Busy do Ulm

Busy do Ulm


Codziennie znajdziesz u nas taniego busa z Polski do Ulm pod drzwi na wskazany adres. Marcinbus to przewoźnik, który wykona dla Ciebie także transport paczek z dostawą pod drzwi. Nasze usługi oferujemy dla wszystkich osób pracujących na co dzień w mieście, a także tym udającym się na wypoczynek. Oferujemy osobowe przewozy do Ulm z Polski z adresu na adres, dzięki czemu można bezpiecznie dojechać do celu podróży. Każdego dnia oferujemy Państwu nowe i komfortowe auta, dzięki czemu gwarantujemy wysoki komfort. Wykonujemy codziennie tanie przejazdy ze wskazanego adresu w Polsce pod wskazany adres w Ulm.

Opierając się na naszym długoletnim doświadczeniu w branży, organizujemy transport z miast leżących w północno-zachodniej części Polski. Odbieramy naszych pasażerów ze wszystkich dużych miast, ale w naszej obsłudze znajdują się wszystkie miejscowości które znajdują się na trasie naszych pojazdów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dzięki czemu bez nadmiernych kosztów można dostać się do celu podróży. Przewozami zajmujemy się od ponad dekady, dzięki czemu każdy przejazd z nami jest dobrze zorganizowany. Rezerwacje na bus do Ulm przyjmujemy codziennie do późnego wieczora pod rtel +48 721-446-711. Zamów transport dla siebie i rodziny!

Wyjazdy: w poniedziałek, wtorek, w środę, w czwartek, w piątek, w sobotę i w niedzielę rano

Powroty z Ulm: codziennie wieczorem


Bus Ulm Polska- codziennie tanie przewozy z adresu pod adresW naszej firmie znajdziesz tanie busy do Ulm codziennie jadące z adresu na adres. Przewóz osób do Ulm z Polski organizujemy przez siedem dni w tygodniu. Powroty odbywają organizowane są w godzinach wieczornych, co umożliwia następnego dnia witanie się z rodziną w kraju. Zachęcamy do wspólnej podróży w komfortowych warunkach i miłej atmosferze. Transport paczek odbywa się pod wskazane domostwo, dzięki czemu każda podróż każdego pasażera odbywa się pomiędzy wskazanymi przez niego adresami.

W zapleczu naszej firmy znajduje się kilkadziesiąt aut, a wszystkie z nich posiadają sprawne podzespoły i klimatyzację. Jednym słowem zapewniają one wyjazd na miarę Państwa potrzeb. Nasi doświadczeni kierowcy dbają o komfort i bezpieczeństw, które zapewnione będzie wszystkim naszym pasażerom. Jako jeden z nielicznych przewoźników łączymy wysoką jakość podróży z niską ceną. Przekonaj się sam, rezerwując miejsce na przejazd tam i z powrotem! Wybierz transport z dowolnego adresu w mieście pod dowolny Polski adres!


Co warto zobaczyć w mieście


Ulm położone jest w Niemczech nad rzeką Dunaj. Jest to miasto o długiej historii i interesujących atrakcjach, do którego docieramy naszymi busami codziennie. Münster zu Ulm to jedna z najwyższych gotyckich katedr na świecie. Jej wieża, zwaną Ulmer Münster, mierzy około 161 metrów. Rozpościerają się z niej imponujące widoki na miasto i okolicę. Rathaus czyli ratusz miejski, znajduje się na Rynku Starego Miasta. Został on wybudowany w stylu renesansowym i stanowi doskonały przykład tego stylu. . Warto zobaczyć jego malowidła i zdobienia. Fischerviertel czyli Dzielnica Rybaków. Jest to przepiękne, historyczne centrum Ulm, pełne zabytkowych budynków, mostów i kanałów. Spacerując po tym obszarze, można poczuć atmosferę dawnych czasów. Chcvesz to wszystko zobaczyć? Zapraszamy do wspólnego wyjazdu!