Busy do Hamburga z Polski

Z nami pojedziesz we wszystkie dni tygodnia z miejsca w Niemczech lub w Polsce. Wybierz się razem z nami w komfortową podróż do pracy, na wakacje lub do rodziny. Zapraszamy do składania rezerwacji na naszej infolinii +48 721-446-711.

Komfortowy przewóz osób do Hamburga z Polski


W naszej firmie znajdziesz komfortowe przejazdy busem do Hamburga pod dom, zawsze w znakomitej ofercie. Oferujemy busy z Polski do Hamburga z adresu pod adres, a więc przyjedziemy po Ciebie we wskazane miejsce. Tanie busy do Hamburga codziennie z Polski wyruszają rano. Wyjazdy w naszej firmie organizujemy pod wskazane drzwi, dzięki czemu nasi klienci podróżują pomiędzy adresami jakie sami nam wskażą. Jest to znakomita alternatywa dla pozostałych form lokomocji, która pozwalam oszczędzić czas i pieniądze. Wyjazdy codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 721-446-711.

Obszar

W naszej firmie znajdziesz także busa z Hamburga do Polski codziennie wieczorem. W podróż w naszej firmie wyruszają tylko i wyłącznie sprawne auta, w związku z czym 99% przejazdów obywa się bez awarii. Codziennie dbamy aby zapewnić Państwu pełnię bezpieczeństwa przejazdu od drzwi do drzwi. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy w dniu wyjazdy sowicie wypoczywają. Nasze pojazdy mają wygodne fotele, sprawną klimatyzację, gniazdko ładujące oraz światełka. Trasę umili również zamontowany w pojazdach sprzęt DVD. W ramach zakupionego biletu możesz zabrać ze sobą nieodpłatnie bagaż -> więcej informacji dalej. Busy Polska - Hamburg zarezerwujesz w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela.
Przewozy do Hamburga w dobrej cenie


Zastanawiasz się za ile kosztuje bus do Hamburga z Polski lub z do Polski z Hamburga? Orientacyjne ceny wahają się w przedziale 400-500 zł. Jadąc z nami nie muszą Państwo martwić się o wykup dodatkowych form transportu. Posiadamy korzystne rozwiązania cenowe, w tym rabat za jednorazowe opłacenie przejazdu w obie strony. Płatność za przejazd można zrealizować online, przelewem na konto lub w dniu wyjazdu u kierowcy. Zarówno w jedną jak i drugą stronę koszty transportu są niezmienne, dzięki czemu każdy pasażer jest traktowany fair. Nie podnosimy także cen w okresie świątecznym, w związku z czym nasi klienci nam po prostu ufają. My traktujemy to jako element niepisanej umowy, co jeszcze bardziej uwiarygadnia nas w oczach naszych klientów.


Rezerwacje krok po kroku


  1. Zobacz na mapce czy obsługujemy Twoje miasto,
  2. Zadzwoń na naszą infolinie +48 721-446-711 i zamów swój przejazd lub napisz do nas ->
  3. Zmierz czy Twój bagaż spełnia nasze kryteria (1 walizka maks 160 cm łącznie i 30 kg),
  4. Dzień przed podróżą poinformujemy Cię o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy,
  5. W dniu transportu będzie kierowca się z Tobą kontaktować.
  6. Jakby co jesteśmy pod telefonem :)
  7. Nie zapomnij o dowodzie osobistym lub innym dowodem potwierdzającym Twoją tożsamość. Jeśli mieszkasz poza Strefą Schengen posiadaj komplet dokumentów. Nasz bus zabierze Cię wieczorem.
  8. Rezerwacje poprzez formularz

Bagaż


informacje o bagażu

W ramach zakupionego biletu, każdemu naszemu klientowi przysługuje możliwość zabrania bagażu rejestrowanego i bagażu podręcznego. W ramach bagażu rejestrowanego można zabrać ze sobą dwie walizki o wadze do 20 kg każda (przy standardowej zawartości bagażu). Bagaż ten umieszczany jest w luku bagażowym naszych pojazdów. Torby bagażu podręcznego każdy pasażer powinien mieć przy sobie. Każda sztuka bagażu musi posiadać przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcie pomyłek w trakcie jego wydawania.Informacje turystyczne dla podróżujących w obie strony


Częstym punktem docelowym docierających tu turystów jest zespół parkowy Planten un Blomen, który znajduje się w centrum Hamburga. Położony jest on niedaleko starych wałów obronnych i jest obszarem wybitnie obfitującym w tereny zielone. posiada on cechy rekreacyjne, ale także znajdziemy tu ogrody botaniczne, palmiarnię i największym ogrodem japońskim w Europie. Podróżując po nim znajdziemy znajdziemy przepiękne jezioro parkowe, dzięki któremu utrzymuje się tu specyficzny mikroklimat. W miesiącach letnich odbywają się tu w ciągu dnia festiwal Wasserspiele, a wieczorami koncerty wodno-świetlne (farbige Wasserlichtkonzerte). Skorzystaj już dziś z naszych busów i wszystkich usług! Skorzystaj z dobrych cen i usług sprawdzonego przewoźnika!