza przewozem osób busami do Holandii oferujemy również transport do centralnych Niemiec i Belgii. Sprawdź naszą ofertę na busy do Niemiec.

SZCZEGÓŁY OFERTY PRZEWOZU BUSEM

Nasza firma każdego dnia (z wyjątkiem Świąt Wielkanocnych, Sylwestra i Świąt Bożego Narodzenia) oferuje tanie i komfortowe busy. Nasze busy zabiorą Cię w podróż z Polski do Holandii, w systemie „door to door” – od drzwi do drzwi. Na chwilę obecną (2020 rok) posiadamy około 40 w pełni sprawnych i systematycznie diagnozowanych busów marki Renault Taffic. Są one klimatyzowane i zaopatrzone w nowoczesny sprzęt DVD, który umili Twoją podróż. Rezerwacji można dokonać poprzez formularz kontaktowy zawarty na naszej stronie lub dzwoniąc na infolinię pod nr tel. +48 721-446-711. Nasza infolinia czynna jest codziennie od godziny 8 do 22, a często i dłużej. Nasi konsultanci udzielą Ci pełnych informacji na temat Twojego przejazdu busem do Holandii. Twój przewóz osób rozpocznie się w Polsce w godzinach wczesnoporannych, a dojedziesz busem do Holandii w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Przewóz osób z firmą Marcinbus to gwarancja bezpieczeństwa oparta na 3 filarach: sprawnych i regularnie diagnozowanych busach, doświadczonych i pomocnych kierowcach oraz ubezpieczeniu podróżnemu każdego przejazdu. Skorzystaj z naszej oferty na busy do Holandii już dziś!

OBSŁUGIWANY OBSZAR W HOLANDII

Nasze busy obsługują cały teren Królestwa Niderlandów czyli Holandii. Z nami dostaniesz się dokładnie tam gdzie tego potrzebujesz, gdyż nasze busy docierają nawet do najmniejszych holenderskich wiosek. Oczywiście nasze pojazdy najczęściej odwiedzają duże miasta, których listę umieściliśmy poniżej. Dla nas nie jest ważne czy podróżujesz w celach zarobkowych, jedziesz w odwiedziny do rodziny czy po prostu chcesz zobaczyć z bliska piękne holenderskie krajobrazy. My zapewniamy Ci najlepsze i komfortowe busy do Holandii w najlepszych cenach na rynku. Skorzystaj z naszej oferty już dziś. Rezerwacji terminu możesz dokonać na wiele miesięcy przed planowaną podróżą – wtedy masz pewność miejsca w jednych z naszych busów. Możesz nass również odwiedzić w naszym biurze mieszczącym się w Złotowie przy al. Piasta 17a. Zapraszamy! Poniżej lista wybranych miast które obsługujemy:

– Amstelveen

– Appeldoorn

Amersfoort

Amsterdam

Delft

Enschede

Gouda

Groningen

Haga

 Haarlem

– Haarlemmermeer

– Heerlen

– Helmond

Hilversum

Leeuwarden

– Lelystad

– Maastricht

– Nijmegen

– Oss

– Roosendaal

– Rotterdam

– Schiedam

Utrecht

Zaanstad

Zwolle

Sprawdź również naszą ofertę na busy z Polski do Holandii. Zapraszamy!