Busy Monachium Polska

Szukasz busa z Polski do Monachium w dobrej cenie? Wykonujemy kursy z pięciu województw (patrz zdjęcie) docierając naszymi autami pod wskazane drzwi. Z naszego kraju wyruszamy z samego rana, a z powroty organizujemy wieczorami. Codziennie odbieramy Państwa telefony pod numerem telefonu +48 721-446-711, a przewóz osób do Monachium z Polski wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek. Z nami pojedziesz z adresu na adres, dzięki czemu jadąc z nami odbywasz podróż pomiędzy dwoma miejscami jakie nam wskażesz. Z nami pojedziesz ze wskazanego miejsca w Polsce pod wskazany adres w Monachium. Ta forma lokomocji to znakomita alternatywa dla innych środków komunikacji, gdyż nie trzeba się przesiadać na pociągi czy autobusy.

W naszych autach ustaliliśmy wysokie limity bagażu, dzięki czemu każdy klient może zabrać w podróż wszystko co ważne. Oferujemy darmowy tranzyt bagażu w ramach zakupionego biletu, co z pewnością doceni każdy udający się w dłuższą podróż. Konkretnie każdemu pasażerowi przysługuje możliwość umieszczenia dwóch walizek w luku bagażowym i możliwość zabrania bagażu podręcznego. Naszymi autami wykonujemy także transport paczek w obie strony. Przesyłka nadana z Monachium dociera przeważnie w 24h do adresata, dzięki czemu jesteśmy szybsi od najszybszych kurierów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dzięki czemu tanio i bezpiecznie przedostaną się Państwo do celu podróży. Busy do Monachium z Polski codziennie dostępne są do rezerwacji!

busy do Monachium


Przewóz osób z Polski do Monachium na adres


Każdego dnia wykonujemy przewozy busem na trasie Monachium - Polska na adres, dzięki którym bezproblemowo przedostaniesz się we wskazane miejsce. Dzięki tak zaplanowanym przejazdom już w tym samym dniu można witać się z bliskimi osobami. Zarówno w jedną jak i drugą stronę koszty transportu są niezmienne, dzięki czemu każdy pasażer jest traktowany fair. Nie podnosimy także cen w okresie świątecznym, w związku z czym nasi klienci nam po prostu ufają. My traktujemy to jako element niepisanej umowy, co jeszcze bardziej uwiarygadnia nas w oczach naszych klientów. Jesteśmy również firmą odpowiedzialną społecznie dzięki czemu wspomagamy finansowo różne inicjatywy społeczne.

Nasze pojazdy są sprawnymi maszynami, dzięki czemu każda podróż odbywa się w nie urągających nikomu warunkach. Warunki są wręcz znakomite gdyż posiadamy sprawne auta, systematycznie naprawiane, z bogatym wyposażeniem i sprawną klimatyzacją. Sprawna klimatyzacja służy alergikom i kontrolowaniu temperatury w pojazdach, dzięki czemu naszym klientom nie straszna ni zima ni lato. Nasze busy wyposażyliśmy w sprzęt DVD, dzięki któremu można oddać się filmowi w trakcie pokonywania trasy. Dodatkowym atutem naszych pojazdów są sprawne hamulce i pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu można się w nich poczuć na prawdę bezpiecznie. Zapraszamy do rezerwacji.

Busy z Monachium do Polski


Wykonujemy w naszej firmie usługi określane jako "od domostwa do domostwa", dzięki czemu nasi pasażerowi jadą pod wybrany adres. Jeździmy do tego miasta, jak i w każdy piątek i poniedziałek wracamy z Monachium. Wykonujemy nasze usługi z terenu pięciu województw, dzięki czemu duża grupa Polaków z nami może pojechać w dobrej cenie! Przejazdy te są obecnie najwygodniejszą formą transportu, dzięki swej dostępności i podróży bez przesiadek. Wchodząc do minibusika można się odprężyć i zasnąć, a kierowca obudzi Państwa po przyjeździe do celu, dzięki czemu jest się wyspanym! Ta forma przemieszczanie się pozwala również zaoszczędzić pieniądze, gdyż eliminuje się dodatkowe środki transportu.

busy z Monachium do Polski

Nasza oferta umożliwia bezpieczne i sprawne dotarcie do pod dowolny adres w mieście, dzięki czemu można umówić się w konkretnym miejscu i oddać się jego zwiedzaniu. Podróż do Monachium obywa się bez przesiadek, dzięki czemu jedziemy prosto do destynacji. Oczywiście przewidujemy postoje, co umożliwia skorzystanie z toalety, rozprostowanie kości zapalenie papierosa. Zapraszamy do składania zamówień na naszej infolinii +48 721-446-711, dzięki czemu zagwarantują sobie państwo miejsce w jednym z naszych pojazdów. Zapraszamy do składania rezerwacji na przejazdy z Monachium do Polski bez przesiadek.


Busy do Monachium - zwiedzanie w dobrej cenie!


Dzięki naszej korzystnej ofercie cenowej mogą Państwo tanio dojechać do miasta, w związku z czym wyjazd nie zrujnuje domowego budżetu. W samym centrum miasta znajduje się założony w XVIII wieku Ogród Angielski założony na obszarze wcześniejszego prywatnego lasu. Obejmuje on powierzchnię 4,17 km² i jest tym samym największym śródmiejskim parkiem na świecie. Położony jest wzdłuż dzielącej na pół miasto rzeki Izary. Park jest podzielony na parcele południową i północną. Południowa ma charakter prototypowego parku miejskiego i część północna przypomina połączenie parku i lasu. Obydwa aerały przecina trasa samochodowa szybkiego ruchu. W części południowej znajduje się jeden z największych w Monachium ogrodów piwnych, który usytuowano wokół chińskiej wieży. Chcesz tu przyjechać? Skorzystaj z naszej taniej oferty transportowej i ciesz się dobrymi cenami.