Busy do Hamburga

Wykonujemy przewozy z pięciu województw busem do Hamburga (patrz zdjęcie). Z Polski wyruszamy z samego rana, a z Hamburga wieczorem wracamy do Polski. Codziennie udostępniamy rezerwacje pod numerem telefonu +48 721-446-711, a do Hamburga wyruszamy w każdy poniedziałek i piątek. Przewozy naszej firmie organizujemy a adresu na adres, dzięki czemu nasi klienci podróżują pomiędzy adresami jakie sami nam wskażą. Przewozy door to door to znakomita alternatywa dla pozostałych form transportu, a za nimi przemawia stosunkowo niska cena i możliwość przejazdu bez presiadek.

Trasę do Hamburga pokonują tylko i wyłącznie sprawne pojazdy, w związku z czym 99% przejazdów obywa się bez awarii. Posiadamy własny bogato wyposażony warsztat samochodowy, który zaopatrzyliśmy w stację diagnostyczną. Nasz warsztat posiada również kanał, dzięki czemu możemy dokładnie badać stan podzespołów naszych busów. Wszystkie te zabiegi służą zapewnieniu Państwu bezpieczeństwa przejazdu, dzięki czemu można z nami spokojnie zasnąć w trasie. Możliwość zaśnięcia w trakcie trasy pomogą również nasze komfortowe siedzenia, które posiadają sprawne pasy bezpieczeństwa. Nasze pojazdy posiadają również sprawną klimatyzację, w związku z czym ani letnie upały ani zimne noce nie są straszne naszym klientom. Trasę umili również zamontowany w pojazdach sprzęt DVD, dzięki któremu można nadrobić braki w kinematografii. Busy do Hamburga w najlepszej cenie są dostępne codziennie na naszej stronie!

busy do hamburga


Czy jeździmy codziennie?


Jak już wspominaliśmy nasze busy dojeżdżają do Hamburga w każdy poniedziałek i piątek, docierając do niego późnym popołudniem lub wieczorem. W mieście pracuje wielu naszych rodaków, ale nasi pobratyńcy docierają tu również na uczelnie czy w celach rozrywkowych. Wielu naszych zdolnych studentów jedzie tu by doszkalać się w Uniwersytecie w Hamburgu (Universität Hamburg), ktory został założony w roku 1919. Na uniwersytecie obecnie kształci się na nim 39 000 studentów w tym kilkuset wywodzących się z Polski, a dzięki naszej firmie docieraju tu w dobrej cenie. Również często nasze busy przywożą tu studentów uczących się w szkole: Uniwersytet Techniczny Hamburg-Harburg.

Częstym punktem docelowym docierających tu turystów jest zespół parkowy Planten un Blomen, który znajduje się w centrum Hamburga. Położony jest on niedaleko starych wałów obronnych i jest obszarem wybitnie obfitującym w tereny zielone. posiada on cechy rekreacyjne, ale także znajdziemy tu ogrody botaniczne, palmiarnię i największym ogrodem japońskim w Europie. Podróżując po nim znajdziemy znajdziemy przepiękne jezioro parkowe, dzięki któremu utrzymuje się tu specyficzny mikroklimat. W miesiącach letnich odbywają się tu w ciągu dnia festiwal Wasserspiele, a wieczorami koncerty wodno-świetlne (farbige Wasserlichtkonzerte).

Busy z Hamburga do Polski


Z nami dojedziesz z Hamburga na terytorium Polski, a swoją podróż rozpoczniesz późnym wieczorem, dzięki czemu na następny dzień bedziesz w domu. Trasę tą pokonują nasi doświadczeni kierowcy, dzięki którym będziesz spokojnie mógł zasnąć w trasie. Nasi kierowcy to osoby o miłym usposobieniu, w związku z czym podróż z nimi jest zawsze miłym przeżyciem. W czasie przejazdu zatrzymujemy się w bezpiecznych miejscach, dzięki czemu można rozprostować kości, skorzystać z WC. Wszystkim naszym klientom umożliwiamy nieodpłatny przewóz ich bagażu, dzięki czemu nie muszą ponosić w tym względzie dodatkowych kosztów.

Umożliwiamy przewóz bagażu podręcznego i dwóch walizek rejestrowanych, co z pewnością doceni każda osoba lubiąca się stroić. Codziennie puntualnie docieramy po naszych klientów we wskazane przez nich miejsce, co przede wszystkim docenią osoby szanujące swój czas. Przewozy w naszej firmie wykonywane są niezmiennie od kilkunastu lat door to door, co prawdopodobnie jest obecnie najwygodniejszą formą transportu międzynarodowego.
W dniu wyjazdu do Hamburga kierowca przyjeżdża pod wskazany adres o wskazanej godzinie, co umożliwia zaplanowanie przygotowań. Wracając do Polski koniecznie skorzystaj z naszej oferty na tanie busy z Hamburga do Polski!


Hamburg -> Szczecin i Poznań


W każdy poniedziałek i piątek organizujemy przewozy, busy do Hamburga z Poznania i Szczecina, dzięki czemu pomagamy naszym klientom tanio tam dojechać. Z tych miast wybitnie studenckich wyjeżdża tam wielu uczniów pobierających w Hamburgu nauki. Ze Szczecina i Poznania wyjeżdżamy z samego rana, w związku z czym wieczorem jesteśmy już na miejscu. Wysokie limity bagażu jakie oferujemy są im na rękę, gdyż wybierają się do Hamburga często na długie lata. Do miasta dociera również wielu pracowników wysyłanych tu przez naszych partnerów z agencji pracy stałej i tymczasowej. Wszystkie współpracujące z nami agencje mogą liczyć na znaczne rabaty jeśli wysyłają wielu swoich pracowników z nami za granicę, dzięki czemu oszczedzają na ich transporcie. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z naszą infolinią. Busy do Hamburga w najlepszej cenie są dostępne codziennie na naszej stronie!

busy z Hamburga do Polski