Busy do Norymbergi

Norymberga to Twoja destynacja? Z Polski wyruszamy z samego rana, a z powroty organizujemy wieczorami. Odbieramy Państwa telefony pod numerem telefonu +48 721-446-711, a przejazdy od domu do domu wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek. Z nami pojedziesz na wskazany adres, dzięki czemu jadąc z nami odbywasz podróż pomiędzy dwoma miejscami jakie nam wskażesz. Z nami pojedziesz ze wskazanego miejsca pod wskazany adres w Norymberdze. Ta forma lokomocji to znakomita alternatywa dla innych środków komunikacji, gdyż nie trzeba się przesiadać na pociągi czy autobusy.

W naszych busach ustaliliśmy wysokie limity bagażu, dzięki czemu każdy klient może zabrać w podróż wszystko co ważne. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość umieszczenia dwóch walizek w luku bagażowym i możliwość zabrania bagażu podręcznego. Wykonujemy także transport paczek w obie strony.


Tanie busy z Polski do Norymbergi z adresu na adres


W naszej firmie znajdziesz korzystną ofertę na transport z adresu na adres. Dzięki przejazdom pod dom, bezproblemowo przedostaniesz się we wskazane miejsce w obie strony. Dzięki tak zaplanowanym przejazdom już w tym samym dniu można witać się z bliskimi osobami. Jadąc z Polski pod wskazany norymberski adres można spokojnie usnąć, gdyż nasz kierowca budzi pasażerów po dojeździe we wskazany adres. Ta forma lokomocji jest rozchwytywana jesienią i zimą, kiedy to pogoda jest nieprzychylna. Tę formę transportu bardzo cenią wszystkie osoby które nie znają języków, czy topografii miast, gdyż nie trzeba przesiadać się na inne busiki czy autobusy.


Wybierz komfortowy bus do Norymberga codziennie w najlepszym wydaniu


Nasze pojazdy są sprawnymi maszynami, dzięki czemu każda podróż odbywa się w nie urągających nikomu warunkach. Warunki są wręcz znakomite gdyż posiadamy sprawne auta, systematycznie naprawiane, z bogatym wyposażeniem i sprawną klimatyzacją. Sprawna klimatyzacja służy alergikom i kontrolowaniu temperatury w pojazdach, dzięki czemu naszym klientom nie straszna ni zima ni lato. W naszych busach zamontowaliśmy sprzęt DVD, dzięki któremu można oddać się filmowi w trakcie pokonywania trasy. Dodatkowym atutem naszych pojazdów są sprawne hamulce i pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu można się w nich poczuć na prawdę bezpiecznie. Zapraszamy do rezerwacji.


Przewozy do Norymbergi cena


Zarówno w jedną jak i drugą stronę koszty transportu są niezmienne, dzięki czemu każdy pasażer jest traktowany fair. Nie podnosimy także cen w okresie świątecznym, w związku z czym nasi klienci nam po prostu ufają. My traktujemy to jako element niepisanej umowy, co jeszcze bardziej uwiarygadnia nas w oczach naszych klientów. Jesteśmy również firmą odpowiedzialną społecznie dzięki czemu wspomagamy finansowo różne inicjatywy społeczne.

Orientacyjne koszty w 2023 r. wahały się w przedziale 400-450 złotych. Rabat 10% można uzyskać opłacając jednorazowo przejazd w obie strony. Przyjmujemy płatności w euro i złotówkach. Aby ustalić koszty prosimy o kontakt z infolinią. Przyjmujemy płatności online, tradycyjnym przelewem bankowym, a także w dniu wyjazdu.

Zwiedzanie miasta


Zapraszamy do wspólnej podróży. Norymberga (Nürnberg) to miasto w Niemczech, które ma bogatą historię, kulturę i architekturę. Największe wrażenie wywarł na nas Zamek Norymberski (Nürnberger Burg). Jest to zdecydowanie jedna z najważniejszych atrakcji miasta. Zamek ma ponad tysiąc lat historii i oferuje wspaniałe widoki na miasto. Wewnątrz znajdują się również muzea i wystawy, w których można znaleźć eksponaty ze wszystkich epok. Każda osoba, która interesuje się historią powinna odwiedzić to miejsce.

Drugim koniecznym punktem na trasie zwiedzania powinno być stare miasto (Altstadt). Jest ono pełne urokliwych uliczek, zabytkowych budynków i placów. Na Starym Rynku (Hauptmarkt) znajduje się słynny Piękny Strzyk (Schöner Brunnen) oraz gotycki Ratusz (Altes Rathaus). Trzecim najważniejszym punktem do zwiedzania jest dla nas Dom Albrechta Dürera (Albrecht-Dürer-Haus). To tu mieszkał i pracował słynny niemiecki malarz Albrecht Dürer. Można tu zobaczyć replikę jego prac, a także poznać atmosferę życia artysty. Chcesz to wszystko zobaczyć? Koniecznie wybierz przewozy jakie organizujemy!