Busy do Norymbergii

Szukasz busa z Polski do Norymbergii w dobrej cenie? Wykonujemy kursy z pięciu województw (patrz zdjęcie) docierając naszymi autami pod wskazane drzwi. Wyjazdy z kraju rozpoczynają się z samego rana, a z powroty organizujemy wieczorami. Codziennie odbieramy Państwa telefony pod numerem telefonu +48 721-446-711, a przewozy do Norymbergii z Polski wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek. Z nami pojedziesz z adresu na adres, dzięki czemu jadąc z nami odbywasz podróż pomiędzy dwoma miejscami jakie nam wskażesz. Z nami pojedziesz ze wskazanego miejsca w Polsce pod wskazany adres w Norymberdze. Ta forma lokomocji to znakomita alternatywa dla innych środków komunikacji, gdyż nie trzeba się przesiadać na pociągi czy autobusy.

W naszych autach ustaliliśmy wysokie limity bagażu, dzięki czemu każdy klient może zabrać w podróż wszystko co ważne. Oferujemy darmowy tranzyt bagażu w ramach zakupionego biletu, co z pewnością doceni każdy udający się w dłuższą podróż. Konkretnie każdemu pasażerowi przysługuje możliwość umieszczenia dwóch walizek w luku bagażowym i możliwość zabrania bagażu podręcznego. Naszymi autami wykonujemy także transport paczek w obie strony. Przesyłka nadana z Norymbergii dociera przeważnie w 24h do adresata, dzięki czemu jesteśmy szybsi od najszybszych kurierów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na bus do Norymbergii, dzięki czemu tanio i bezpiecznie przedostaną się Państwo do celu podróży.


Bus Norymberga Polska - codziennie tanie przejazdy z adresu na adres


W naszej firmie znajdziesz tanie busy do Norymbergii codziennie jadące z adresu na adres. Dzięki przewozom pod dom, bezproblemowo przedostaniesz się we wskazane miejsce. Wykonujemy także przewóz osób na trasie Norymberga Polska. Dzięki tak zaplanowanym przejazdom już w tym samym dniu można witać się z bliskimi osobami. Zarówno w jedną jak i drugą stronę koszty transportu są niezmienne, dzięki czemu każdy pasażer jest traktowany fair. Nie podnosimy także cen w okresie świątecznym, w związku z czym nasi klienci nam po prostu ufają. My traktujemy to jako element niepisanej umowy, co jeszcze bardziej uwiarygadnia nas w oczach naszych klientów. Jesteśmy również firmą odpowiedzialną społecznie dzięki czemu wspomagamy finansowo różne inicjatywy społeczne.

Nasze pojazdy są sprawnymi maszynami, dzięki czemu każda podróż odbywa się w nie urągających nikomu warunkach. Warunki są wręcz znakomite gdyż posiadamy sprawne auta, systematycznie naprawiane, z bogatym wyposażeniem i sprawną klimatyzacją. Sprawna klimatyzacja służy alergikom i kontrolowaniu temperatury w pojazdach, dzięki czemu naszym klientom nie straszna ni zima ni lato. Nasze busiki wyposażyliśmy w sprzęt DVD, dzięki któremu można oddać się filmowi w trakcie pokonywania trasy. Dodatkowym atutem naszych pojazdów są sprawne hamulce i pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu można się w nich poczuć na prawdę bezpiecznie. Zapraszamy do rezerwacji.


Wyjazdy i zwiedzanie miasta w dobrej cenie


Zapraszamy do wspólnej podróży. Norymberga (Nürnberg) to miasto w Niemczech, które ma bogatą historię, kulturę i architekturę. Największe wrażenie wywarł na nas Zamek Norymberski (Nürnberger Burg). Jest to zdecydowanie jedna z najważniejszych atrakcji miasta. Zamek ma ponad tysiąc lat historii i oferuje wspaniałe widoki na miasto. Wewnątrz znajdują się również muzea i wystawy, w których można znaleźć eksponaty ze wszystkich epok. Każda osoba, która interesuje się historią powinna odwiedzić to miejsce.

Drugim koniecznym punktem na trasie zwiedzania powinno być stare miasto (Altstadt). Jest ono pełne urokliwych uliczek, zabytkowych budynków i placów. Na Starym Rynku (Hauptmarkt) znajduje się słynny Piękny Strzyk (Schöner Brunnen) oraz gotycki Ratusz (Altes Rathaus). Trzecim najważniejszym punktem do zwiedzania jest dla nas Dom Albrechta Dürera (Albrecht-Dürer-Haus). To tu mieszkał i pracował słynny niemiecki malarz Albrecht Dürer. Można tu zobaczyć replikę jego prac, a także poznać atmosferę życia artysty. Chcesz to wszystko zobaczyć? Koniecznie wybierz przewozy jakie organizujemy!