Bilet do Niemiec bus

bilet do Niemiec bus

Jedziesz do Niemiec? Potrzebujesz szybko, łatwo, w dobrych kosztach i bez niedogodności odwiedzić wybrany land. W naszej firmie zakupisz bilet na wyjazdy busem do Niemiec w korzystnej ofercie. Wyjazdy odbywają się codziennie rano. Organizujemy codziennie korzystne cenowo wyjazdy, dzięki którym pojedziesz na wycieczkę, do rodziny czy po prostu do pracy. Z nami udasz się w bezpiecznę podróż do wszystkich landów i to bez zbędnych formalności. Nasze pojazdy są zawsze czyste i pachnące, dzięki czemu podróż mija w komfortowych warunkach. Cena biletu do Niemiec ulega wahaniom, ze względu na kosztu paliwa, ale zapewniamy, że nasza oferta jest przystępna cenowo. Bilety można zakupić z dużym wyprzedzeniem, co ma duże znaczenie w okresie świątecznbym. W tym okresie nasza firma przeżywa prawdziwe oblężenie.

Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię +48 721-446-711. W dniu wyjazdu jeden z naszych kierowców przyjedzie punktualnie pod wskazany adres. Ze wskazanego miejsca zabierzemy Cię we wskazane miejsce i to bez konieczności przesiadania się do innych pojazdów (90% wyjazdów). Oznacza to tyle że wykonamy dla Ciebie transport z dowolnego miejsca i zabierzemy w wybrane miejsce. W trasę wypuszczamy busy, które przed każdym kursem poddajemy procesowi ozonowania. Ozonowanie usuwa do 99,9% drobnoustrojów. W ten sposób dbamy o zdrowie naszych pasażerów, gdyż z tapicerki i wnętrza pojazdu usuwamy drobnoustroje. Od początku istnienia firmy dbaliśmy o czystość naszych pojazdów, ale w okresie pandemii Covid uległa pogłębieniu. Zakup swój bilet już dziś i ciesz się komfortem w dobrej cenie!

Ile kosztuje bilet do Niemiec busem


Zastanawiasz się ile kosztują bilety do Niemiec? Z pewnością! Każdy z nas planując swoją podróż zwraca uwagę na koszty z nim związane. Jednym z podstawowych kosztów każdego wyjazdu są te związane z transportem. Nasze stawki ulegają wahaniom ze względu na koszty związane z zakupem paliwa. W okresie pandemii COVID zarządzeniem ministerialnym została ograniczona liczba miejsc w naszych pojazdach, w związku z czym wojaże busem z naszą firmą uległy podwyższeniu. Oczywiście po zdjęciu restrykcji oraz po powrocie starych kwot za zakup paliwa oferowane przez nas usługi wracały do starej formy cenowej.

Jeśli chcesz przekonać się jaka jest konkretna kwota za wyjazdy z naszą firmą, to prosimy o kontakt z naszą infolinią. Pracujemy codziennie od godziny 8 do 22, a często i dłużej. Skontaktować się można z nami także poprzez formularz kontaktowy zawarty na naszej stronie. Przyjmujemy także rezerwacje bezpośrednio na e-maila pod adres wskazany w zakłądce kontakt. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z nami!


O wyjeździe


Podczas przewozu nasi kierowcy zatrzymują się w bezpiecznym i przeznaczonym do tego miejscach. W szczególności są to stacje benzynowe na których można zakupić napoje i prowiant, zapalić papierosa czy skorzystać z WC. Zachęcamy do korzystania z postojów wszystkich naszych klientów, chociażby dla rozprostowania kości aby wyjść z busa świeżym i wypoczętym. Z usług naszej firmy korzystają podróżnicy, osoby pracujące w Niemzcech czy osoby udające się w odwiedziny do swoich rodzin. Wzmożony ruch obserwujemy w okresie okołoświątecznym oraz po zakończeniu zbiorów. W celu zapewnienia sobie przejazdu w okresie okołoświątecznym zachęcamy do składania rezerwacji we wcześniejszym termnie. Już dziś zarezerwuj swój wyjazd w sprawdzonej i rzetelnej firmie jaką jesteśmy my! Do zobaczenia w naszych busach!