Busy do Dortmundu

obszar obsługi


Oferujemy codziennie rano tanie busy z Polski do Dortmundu z adresu pod adres. Nasze usługi dedykujemy wszystkim osobom pracującym na co dzień w mieście, a także tym udającym się na wypoczynek. Jadąc z nami nie musisz nigdzie się ruszać, gdyż oferujemy przewozy do Dortmundu pod wskazany dom. Dzięki przejazdom od drzwi do drzwi można bezpiecznie dojechać do celu podróży. Każdego dnia oferujemy Państwu nowe i komfortowe auta, dzięki czemu gwarantujemy wysoki komfort. Wykonujemy przejazdy ze wskazanego adresu w Polsce pod wskazany adres w Dortmundzie, co jest szczególnie istotne latem i zimą. Rezerwacje przyjmujemy od rana do wieczora na naszej infolinii ->

ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ SWÓJ PRZEJAZD +48 721 -446-711

Wyjazdy z Polski do Dortmundu w: poniedziałek, wtorek, w środę, w czwartek, w piątek, w sobotę i w niedzielę rano.

Opierając się na naszym długoletnim doświadczeniu w branży, organizujemy transport z miast leżących w północno-zachodniej części Polski. Odbieramy naszych pasażerów ze wszystkich dużych miast, ale w naszej obsłudze znajdują się wszystkie miejscowości które znajdują się na trasie naszych pojazdów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dzięki czemu bez nadmiernych kosztów można dostać się do celu podróży. Przewozami zajmujemy się od ponad dekady, dzięki czemu każdy przejazd z nami jest dobrze zorganizowany.


Przewóz osób z Polski do Dortmundu cena


kawa12.jpg

Potrzebujesz cennika? Orientacyjne ceny wahają się w przedziale 400-500 zł. Jadąc z nami nie muszą Państwo martwić się o wykup dodatkowych form transportu. Posiadamy korzystne rozwiązania cenowe, w tym rabat za jednorazowe opłacenie przejazdu w obie strony. Płatność za przejazd można zrealizować online, przelewem na konto lub w dniu wyjazdu u kierowcy. Zarówno w jedną jak i drugą stronę koszty transportu są niezmienne, dzięki czemu każdy pasażer jest traktowany fair. Nie podnosimy także cen w okresie świątecznym, w związku z czym nasi klienci nam po prostu ufają. My traktujemy to jako element niepisanej umowy, co jeszcze bardziej uwiarygadnia nas w oczach naszych klientów.


Wybierz komfortowy bus do Dortmundu codziennie w komfortowym wydaniu


Powroty odbywają organizowane są w godzinach wieczornych, co umożliwia następnego dnia witanie się z rodziną w kraju. Zachęcamy do wspólnej podróży w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. W zapleczu naszej firmy znajduje się kilkadziesiąt aut, a wszystkie z nich posiadają sprawne podzespoły i klimatyzację. Jednym słowem zapewniają one wyjazd na miarę Państwa potrzeb. Nasi doświadczeni kierowcy dbają o komfort i bezpieczeństw, które zapewnione będzie wszystkim naszym pasażerom. Jako jeden z nielicznych przewoźników łączymy wysoką jakość podróży z niską ceną. Przekonaj się sam, rezerwując miejsce na przejazd tam i z powrotem!

Wszystkie nasze pojazdy startuj z Polski zdezynfekowane, dzięki czemu są bezpiecznym środkiem lokomocji dla naszych klientów. Za sterami naszych pojazdów zasiadają odpowiedzialni kierowcy, dzięki czemu 99,9% podróży kończy bez problemów. Podczas podróży zatrzymujemy się w miejscach, w których można skorzystać z WC, zakupić prowiant czy zapalić papierosa. Prosimy nie pić alkoholu w naszych busach!

Co warto zwiedzić?


Nasza oferta przewozowa umożliwia poznanie uroków tego pięknego miasta, dzięki czemu Dortmund nie będzie miał przed Państwem tajemnic. Nas zachwyciły szczególnie dwie budowle, w tym: romańsko-gotycki Kościół Mariacki z ok. 1220 oraz pochodzący z XIII wieku Haus Bodelschwingh (zamek z fosą). Będąc tu z pewnością nie należy także ominąć Hörder Burg – wieża odbudowanego zamku z XII w. Innym cennnym obiektem w mieście jest między innymi Haus Dellwig – zamek z fosą z XIII w. czy ruiny zamku Hohensyburg. Wśród kościołów największe wrażenie wywarł na nas gotycki kościół św. Jana Chrzciciela z XIV-XV w.