Busy do Hamburga


Busy do Hamburga


obszar

Szukasz sprawdzonego przewoźnika i taniego busa z Polski do Hamburga pod dom? Wykonujemy przejazdy z pięciu województw (patrz zdjęcie). Z nami pojedziesz na wakacje, do pracy czy w odwiedziny do rodzin. Przewozy do Hamburga z Polski odbywają się z adresu na adres, w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy w naszej firmie organizujemy pod wskazane drzwi, dzięki czemu nasi klienci podróżują pomiędzy adresami jakie sami nam wskażą. Jest to znakomita alternatywa dla pozostałych form lokomocji, która pozwalam oszczędzić czas i pieniądze. Tani transport do Hamburga codziennie w dobrej cenie zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 721-446-711. Zapraszamy do kontaktu rano, w południe i późnym wieczorem!

W podróż w naszej firmie wyruszają tylko i wyłącznie sprawne busy, w związku z czym 99% przejazdów obywa się bez awarii. Codziennie dbamy aby zapewnić Państwu pełnię bezpieczeństwa przejazdu od drzwi do drzwi do drzwi. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy w dniu wyjazdy sowicie wypoczywają. Nasze pojazdy mają wygodne fotele, sprawną klimatyzację, gniazdko ładujące oraz światełka. Trasę umili również zamontowany w pojazdach sprzęt DVD. W ramach zakupionego biletu na bus do Hamburga możesz zabrać ze sobą nieodpłatnie bagaż -> więcej informacji dalej. Sprawdź czy mamy wolne miejsca i wykup codziennie bilet w na przejazdy door to door.
Bus Polska Hamburga - codziennie tanie przewozy z adresu na adres


informacje o bagażu

Jak już wspominaliśmy oferujemy tanie busy do Hamburga codziennie z adresu na adres, w każdy poniedziałek i piątek. W te dni oferujemy przewóz osób z Hamburga do Polski od domu do domu. Powroty organizowane są od godziny 18 do porannych (w zależności od adresu). Im bliżej Polski, tym godzina powrotu do ojczyzny jest późniejsza. Umożliwiamy przewóz bagażu podręcznego i dwóch walizek rejestrowanych, co z pewnością doceni każda osoba lubiąca się stroić. Każda z walizek może ważyć do 30 kg, przy standardowym bagażu. Łączne wymiary walizki (długość, szerokość, głębokość) nie mogą przekraczać 160 cm.

Kursy w naszej firmie wykonywane są niezmiennie od kilkunastu lat door to door, co prawdopodobnie jest obecnie najwygodniejszą formą transportu międzynarodowego. W dniu wyjazdu kierowca przyjeżdża pod wskazany adres o wskazanej godzinie, co umożliwia zaplanowanie przygotowań. W czasie pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Są to przeważnie stancje benzynowe, które umożliwiają skorzystanie z toalety i zakup jedzenia.


Informacje turystyczne dla podróżujących w obie strony


Wyjazdy organizujemy dla pracowników, studentów czy po prostu turystów. W mieście pracuje wielu naszych rodaków, ale nasi pobratymcy docierają tu również na uczelnie czy w celach rozrywkowych. Wielu naszych rodaków po prostu tu pracuje. Nasi zdolni studenci jeżdżą tu, by doszkalać się w Uniwersytecie, który został założony w roku 1919. Na uniwersytecie obecnie kształci się na nim 39 000 studentów w tym kilkuset wywodzących się z Polski, a dzięki naszej firmie docierają tu w dobrej cenie. Również często nasze pojazdy przywożą tu studentów uczących się na Uniwersytecie Technicznym.


Częstym punktem docelowym docierających tu turystów jest zespół parkowy Planten un Blomen, który znajduje się w centrum Hamburga. Położony jest on niedaleko starych wałów obronnych i jest obszarem wybitnie obfitującym w tereny zielone. posiada on cechy rekreacyjne, ale także znajdziemy tu ogrody botaniczne, palmiarnię i największym ogrodem japońskim w Europie. Podróżując po nim znajdziemy znajdziemy przepiękne jezioro parkowe, dzięki któremu utrzymuje się tu specyficzny mikroklimat. W miesiącach letnich odbywają się tu w ciągu dnia festiwal Wasserspiele, a wieczorami koncerty wodno-świetlne (farbige Wasserlichtkonzerte). Skorzystaj już dziś z naszych busów i wszystkich usług! Skorzystaj z dobrych cen i usług sprawdzonego przewoźnika!