Busy do Monachium

Busy do Monachium


Szukasz busa do Monachium z Polski w dobrej cenie? Wykonujemy kursy z pięciu województw (patrz zdjęcie) docierając naszymi autami pod wskazane drzwi. Wyjazdy z kraju rozpoczynają się z samego rana, a z powroty organizujemy wieczorami. Codziennie odbieramy Państwa telefony pod numerem telefonu +48 721-446-711, a przewozy do Monachium z Polski wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek. Z nami pojedziesz z adresu na adres, dzięki czemu jadąc z nami odbywasz podróż pomiędzy dwoma miejscami jakie nam wskażesz. Z nami pojedziesz ze wskazanego miejsca w Polsce pod wskazany adres w Monachium. Ta forma lokomocji to znakomita alternatywa dla innych środków komunikacji, gdyż nie trzeba się przesiadać na pociągi czy autobusy.

W naszych autach ustaliliśmy wysokie limity bagażu, dzięki czemu każdy klient może zabrać w podróż wszystko co ważne. Oferujemy darmowy tranzyt bagażu w ramach zakupionego biletu, co z pewnością doceni każdy udający się w dłuższą podróż. Konkretnie każdemu pasażerowi przysługuje możliwość umieszczenia dwóch walizek w luku bagażowym i możliwość zabrania bagażu podręcznego. Naszymi autami wykonujemy także transport paczek w obie strony. Przesyłka nadana z Monachium dociera przeważnie w 24h do adresata, dzięki czemu jesteśmy szybsi od najszybszych kurierów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty na bus do Monachium, dzięki czemu tanio i bezpiecznie przedostaną się Państwo do celu podróży.

busy do Monachium


Bus Polska Monachium - codziennie tanie przejazdy z adresu na adres


W naszej firmie znajdziesz tanie busy do Monachium codziennie jadące z adresu na adres. Dzięki przewozom pod dom, bezproblemowo przedostaniesz się we wskazane miejsce. Wykonujemy także przewóz osób na trasie Monachium Polska. Dzięki tak zaplanowanym przejazdom już w tym samym dniu można witać się z bliskimi osobami. Zarówno w jedną jak i drugą stronę koszty transportu są niezmienne, dzięki czemu każdy pasażer jest traktowany fair. Nie podnosimy także cen w okresie świątecznym, w związku z czym nasi klienci nam po prostu ufają. My traktujemy to jako element niepisanej umowy, co jeszcze bardziej uwiarygadnia nas w oczach naszych klientów. Jesteśmy również firmą odpowiedzialną społecznie dzięki czemu wspomagamy finansowo różne inicjatywy społeczne.

Nasze pojazdy są sprawnymi maszynami, dzięki czemu każda podróż odbywa się w nie urągających nikomu warunkach. Warunki są wręcz znakomite gdyż posiadamy sprawne auta, systematycznie naprawiane, z bogatym wyposażeniem i sprawną klimatyzacją. Sprawna klimatyzacja służy alergikom i kontrolowaniu temperatury w pojazdach, dzięki czemu naszym klientom nie straszna ni zima ni lato. Nasze busy wyposażyliśmy w sprzęt DVD, dzięki któremu można oddać się filmowi w trakcie pokonywania trasy. Dodatkowym atutem naszych pojazdów są sprawne hamulce i pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu można się w nich poczuć na prawdę bezpiecznie. Zapraszamy do rezerwacji.

Przewóz osób do Monachium - wyjazdy i zwiedzanie miasta w dobrej cenie


Dzięki naszej korzystnej ofercie cenowej mogą Państwo tanio dojechać do Monachium, w związku z czym wyjazd nie zrujnuje domowego budżetu. W samym centrum miasta znajduje się założony w XVIII wieku Ogród Angielski założony na obszarze wcześniejszego prywatnego lasu. Obejmuje on powierzchnię 4,17 km² i jest tym samym największym śródmiejskim parkiem na świecie. Położony jest wzdłuż dzielącej na pół miasto rzeki Izary. Park jest podzielony na parcele południową i północną. Południowa ma charakter prototypowego parku miejskiego i część północna przypomina połączenie parku i lasu. Obydwa aerały przecina trasa samochodowa szybkiego ruchu. W części południowej znajduje się jeden z największych w Monachium ogrodów piwnych, który usytuowano wokół chińskiej wieży. Chcesz tu przyjechać? Skorzystaj z naszej taniej oferty transportowej i ciesz się dobrymi cenami.