Busy Polska Niemcy bez przesiadek

Szukasz dobrej oferty na busa z Polski do Niemiec bez przesiadania się? Szukasz licencjonowanego przewoźnika, dzięki któremu szybko, łatwo, w dobrych kosztach i bez niedogodności odwiedzić wybrany land? W naszej firmie codziennie rano wykonujemy przewóz osób z Polski do Niemiec bez przesiadek (większość przejazdów). Z nami pojedziesz busem na trasie Polska - Niemcy bez w komfortowych warunkach. , dzięki którym pojedziesz na wycieczkę, do rodziny czy po prostu do pracy. Z nami udasz się w bezpieczną podróż do wszystkich landów. Nasze pojazdy są zawsze czyste i pachnące, dzięki czemu podróż mija w komfortowych warunkach. Kursy do niemieckich landów bez przesiadania się mają szczególne znaczenie w okresie zimowym i jesiennym, kiedy to warunki atmosferyczne mogą dać się we znaki.

W naszej firmie znajdziesz wyjazdy z Polski do Niemiec w najlepszej cenie! Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię +48 721-446-711 aby zamówić przejazd. W dniu wyjazdu jeden z naszych kierowców przyjedzie punktualnie pod wskazany adres. Ze wskazanego miejsca zabierzemy Cię we wskazane miejsce i to bez konieczności przesiadania się do innych pojazdów (90% wyjazdów). Oznacza to tyle że wykonamy dla Ciebie transport z dowolnego miejsca i zabierzemy w wybrane miejsce.

Przewozy do Niemiec wykonują sprawne pojazdy, które przed każdym kursem poddajemy procesowi ozonowania. Ozonowanie usuwa do 99,9% drobnoustrojów. W ten sposób dbamy o zdrowie naszych pasażerów, gdyż z tapicerki i wnętrza pojazdu usuwamy drobnoustroje. Od początku istnienia firmy dbaliśmy o czystość naszych pojazdów, ale w okresie pandemii Covid uległa pogłębieniu. Każdy z naszych pojazdów wyposażyliśmy w żel do dezynfekcji oraz zapasowe maseczki dla chętnych!


Przewóz osób Polska Niemcy - sprawdź nas!


Codziennie wykonujemy przewozy z busami z Polski do Niemiec bez przesiadania się. Działamy na rynku transportu osobowego ponad 10 lat, a więc śmiało można nas nazwać doświadczonym przewoźnikiem! W trasę wypuszczamy tylko w pełni sprawne pojazdy. Zapewniają one bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotarcie do celu podróży. Doskonale wiemy jak obsługiwać naszych klientów na tej trasie. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, dzięki każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. W ramach obsługi klienta korporacyjnego oferujemy pracowniczy transport pracowników oraz transport paczek i dokumentów firmowych. Ta ostatnia usługa pozwala na ekspresowe relokacji dokumentów pomiędzy filiami firmy. Ma to olbrzymie znaczenie jeśli dokumenty nie mogą być wysłane pocztą elektroniczną.

Nadanie pakunków jest możliwe po uprzednim uzgodnieniu takiej możliwości i rozmiarów paczki z naszym konsultantem. Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Udostępniamy taką możliwość w przypadku pewności, iż w aucie znajdzie się należyta ilość przestrzeń dla bagażu naszych klientów. Ważnym aspektem jest także możliwość bezpiecznego transportu paczki. W luku bagażowym busów wsadzany jest bagaż naszych pasażerów, a jego transport to dla nas priorytet. Przewozy osobowe w naszej firmie odbywają się cyklicznie - każdego dnia rano! Sprawdź nas raz i zostań już naszym klientem na zawsze.

Przewoźnik Polska Niemcy

Właściciel naszej firmy - Pan Marcin Tomasz przed założeniem działalności gospodarczej jeździł jako kierowca na tej trasie. Jego doświadczenie i znajomość branży od podszewki umożliwiły rozwój firmy i jej stałą ekspancję. Zdobyte w pracy doświadczenie przekuł w realne działania, a priorytetem od początku istnienia firmy była dbałość o bezpieczeństwo klientów. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby o kontakt. Jesteśmy solidną firmą dla której bezpieczeństwo i dobre ceny to nie pusty slogan. Zapraszamy!

Dodatkowe informacje o usłudze


Z roku na rok przybywa klientów jadących z nami do Niemiec. Przybywa nam także klientów powracających z niego do kraju. Z nami pojedziesz w przeciwnym kierunku w okolicach północy. Wyjazdy każdorazowo odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty (wszystkie adresy), a centralne landy obsługujemy codziennie. Dzięki kursom w godzinach nocnych w tym samym dniu znajdą się Państwo pod pożądanym adresem w naszej ojczyźnie. Jadąc do wskazanego domostwa oszczędzają Państwo na innych formach transportu, a także omijają niekorzystne warunki atmosferyczne jakie mogą wystąpić w dniu przejazdu. Ma to olbrzymie i niepodważalne znaczenie w okresie zimowym i jesiennym kiedy to atmosfera potrafi być kapryśna. Większość wyjazdów odbywa się bez przesiadek.

Podczas lokomocji nasi sumienni kierowcy zatrzymują się w bezpiecznym i przeznaczonym do tego miejscach. W szczególności są to stacje benzynowe na których można zakupić napoje i prowiant, zapalić papierosa czy skorzystać z WC. Zachęcamy do korzystania z postojów wszystkich naszych klientów, chociażby dla rozprostowania kości aby wyjść z busa świeżym i wypoczętym. Do Polski wracają przede wszystkich pracownicy holsztyńskich firm. Wzmożony ruch obserwujemy w okresie okołoświątecznym oraz po zakończeniu zbiorów. W celu zapewnienia sobie przejazdu z nami w okresie okołoświątecznym zachęcamy do składania rezerwacji we wcześniejszym terminie. Już dziś zarezerwuj swój przejazd w sprawdzonej i rzetelnej firmie jaką jesteśmy my! Do zobaczenia w naszych pojazdach!

Przewoźnik Polska Niemcy - firma z doświadczeniem

Jako jeden z nielicznych przewoźników oferujemy każdego dnia przejazdy z Polski do Niemiec w dobrej cenie. Każdego dnia kilka godzin po północy w trasę wypuszczamy nasze pojazdy które zabierają ośmiu pasażerów i zawożą ich do Niemiec. Odstępstwem od codziennych wyjazdów są dni świąteczne w grudniu i kwietniu. Nie jeździmy od 23 do 25 grudnia. W drugi dzień świąt wielu naszych klientów wraca do Niemiec, by móc na następny dzień zjawić się w pracy. W kwietniu nasze niezawodne przejazdy nie są niedostępne w Wielkanoc. Jest to dzień w którym nasi pracownicy celebrują święta ze swoimi rodzinami.

przewozy Polska Niemcy

Aby zamówić przejazd w tak nefralgicznych terminach prosimy o składanie zamówień z dużym wyprzedzeniem. W okresie okołoświątecznym zleceń mamy więcej, niż miejsc w naszych pojazdach. Nasi stali klienci doskonale wiedzą o tym fakcie i dzwonią z rezerwacją z dużym wyprzedzeniem. Rezerwacje w naszej firmie można składać na trzy sposoby. Pierwszym i najbardziej popularnym sposobem jest kontakt z nasza infolinią. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i przyjmą zamówienie. Drugim sposobem jest wysłanie na nasz nr telefonu SMS-a z istotnymi danymi (data wyjazdu, adresy, nr telefonu pasażera). Trzecim sposobem jest wysłanie zgłodzenia poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy Państwa do kontaktu! Marcinbus to doświadczenie poparte latami pracy!