Busy do Monachium

Wykonujemy tanie przewozy z pięciu województw docierając naszymi busami do Monachium (patrz zdjęcie). Z naszego kraju wyruszamy z samego rana, a z powroty organizujemy wieczorami. Codziennie odbieramy Państwa telefony pod numerem telefonu +48 721-446-711, a do Monachium nasze busy docierają w każdy poniedziałek i piątek. Transport w naszej firmie organizujemy z adresu na adres, dzięki czemu jadąc z nami odbywasz podróż pomiędzy adresami jakie nam wskażesz. Przewozy door to door to znakomita alternatywa dla innych form lokomocji, gdyż nie trzebna się przesiadać na pociągi czy autobusy.

W naszych busach ustaliliśmy wysokie limity bagażu, dzięki czemu każdy klient może zabrać w podróż wszystko co ważne. Oferujemy darmowy przewóz bagażu w ramach zakupionego biletu, co z pewnością doceni każdy udający się w dłuższą podróż. Konkretnie każdemu pasażerowi przysługuje możliwość umieszczenia dwóch walizek w luku bagażowym i możliwość przewozu bagażu podręcznego. Umożliwiamy również możliwość transport paczek w obie strony. Przesyłka nadana z DE dociera przeważnie w 24h do adresata, dzięki czemu jesteśmy szybsi od najszybszych kurierów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dzięki czemu tanio i bezpiecznie przedostaną się Państwo do celu podróży. Busy do Monachium w najlepszej ofercie cenowej na naszej stronie.

busy do Monachium


Busy z Monachium do Polski


Busy Monachium - Polska ruszają w trasę w wieczorem lub w okolicach północy i wiozą naszych klientów bezpośrednio do PL. Dzięki tak zaplanowanym przejazdom już na następny dzień można witać rodzinę w Polsce. Zarówno w jedną jak i drugą stronę koszty transportu są niezmienne, dzięki czemu każdy pasażer jest traktowany fair. Nie podnosimy także cen w okresie świątecznym, w związku z czym nasi klienci nam po prostu ufają. My traktujemy to jako element niepisanej umowy, co jeszcze bardziej uwiarygadnia nas w oczach naszych klientów. Jesteśmy również firemą odpowiedzialną społecznie dzięki czemu wspomagamy finansowo różne inicjatywy społeczne.

Nasze busy są sprawnymi maszynami, dzięki czemu każda podróż odbywa się w nie urągającyh nikomu warunkach. Warunki są wręcz znakomite gdyż posiadamy sprawne busy, systematycznie naprawiane, z bogatym wyposażeniem i sprawną klimatyzacją. Sprawna klimatyzacja służy alergikom i kontrolowaniu temperatury w pojazdach, dzięki czemu naszym klientom nie straszna ni zima ni lato. Nasze busy jadące do Monachium dom Polski wyposażyliśmy w sprzęt DVD, dzięki któremu można oddać się filmowi w trakcie pokonywania trasy. Dodatkowym atutem naszych pojazdów są sprawne hamulce i pasy bezpieczeństwa, dzięki czemu można się w nich poczuć na prawdę bezpiecznie. Zapraszamy do rezerwacji na busy z Monachium do Polski!

Jeździmy z adresu pod adres


Wykonujemy w naszej firmie przewozy door to door, dzięki czemu nasi pasażerowi jadą z adresu pod adres. Wykonujemy przewozy z terenu pięciu województw dzięki czemu duża grupa Polaków z nami może pojechać w dobrej cenie! Przewozy z adresu na adres są obecnie najwygodniejszą formą transportu, dzięki swej dostępności i podróży bez przesiadek. Wchodząc do busa można się odprężyć i zasnąć a kierowca obudzi Państwa po przyjeździe do celu, dzięki czemu jest się wyspanym! Przewozy door to door pozwalają również zaoszczędzić pieniądze, gdyż eliminuje się dodatkowe środki transportu.

busy z Monachium do Polski

Nasza oferta na przewozy umożliwia bezpieczne i sprawne dotarcie do pod dowolny adres w mieście, dzięki czemu można umówić się w konkretnym miejscu. oddać się jego zwiedzaniu. Podroż do miasta obywa się bez niechcianych, wymuszonych przesiadek, dzięki czemu jedziemy porosto do destynacji. Oczywiście przewidujemy postoje, co umożliwia skorzystanie z toalety, rozprostowanie kości zapalenie papierosa. Zapraszamy do składania zamówień na naszej infolinii +48 721-446-711, dzięki czemu zagwarantują sobie państwo miejsce w jednym z naszych pojazdów.


Zwiedzanie Monachium w dobrej cenie!


Dzięki naszej korzystnej ofercie cenowej mogą Państwo tanio dojechać do miasta, w związku z czym wyjazd nie zrujnuje domowego budżetu. W samym centrum miasta znajduje się założony w XVIII wieku Ogród Angielski założony na obszarze wcześniejszego prywatnego lasu. Obejmuje on powierzchnię 4,17 km² i jest tym samym największym śródmiejskim parkiem na świecie. Położony jest wzdłuż dzielącej na pół miasto rzeki Izary. Park jest podzielony na parcele południową i północną. Południowa ma charakter prototypowego parku miejskiego i część północna przypomina połączenie parku i lasu. Obydwa aerały przecina trasa samochodowa szybkiego ruchu. W części południowej znajduje się jeden z największych w Monachium ogrodów piwnych, któy usytuowano wokół chińskiej wieży. Chcesz tu przyjechać? Wykup zatem busy do Monachium w naszej firmie i ciesz się komfortem w przystępnych cenach!