Busy do Brunszwik

Szukasz oferty na tanie busy z Polski do Brunszwiku z adresu pod adres? Z nami pojedziesz komfortowymi pojazdami marki Renault mieszczącymi 8 osób i kierowcę. Wyjazd w kameralnych warunkach poprawia komfort jazdy i bezpieczeństwo. Transport do Brunszwik organizujemy w poniedziałki i piątki w godzinach porannych. Wyjazdy rano umożliwiają dotarcie do celu w tym samym dniu, co ma olbrzymie znaczenie dla osób podróżujących w celach turystycznych. Dla nas nie jest istotny cel Twojego wyjazdu, gdyż naszym priorytetem jest zapewnienie Tobie bezpieczeństwa podczas pokonywania trasy.

busy Brunszwik Polska obszar obsługi

Organizacją przejazdów pasażerskich zajmujemy się od ponad 10 lat, a w tym czasie grono naszych klientów stale się powiększało. W ramach zakupionego biletu każdemu naszemu pasażerowi przysługuje możliwość przewiewnia dużej ilości bagażu. Są to konkretnie dwie średnie walizki oraz bagaż podręczny. Bagaż umieszczany w luku powinien być opisany imiennie by uniknąć ewentualnych pomyłek. Bagaż podręczny każdy pasażer powinien mieć umieszczony na kolanach. Zabierzemy Ciebie ze wskazanego miejsca w Polsce i wykonamy transport komfortowymi pojazdami.


Przewozy do Brunszwik cena


Potrzebujesz cennika? Orientacyjne koszty za przewóz osób z Polski do Brunszwik wahają się w przedziale 400-500 zł. Jadąc z nami nie muszą Państwo martwić się o wykup dodatkowych form transportu. Posiadamy korzystne rozwiązania cenowe, w tym rabat za jednorazowe opłacenie przejazdu w obie strony. Płatność za przejazd można zrealizować online, przelewem na konto lub w dniu wyjazdu u kierowcy. Zarówno w jedną jak i drugą stronę koszty transportu są niezmienne, dzięki czemu każdy pasażer jest traktowany fair. Nie podnosimy także cen w okresie świątecznym, w związku z czym nasi klienci nam po prostu ufają. My traktujemy to jako element niepisanej umowy, co jeszcze bardziej uwiarygadnia nas w oczach naszych klientów.


Wybierz komfortowy bus do Brunszwik codziennie w komfortowym wydaniu


Jesteśmy liderem kształtowania dobrych cen, w stosunku do jakości oferowanych usług. Nasza firma otrzymała prestiżową nagrodę dla najlepszych firm z branży. Otrzymaliśmy brązową statuetkę, która jest wynikiem uznania naszej firmy przewozowej. Dzięki kursom w godzinach nocnych w tym samym dniu znajdą się Państwo pod adresem wskazanym w naszej ojczyźnie. Jadąc pod wskazane drzwi oszczędzają Państwo na innych formach transportu, a także omijają niekorzystne warunki atmosferyczne jakie mogą wystąpić w dniu przejazdu. Ma to szczególne znaczenie w okresie zimowym i jesiennym kiedy to atmosfera potrafi być kapryśna.

Podczas przejazdu nasi kierowcy zatrzymują się w bezpiecznym i przeznaczonym do tego miejscach. W szczególności są to stacje benzynowe na których można zakupić napoje i prowiant, zapalić papierosa czy skorzystać z WC. Zachęcamy do korzystania z postojów wszystkich naszych klientów, chociażby dla rozprostowania kości aby wyjść z auta świeżym i wypoczętym. Do Polski wracają przede wszystkich pracownicy tutejszych firm. Wzmożony ruch obserwujemy w okresie okołoświątecznym oraz po zakończeniu zbiorów. W celu zapewnienia sobie przejazdu w okresie okołoświątecznym zachęcamy do składania rezerwacji we wcześniejszym terminie. Już dziś zarezerwuj swój wyjazd w sprawdzonej i rzetelnej firmie jaką jesteśmy my! Do zobaczenia w naszych busach!


Informacje turystyczne o mieście


Brunszwik jest miastem na prawach powiatu w środkowej części Niemiec, na północy masywu górskiego Harz, nad rzeką Oker. Do miasta z dużym udziałem naszej firmy dociera każdego roku setki turystów i osób pracujących w tutejszych firmach. Miasto jest bardzo ważnym ośrodkiem przemysłowym. Został tu rozwinięty zwłaszcza przemysł maszynowy, środków transportu (autobusy i samochody ciężarowe), elektrotechniczny, elektroniczny, metalowy, precyzyjny, spożywczy, instrumentów muzycznych; węzeł komunikacyjny. Do miasta dociera z nami także wielu studentów studiujących w politechnice założonej w 1745 roku. Swoją siedzibę mają też inne szkoły wyższe, w tym: pedagogiczna oraz sztuk pięknych) oraz działają instytuty naukowe i wydawnictwa.

Najważniejszym punktem dla przybywających tu turystów jest zespół zabytkowy placu Zamkowego, w skład którego wchodzi m.in.: Zamek Dankwarderode. Jest to historyczna rezydencja Henryka Lwa, która została utrzymana w stylu romańskim. Obecny kształt w głównej mierze zawdzięcza gruntownej rekonstrukcji odbytej w 187. Miejsce to jest siedzibą midetariańskich zbiorów Herzog Anton Ulrich-Museum. W zbiorach tych znajdują się cenne dzieła rzeźby, malarstwa i rzemiosła artystycznego. Przy frontowym wejściu ulokowana została drewniana budka z XX wieku. Chcesz to wszystko zobaczyć? Koniecznie przyjedź tu razem z nami!