Bus Szczecin Hamburg


Busy ze Szczecina do Hamburga


bus Szczecin Hamburg

Jedziesz do Hamburga ze Szczecina? Zapraszamy do rezerwacji w naszej firmie. Tanie busy do Hamburga ze Szczecina dostępnego do rezerwacji na naszej infolinii. Z nami pojedziesz na wakacje, do pracy czy w odwiedziny do rodziny w każdy poniedziałek i piątek. Zapraszamy do składania rezerwacji. Codziennie udostępniamy rezerwacje pod numerem telefonu +48 721-446-711. Ze Szczecina wyruszamy z samego rana, a powroty organizujemy późnym wieczorem. Transport naszej firmie organizujemy z adresu na adres, dzięki czemu nasi klienci podróżują pomiędzy adresami jakie sami nam wskażą. Przewozy door to door to znakomita alternatywa dla pozostałych form lokomocji. Zabierzemy Cię ze wskazanego miejsca w Szczecinie i wykonamy transport do Hamburga.

Zapraszamy do składania rezerwacji na przejazdy w naszej firmie. Posiadamy dobre ceny, doświadczonych i miłych kierowców oraz zawsze czyste pojazdy. Do zobaczenia w trasie! Nasze usługi z pewnością Cię zadowolą. Z nami pojedziesz tanio, bezpiecznie i terminowo dotrzesz pod wskazany adres.

Na trasie Szczecin - Hamburg nie mamy sobie równych. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się komfortem i bezpieczeństwem w dobrych cenach. Z nami pojedziesz zawsze szybko, tanio, i sprawnie. Nasza firma działa na rynku od ponad 10 lat, więc posiadamy olbrzymie doświadczenie. Każdy nasz bus wyjeżdża czysty i pachnący by podróż była miłym doświadczeniem. W okresie covidowym nasze pojazdy poddawaliśmy ozonowaniu dzięki czemu pozbywaliśmy się niemal wszystkich drobnoustrojów. Nasi klienci cenią nas za korzystne warunki cenowe oraz punktualność jaką cechuje się nasza firma. Nie szukaj dalej i skorzystaj z wyjazdów organizowanych przez naszą firmę. Pojedź z nami choć raz i pozostań naszym stałym klientem. Będzie nam niezmiernie miło spotkać się wspólnie w naszych busach.


Przewozy bus Szczecin Hamburg


Przewozy busami ze Szczecina do Hamburga codziennie w dobrej cenie można zarezerwować na naszej infolinii. Na trasie Hamburg - Szczecin kursujemy regularnie w każdy poniedziałek i piątek. W kraju kursy rozpoczynają się rano. Powroty do Szczecina organizujemy na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Wyjazdy organizowane są pomiędzy adresami wskazanymi nam przez naszych klientów. System door to door umożliwia dotarcie do celu bez przesiadek i bez narażenia na opady deszczu czy śniegu. Z pewnością tą usługę doceni każda osoba podróżująca w okresie jesiennej słoty czy zimowych mrozów. Dzięki temu mamy znaczną przewagę nad autobusami czy koleją, a dodatkowo nie trzeba opłacać innych - dodatkowych form transportu.

bus Szczecin Hamburg ceny

Do Hamburga dociera ze Szczecina z nami w dobrej cenie wielu naszych rodaków. Cele ich podróży są różne: są to cele turystyczne, zarobkowo czy wyjazdy aby odwiedzić rodzinę. Wielu naszych pobratyńców pracuje tu w porcie. Są to kutry rybackie czy obsługa techniczna portu. Hamburski port jest ważnym ośrodkiem handlu z krajami Europy Wschodniej i Północnej. Port zajmuje drugie miejsce na całym naszym kontynencie i siódme na świcie pod względem ilości obsłużonych kontenerowców. Mimo znacznej odległości od morza (120 km) może on przyjmować towar z największych statków na świcie. Polacy znajdują tu bardzo dobre płatne zatrudnienie dlatego docierają tu nawet z bogatego Szczecina. W mieście znajduje się blisko pół tysiąca centrali europejskich korporacji azjatryckich, w ktrórych zatrudnienie znajdują dobrze wykształceni rodacy.


Busy z Hamburga do Szczecina


Wyjazdy busów na trasie Hamburg - Szczecin (pod wszystkie adresy) organizujemy póżnym wieczorem w każdy poniedziałek i piątek. Trasę tą obsługują nasi kierowcy o nienagannej kulturze jazdy. Obsługują oni tą trasę już od wielu lat i znają jej wszystkie tajniki. W czasie pokonywania trasy zatrzymują się oni w wyznaczonych do tego miejscach. Przeważnie są to stacje benzynowe, które umożliwiają skorzystanie z WC czy zakupienie prowiantu lub napojów. W naszych pojazdach zabronione jest picie napojów alkoholowym, a do stosowanie się do tego zalecenia prosimy wszystkich naszych klientów. Pozwólcie sobie i innym by podróż dla wszystkich była miłym przeżyciem.

busy Hamburg Szczecin

Z Hamburga do Szczecina docierają przede wszystkim pracownicy z naszego kraju wracający do ojczyzny. Wśród naszych pasażerówe znajdują się także osoby które podziwiały hamburskie atrakcje turystyczne. Coraz częściej w naszych autach widać jednak naszych sąsiadów, którzy chcą odpocząć w naszym kraju. Jednym z ulubionych miejsc przez naszych sąsiadów są szczecińskie dźwigozaury. Są to dźwigi pochodzące jeszcze z czasów przedwojennych. Zdecydowanie naczęściej nasi zachodni sąsiedzi fotografują się na ich tle po zmroku, gdyż ich podświetlenie robi na prawdę olbrzymie wrażenie. Bardzo ważnym punktem w mieście jest Kino Pionier, któe jest najstarszym kinem na świecie. Kino prezentuje kino studyjne, często prezentowane w wersjach obcojęzycznych przez co docierające tu zza zachodniej granicy osoby chętnie odwiedzają to miejsce.