Busy z Rotterdamu do Polski

Szukasz sprawdzonej firmy przewozowej i najlepszej oferty na przewozy do Rotterdamu? Codziennie oferuje tani i bezpieczny transport komfortowymi pojazdami, w tym do wskazanego miasta. Od ponad dekady dojeżdżamy tam z dużego terytrorium Polski, a także prowadzimy kursy powrotne od poniedziałku do niedzieli. Nasze pojazdy kursują codziennie w obie strony pod wskazane adresy, dzięki czemu to nasi pasażerowie decydują o trasie swojego przejazdu. Twoją podróż rozpoczniemy wspólnie się pod dowolnie wskazanym adresem i zakończy pod drugim konkretnie wskazanym adresem. Zachęcamy do do składania zamówień pod naszym numerem telefonu +48 721-446-711.

busy do Rotterdamu

Przejazdy wykonujemu naszymi komfortowymi i sprawnymi pojazdami, dzięki czemu każda podróż odbywa się w bezpiecznnych warunkach. Nasze busy są systematycznie diagnozowane i czyszczone przed każdym wyjazdem, dzięki czemu minimalizujemy możliwość awarii. Za kierownicami naszych pojazdów zasiadają doświadczeni i zawsze wypoczęci kierowcy. Nasza infolinia codziennie jest dostępna dla naszych klientów do późnego wieczora, dzięki czemu każda zapracowana osoba znajdzie czas na kontakt. Za naszą firmą przemawia wieloletnie doświadczenie ktore zostało ukoronowane wieloma nagrodami branżowymi.


Busy do Rotterdamu


Z nami szybko, tanio i bezpiecznie przedostaniesz się busem z Polski do Rotterdamu. Startujemy codziennie w naszym kraju z samego rana, dzięki czemu w tym samym dniu jest się w wybranej destynacji. Rotterdam na wyciągnięcie Twojej ręki, gdyż wystarczy do nas zadzwonić i umówić swój przejazd. Miasto to położone jest w zachodniej częsci NL, w prowincji Południowej. Nasi rodacy docierają tu jako pracownicy tutejszych firm, w odwiedziny do swoich rodzin, a także w celach turystycznych. Miasto stanowi część obszaru metropolitalnego Randstad, które jest szóstym największym obszarem metropolitalnym w Europie (6,7 mln mieszkańców). Miasto położone jest w delcie trzech rzek – Renu, Mozy i Nowej Mozy. Rotterdam połączony jest również z Morzem Północnym długim na 30 km kanałem Nieuwe. Zachęcamy wszystkie osoby do odwiedzenia tych terenów, które każdemu zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie.

busy z Rotterdamu do Polski