Busy do Hamburga z Polski

Szukasz taniego busa z Polski do Hamburga? Wykonujemy przewozy z pięciu województw (patrz zdjęcie). Z nami pojedziesz na wakacje, do pracy czy w odwiedziny do rodziny. Zapraszamy do składania rezerwacji. Codziennie udostępniamy rezerwacje pod numerem telefonu +48 721-446-711. Z kraju wyruszamy z samego rana, a powroty organizujemy wieczorem. Przewóz osób z Polski do Hamburga odbywają się w każdy poniedziałek i piątek. Transport naszej firmie organizujemy z adresu na adres, dzięki czemu nasi klienci podróżują pomiędzy adresami jakie sami nam wskażą. Przewozy ze wskazanego adresu w Polsce, pod wskazany adres w Hamburgu, to znakomita alternatywa dla pozostałych form lokomocji.

Zapraszamy do składania rezerwacji na przejazdy w naszej firmie. Posiadamy dobre ceny, doświadczonych i miłych kierowców oraz zawsze czyste auta. Do zobaczenia w trasie! Nasze usługi z pewnością Cię zadowolą. Z nami pojedziesz tanio, bezpiecznie i terminowo dotrzesz pod wskazany adres.

busy Polska Hamburg

Podróż busem do Hamburga pokonują tylko i wyłącznie sprawne pojazdy, w związku z czym 99% przejazdów obywa się bez awarii. Posiadamy własny bogato wyposażony warsztat samochodowy, który zaopatrzyliśmy w stację diagnostyczną. Nasz warsztat posiada również kanał, dzięki czemu możemy dokładnie badać stan podzespołów naszych aut. Wszystkie te zabiegi służą zapewnieniu Państwu bezpieczeństwa przejazdu, dzięki czemu można z nami spokojnie zasnąć w trasie. Możliwość zaśnięcia w trakcie trasy pomogą również nasze komfortowe siedzenia, które posiadają sprawne pasy bezpieczeństwa. Nasze pojazdy posiadają również sprawną klimatyzację, w związku z czym ani letnie upały ani zimne noce nie są straszne naszym klientom. Trasę umili również zamontowany w pojazdach sprzęt DVD, dzięki któremu można nadrobić braki w kinematografii. Wszystkie nasze pojazdy są sprawne i gotowe do trasy. Busy do Hamburga codziennie zarezerwujesz w naszej firmie na infolinii.


Busy z Hamburga do Polski - dni wyjazdów


Jak już wspominaliśmy wykonujemy przewozy busem na trasie Hamburg - Polska wykonujemy każdy poniedziałek i piątek. Powroty organizowane są od godziny 18 do porannych (w zależności od adresu). W mieście pracuje wielu naszych rodaków, ale nasi pobratyńcy docierają tu również na uczelnie czy w celach rozrywkowych. Wielu naszych zdolnych studentów jedzie tu by doszkalać się w Uniwersytecie, który został założony w roku 1919. Na uniwersytecie obecnie kształci się na nim 39 000 studentów w tym kilkuset wywodzących się z Polski, a dzięki naszej firmie docierają tu w dobrej cenie. Również często nasze pojazdy przywożą tu studentów uczących się na Uniwersytecie Technicznym.

Częstym punktem docelowym docierających tu turystów jest zespół parkowy Planten un Blomen, który znajduje się w centrum Hamburga. Położony jest on niedaleko starych wałów obronnych i jest obszarem wybitnie obfitującym w tereny zielone. posiada on cechy rekreacyjne, ale także znajdziemy tu ogrody botaniczne, palmiarnię i największym ogrodem japońskim w Europie. Podróżując po nim znajdziemy znajdziemy przepiękne jezioro parkowe, dzięki któremu utrzymuje się tu specyficzny mikroklimat. W miesiącach letnich odbywają się tu w ciągu dnia festiwal Wasserspiele, a wieczorami koncerty wodno-świetlne (farbige Wasserlichtkonzerte). Skorzystaj już dziś z naszych busów i wszystkich usług!

Przewozy do Hamburga - bagaż, rezerwacje i pozostałe informacjeUmożliwiamy przewóz bagażu podręcznego i dwóch walizek rejestrowanych, co z pewnością doceni każda osoba lubiąca się stroić. Każda z walizek może ważyć do 20 kg, przy standardowym bagażu. Codziennie punktualnie docieramy po naszych klientów we wskazane przez nich miejsce, co przede wszystkim docenią osoby szanujące swój czas. Kursy w naszej firmie wykonywane są niezmiennie od kilkunastu lat door to door, co prawdopodobnie jest obecnie najwygodniejszą formą transportu międzynarodowego. W dniu wyjazdu z Hamburga kierowca przyjeżdża pod wskazany adres o wskazanej godzinie, co umożliwia zaplanowanie przygotowań. Wracając do Polski koniecznie skorzystaj z naszej oferty!


Wykonamy dla Ciebie transport ze wskazanego miejsca pod wskazany adres. Jesteśmy liderem kształtowania dobrych cen, w stosunku do jakości oferowanych usług. Nasza firma otrzymała prestiżową nagrodę Orłów transportu dla najlepszych firm z branży. Otrzymaliśmy brązową statuetkę, która jest wynikiem uznania naszej firmy przewozowej. Jeśli zatem szukasz taniej i bezpiecznej alternatywy dla przejazdów własnym autem to idealnie trafiłeś. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Marcinbus jadąc pod wybrany adres. Zapraszamy do składania rezerwacji. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszych pojazdach.