Przewóz osób Polska Niemcy

przewóz osób Polska Niemcy

Jedziesz do Niemiec? Szukasz licencjonowanego przewoźnika, dzięki któremu szybko, łatwo, w dobrych kosztach i bez niedogodności odwiedzić wybrany land. W naszej firmie codziennie rano wykonujemy przewóz osób z Polski do Niemiec. Organizujemy każdego dnia korzystne cenowo i licencjonowane przejazdy bez przesiadek, dzięki którym pojedziesz na wycieczkę, do rodziny czy po prostu do pracy. Z nami udasz się w bezpiecznę podróż do wszystkich landów. Nasze pojazdy są zawsze czyste i pachnące, dzięki czemu podróż mija w komfortowych warunkach. Kursy do niemieckich landów bez przesiadania się mają szczególne znaczenie w okresie zimowym i jesiennym, kiedy to warunki atmosferyczne mogą dać się we znaki.

W naszej firmie znajdziesz wyjazdy w najlepszej cenie! Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię +48 721-446-711 aby zamówić przejazd z Polski do Niemiec. W dniu wyjazdu jeden z naszych kierowców przyjedzie punktualnie pod wskazany adres. Ze wskazanego miejsca zabierzemy Cię we wskazane miejsce i to bez konieczności przesiadania się do innych pojazdów (90% wyjazdów). Oznacza to tyle że wykonamy dla Ciebie transport z dowolnego miejsca i zabierzemy w wybrane miejsce. Przewozy osobowe do Niemiec z Polski wykonują sprawne pojazdy, które przed każdym kursem poddajemy procesowi ozonowania. Ozonowanie usuwa do 99,9% drobnoustrojów. W ten sposób dbamy o zdrowie naszych pasażerów, gdyż z tapicerki i wnętrza pojazdu usuwamy drobnoustroje. Od początku istnienia firmy dbaliśmy o czystość naszych pojazdów, ale w okresie pandemii Covid uległa pogłębieniu. Każdy z naszych pojazdów wyposażyliśmy w żel do dezynfekcji oraz zapasowe maseczki dla chętnych!

Codziennie docieramy do centralnych landów, a w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy wszystkie adresy. W zakładce "obszar obsługi" zobacz jakie terytorium obsługujem. Sprawdź nas i zobacz, że podróż z nami jest zawsze bezpieczna i komfortowa. Mamy nadzieję, że zobaczymys Cię wkrótce w trasie. Pamiętaj aby jadąc za granicę korzystać z usług firm posiadających licencję. Takie firmy zazwyczaj dysponują flotą pojazdów, i w razie awari podstawią auto zastępcze. Legalnie działająca firma to także ubezpieczenie i rozwój polskiej gospodarki. Jeśli szukasz oferty na licencjonowany przewóz osób do Niemiec to koniecznie skorzystaj z naszej oferty!


Przewoźnik Polska Niemcy


Marcinbus to przewoźnik z doświadczeniem popartym licencją. Dziamy na rynku transportu osobowego ponad 10 lat, a więc śmiało można nas nazwać doświadczonym przewoźnikiem! W trasę wypuszczamy tylko w pełni sprawne pojazdy. Zapewniają one bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotarcie do celu podróży. Przewozy z Polski do Niemiec wykonujemy codziennie od wielu lat. Dzięki temu doskonale wiemy jak obsługiwać naszych klientów na tej trasie. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, dzięki każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. W ramach obsługi klienta korporacyjnego oferujemy pracowniczy transport pracowników oraz transport paczek i dokumentów firmowych. Ta ostatnia usługa pozwala na ekspresowe relokacji dokumentów pomiędzy filiami firmy. Ma to olbrzymie znaczenie jeśli dokumenty nie mogą być wysłane pocztą elektroniczną.

Nadanie pakunków jest możliwe po uprzednim uzgodnieniu takiej możliwości i rozmiarów paczki z naszym konsultantem. Zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Udostępniamy taką możliwość w przypadku pewności, iż w aucie znajdzie się należyta ilość przestrzen dla bagażu naszych klientów. Ważnym aspektem jest także możliwość bezpiecznego transportu paczki. W luku bagażowym wsadzany jest bagaż naszych pasażerów, a jego transport to dla nas priorytet. Przewozy do Niemiec w naszej firmie odbywają się cyklicznie - każdego dnia rano! Sprawdź nas raz i zostań już naszym klientem na zawsz

Przewoźnik Polska Niemcy

Jesteśmy przewoźnikiem który usługi przewozowe z Polski do Niemiec wykonuje od ponad 10 lat. Właściciel naszej firmy - Pan Marcin Tomasz przed założeniem działalności gospodarczej jeździł jako kierowca na tej trasie. Jego doświadczenie i znajomość branży od podszewki umożliwiły rozwój firmy i jej stałą ekspancję. Zdobyte w pracy doświadczenie przekuł w realne działania, a priorytetem od początku istnienia firmy była dbałość o bezpieczeństwo klientów. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby o kontakt. Jesteśmy solidną firmą dla której bezpieczeństwo i dobre ceny to nie pusty slogan. Zapraszamy!

Dodatkowe informacje o usłudze


Z roku na rok przybywa klientów jadących z nami do Niemiec. Przybywa nam także klientów powracających z niego do kraju. Z nami pojedziesz w przeciwnym kierunku w okolicach północy. Wyjazdy każdorazowo odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty (wszystkie adresy), a centralne landy obsługujemy codziennie. Dzięki kursom w godzinach nocnych w tym samym dniu znajdą się Państwo pod pożądanym adresem w naszej ojczyźnie. Jadąc do wskazanego domostwa oszczędzają Państwo na innych formach transportu, a także omijają niekorzystne warunki atmosferyczne jakie mogą wystąpić w dniu przejazdu. Ma to olbrzymie i niepodważalne znaczenie w okresie zimowym i jesiennym kiedy to atmosfera potrafi być kapryśna.

Podczas lokomocji nasi sumienni kierowcy zatrzymują się w bezpiecznym i przeznaczonym do tego miejscach. W szczególności są to stacje benzynowe na których można zakupić napoje i prowiant, zapalić papierosa czy skorzystać z WC. Zachęcamy do korzystania z postojów wszystkich naszych klientów, chociażby dla rozprostowania kości aby wyjść z busa świeżym i wypoczętym. Do Polski wracają przede wszystkich pracownicy holsztyńskich firm. Wzmożony ruch obserwujemy w okresie okołoświątecznym oraz po zakończeniu zbiorów. W celu zapewnienia sobie przewozu osób z nami w okresie okołoświątecznym zachęcamy do składania rezerwacji we wcześniejszym termnie. Już dziś zarezerwuj swój przejazd w sprawdzonej i rzetelnej firmie jaką jesteśmy my! Do zobaczenia w naszych pojazdach!

Przewóz osób do Niemiec codziennie


Codziennie o wielu lat nasze usługi dostępne są do szerokiego grona odbiorców. Jako jeden z nielicznych przewoźników oferujemy nasze usługi codziennie. Każdego dnia kilka godzin po północy w trasę wypuszczamy nasze pojazdy które zabierają ośmiu pasażerów i zawożą ich do Niemiec. Odstępstwem od codziennych wyjazdów są dni świąteczne w grudniu i kwietniu. Nie jeździmy od 23 do 25 grudnia. W drugi dzień świąt wielu naswzych klientów wraca do Niemiec, by móc na następny dzień zjawić się w pracy. W kwietniu nasz niezawodny przewóz osób do Niemiec z Polski jest niedostępny w Wielkanoc. Jest to dzień w którym nasi pracownicy celebrują święta ze swoimi rodzinami.

przewóz osób do Niemiec

Aby zamówić przejazd w tak nefralgicznych terminach prosimy o składanie zamówień z dużym wyprzedzeniem. W okresie okołoświątecznym zleceń mamy więcej, niż miejsc w naszych pojazdach. Nasi stali klienci doskonale wiedzą o tym fakcie i dzwonią z rezerwacją z dużym wyprzedzeniem. Rezerwacje w naszej firmie można składać na trzy sposoby. Pierwszym i najbardziej popularnym sposobem jest kontakt z nasza infolinią. Nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji i przyjmą zamówienie. Drugim sposobem jest wysłanie na nasz nr telefonu SMS-a z istonymi danymi (data wyjazdu, adresy, nr telefonu pasażera). Trzecim sposobem jest wysłanie zgłodzenia poprzez formularz kontaktowy. Zapraszamy Państwa do kontaktu!