Busy do Ingolstadt

Busy do Ingolstadt


Szukasz sprawdzonego przewoźnika i taniego busa z Polski do Ingolstadt na wskazany adres? Wykonujemy przejazdy z pięciu województw (patrz zdjęcie). Z nami pojedziesz na wakacje, do pracy czy w odwiedziny do rodzin. Przewozy do Ingolstadt z Polski odbywają się z adresu na adres, w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy w naszej firmie organizujemy pod wskazane drzwi, dzięki czemu nasi klienci podróżują pomiędzy adresami jakie sami nam wskażą. Jest to znakomita alternatywa dla pozostałych form lokomocji, która pozwalam oszczędzić czas i pieniądze. Tani transport do Ingolstadt codziennie w dobrej cenie zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 721-446-711. Zapraszamy do kontaktu rano, w południe i późnym wieczorem!

W podróż w naszej firmie wyruszają tylko i wyłącznie sprawne busy, w związku z czym 99% przejazdów obywa się bez awarii. Codziennie dbamy aby zapewnić Państwu pełnię bezpieczeństwa przejazdu od drzwi do drzwi do drzwi. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy w dniu wyjazdy sowicie wypoczywają. Nasze pojazdy mają wygodne fotele, sprawną klimatyzację, gniazdko ładujące oraz światełka. Trasę umili również zamontowany w pojazdach sprzęt DVD. W ramach zakupionego biletu na bus do Ingolstadt możesz zabrać ze sobą nieodpłatnie bagaż -> więcej informacji dalej. Sprawdź czy mamy wolne miejsca i wykup codziennie bilet w na przejazdy door to door.Bus Ingolstadt Polska- codziennie tanie przewozy z adresu na adres


Jak już wspominaliśmy oferujemy tanie busy do Ingolstadt codziennie z adresu na adres, w każdy poniedziałek i piątek. W te dni oferujemy przewóz osób z Ingolstadt do Polski od domu do domu. Powroty organizowane są od godziny 18 do porannych (w zależności od adresu). Im bliżej Polski, tym godzina powrotu do ojczyzny jest późniejsza. Umożliwiamy przewóz bagażu podręcznego i dwóch walizek rejestrowanych, co z pewnością doceni każda osoba lubiąca się stroić. Każda z walizek może ważyć do 30 kg, przy standardowym bagażu. Łączne wymiary walizki (długość, szerokość, głębokość) nie mogą przekraczać 160 cm.

Kursy w naszej firmie wykonywane są niezmiennie od kilkunastu lat door to door, co prawdopodobnie jest obecnie najwygodniejszą formą transportu międzynarodowego. W dniu wyjazdu kierowca przyjeżdża pod wskazany adres o wskazanej godzinie, co umożliwia zaplanowanie przygotowań. W czasie pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Są to przeważnie stancje benzynowe, które umożliwiają skorzystanie z toalety i zakup jedzenia.


Co warto zwiedzić w mieście


Ingolstadt to miasto w Niemczech, które polecamy zobaczyć każdemu. Nad miastem króluje Zamek Neues Schloss. Jest to średniowieczna budowla, która przez wielki była wykorzystywana w różnoraki sposób. Obecnie służy jako muzeum i miejsce różnych wydarzeń kulturalnych. Miejscem, które także trzeba odwiedzić jest barokowy kompleks klasztorny. Znajduje się tu wspaniały kościół i i ogromny klasztor. Warto zobaczyć wnętrze z pięknymi freskami i rzeźbami.

Kolejnym ważnym punktem na mapie jest gotycka katedra, z imponującą fasadą i wnętrzem - Katedra NMP (Liebfrauenmünster): . Z wieży można podziwiać także panoramę miasta. Bardzo ciekawym miejscem jest także Muzeum Audi Forum. Jest to muzeum poświęcone marce Audi. Znajdziesz tam zarówno historyczne, jak i najnowsze modele samochodów. Chcesz to wszystko zobaczyć? Zapraszamy do wspólnej podróży naszymi busami.