Busy door to door Polska Niemcy

Busy do Niemiec door to door


bus do Niemiec door to door


Szukasz wyjazdów door to door busami do Niemiec z Polski? Do Niemiec jeździmy każdego dnia o poranku, a do Polski wracamy póżnym popołudniem lub wiecziorem. Oczywiście im bliżej naszego kraju, tym późniejsza godzina odbioru. Każdego dnia docieramy do środkowych Niemiec, a północ i południe tego kraju obsługujemy w poniedziałki i piątki. Dokładny obszar naszej obsługi znajdziesz TUTAJ.

System door to door ten został opatentowany przez Anglików i polega na transporcie pomiędzy dwoma miejscami konkretnie wskazanymi przez klientów firmy transportowej. Codziennie oferujemy naszym klientom busy jadące pomiędzy dwoma domostwami, dzięki czemu ich podróż mija szybko i bez zbędnych postojów czy przesiadek. Ma to olbrzymie znaczenie w okresie jesiennym i zimowym, kiedy to pogoda lubi sprawiać kłopoty. Brak przerw skraca czas transportu, co ma wielkie znaczenie jeśli któryś z naszych pasażerów jest umówiony na spotkanie lub ma mało czasu na zwiedzanie kraju. Przewozy door to door do Niemiec są zdecydowanie najpopularniejszą formą transportu pomiędzy tymi dwoma krajami.

Taka forma wyjazdów umożliwia spokojny sen pasażerów, gdyż kierowca budzi każdego pasażera z osobna po dotarciu do wskazanej destynacji. Dzięki drzemce nasi pasażerowie wychodzą z pojazdu wypoczęci! Kolejnym czynnikiem faworyzującym ten rodzaj lokomocji jest oszczędność pieniędzy, gdyż nie trzeba przesiadać się do innych busów czy autokarów. Po prostu jadąc z nami nie musisz opłacać biletu autokarowego czy nawet na autobus dostając się do wuybranego miasta. Zabierzemy Cię w miejsce które nam wskazałeś i pod któym się zatrzymasz. Jadący z nami pasażerowie do Niemiec zatrzymują się przeważnie w kwaterach czy hotelach pracownioczych. Osoby któe dłużej pracują w Niemczech nie raz posiadają już własne mieszkania lub je wynajmują. Jeśli szukasz dobrej oferty na busy do Niemiec door to door, to koniecznie skontaktuj się z naszą firmą. Oczywiście o ile obsługujemy adres pod którym mieszkasz.


Bus door to door Niemcy Polska


Zabierzemy Ciebie naszym busem z dowolnego miejsca w Polsce lub Niemczech i wykonamy transport door to door we wskazane miejsce. Transport osobowy jakim trudnimy się od ponad dekady jest naszym sposobem na życie i zarobek. Fakt ten sprawia że podchodzimy do tematu bardzo serio. Do Niemiec wyruszamy codziennie rano, a wracamy to dziedzina którą zajmujemy się od wielu lat. Z naszej ojczyzny wyruszamy z samego rana, dzięki czemu już w tym samym dniu jesteśmy u celu podróży. Nasze busy wyruszają z naszej bazy zawsze czyste i pachnące - w pełni gotowe na przyjęcie pasażerów. Posiadamy tu prywatny warsztat samochodowy, w którym przygotowujemy nasze auta do kolejnej podróży.

bus door to door Polska Niemcy

Nasze pojazdy mają sprawne podzespoły, aby zapewnić naszym pasażerom sprawny i bezpieczny transport. Wszystkie nasze auta posiadają sprawną klimatyzację, która jest szczególnie istotna zimą i latem. W razie nieprzewidzianej sytuacji w traksie pokonywania trasy z Polski do wybranego niemieckiego landu posiadają one także sprawne pasy bezpieczeństwa. Pasy znakomicie amotrtyzują wszelkie wstrząsy. Wszystkie z nich posiadają sprawne lampki i podzespoły byś mógł się poczuć bezpieczenie w trakcie zakupionego przejazdu osobowego. W naszych autach zamontowaliśmy także profesjonalny sprzęt audiowizualny aby umilić Tobie podróż door to door na trasie Polska - Niemcy. Codziennie staramy się by nasze przewozy przebiegały sprawnie i w miłej atmosferze.


Rezerwacje


Rezerwacje w naszej firmie przyjmowane są na trzy sposoby. Wybierz ten, który najbardziej Tobie pasuje! Najpopularniejszym sposobem rezerwacji jest nasza infolinia dostępna pod numerem telefonu +48 721-446-711. Na naszej infolinii pracują osoby, które udzielą Ci pełnych informacji odnośnie wyjazdu. Po zakończeniu rozmowy z naszym konsultantem zostaną poproszeni Państwo o wysłanie SMS-a z wymaganymi danymi: godność pasażera, data przejazdu, telefon kontaktowy, adres początkowy oraz destynacja podróży. Można także wysłać do nas po prostu SMS-a, co pozwala zaoszczędzić czas! Pamiętaj, że każda rezerwacja musi zostać przez nas potwierdzona. Jeśli nie dostali Państwo informacji zwrotnej o rezerwacji podróży, to znaczy że nie dostaliśmy SMS-a!

Drugim sposobem do sprawnego kontaktu z naszymi klientami jest formularz rezerwacyjny na naszej stronie -> TUTAJ. Można także wysłać wiadomość e-mail z wymaganymi danymi na nasz adres: rezerwacje.marcinbus@gmail.com. Zachęcamy naszych pasażerów do skorzystania z trzeciego sposobu złożenia rezerwacji jakim jest odwiedzenie naszej siedzimy. Tu wypijemy wspólnie kawę czy wodę i przyjmiemy sprawnie rezerwację. Z miłą chęcią poznamy Państwa osobiście! Informacje o adresie biura znajdują się na dole strony.