Busy do Niemiec bez przesiadek

Busy do Niemiec bez przesiadk


busy do Niemiec bez przesiadek

Jedziesz do Niemiec? Potrzebujesz szybko, łatwo, w dobrych kosztach i bez niedogodności odwiedzić wybrany land. W naszej firmie codziennie rano pojedziesz bez przesiadki busem do Niemiec. Organizujemy codziennie korzystne cenowo wyjazdy, dzięki którym pojedziesz na wycieczkę, do rodziny czy po prostu do pracy. Z nami udasz się w bezpiecznę podróż do wszystkich landów i to bez przesiadek. Nasze pojazdy są zawsze czyste i pachnące, dzięki czemu podróż mija w komfortowych warunkach. Wyjazdy do niemieckich landów bez przesiadania się mają szczególne znaczenie w okresie zimowym i jesiennym, kiedy to warunki atmosferyczne mogą dać się we znaki.

W naszej firmie znajdziesz wyjazdy w najlepszej cenie! Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię +48 721-446-711 aby zamówić przejazd. W dniu wyjazdu jeden z naszych kierowców przyjedzie punktualnie pod wskazany adres. Ze wskazanego miejsca zabierzemy Cię we wskazane miejsce i to bez konieczności przesiadania się do innych pojazdów (90% wyjazdów). Oznacza to tyle że wykonamy dla Ciebie transport z dowolnego miejsca i zabierzemy w wybrane miejsce. W trasę wypuszczamy busy, które przed każdym kursem poddajemy procesowi ozonowania. Ozonowanie usuwa do 99,9% drobnoustrojów. W ten sposób dbamy o zdrowie naszych pasażerów, gdyż z tapicerki i wnętrza pojazdu usuwamy drobnoustroje. Od początku istnienia firmy dbaliśmy o czystość naszych pojazdów, ale w okresie pandemii Covid uległa pogłębieniu. Każdy z naszych pojazdów wyposażyliśmy w żel do dezynfekcji oraz zapasowe maseczki dla chętnych! Do Niemiec jeździmy od ponad 10 lat, a więc śmiało można nazwać nas doświadczonym operatorem.

Codziennie docieramy do centralnych landów, a w każdy poniedziałek i piątek obsługujemy wszystkie adresy. W zakładce "obszar obsługi" zobacz jakie terytorium obsługujem. Sprawdź nas i zobacz, że podróż z nami jest zawsze bezpieczna i komfortowa. Mamy nadzieję, że zobaczymys ię wkrótce w trasie.


Nasza flota i usługi dodatkowe


W trasę wypuszczamy tylko w pełni sprawne pojazdy. Zapewniają one bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotarcie do celu podróży. Do Niemiec jeździmy codziennie od wielu lat. Dzięki temu doskonale wiemy jak obsługiwać naszych klientów na tej trasie. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, dzięki każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. W ramach obsługi klienta korporacyjnego oferujemy pracowniczy transport pracowników oraz transport paczek i dokumentów firmowych. Ta ostatnia usługa pozwala na ekspresowe relokacji dokumentów pomiędzy filiami firmy. Ma to olbrzymie znaczenie jeśli dokumenty nie mogą być wysłane pocztą elektroniczną.

Nadanie pakunków jest możliwe po uprzednim uzgodnieniu takiej możliwościo i rozmiarów paczki z naszym konsultantem. Zapraszamy do kontaktu z naszą infolini. Udostępniamy taką możliwość w przypadku pewności, iż w aucie znajdzie się należyta ilość przestrzen dla bagażu naszych klientów. Ważnym aspektem jest także możliwość bezpiecznego transportu paczki. W luku bagażowym wsadzany jest bagaż naszych pasażerów, a jego transport to dla nas priorytet. Wyjazdy do Niemiec w naszej firmie odbywają się cyklicznie - każdego dnia rano! Sprawdź nas raz i zostań już naszym klientem na zawsze. Zapraszamy!