Busy do Monachium

Z nami pojedziesz we wszystkie dni tygodnia z miejsca w Niemczech lub w Polsce. Wybierz się razem z nami w komfortową podróż busem z Polski do Monachium do pracy, na wakacje lub do rodziny. Zapraszamy do składania rezerwacji na naszej infolinii +48 721-446-711. Nasi konsultanci dostępni są 7 dni w tygodniu w godzinach 8 -22. Wybierając przewozy z Polski do Monachium w naszej firmie stawiasz na komfort i oszczędność czasu wynikająca z przejazdów we wskazane miejsce. Zarezerwuj już dziś nasze busy Polska - Monachium i ciesz się z pewności wyjazdu w konkretnym terminie!

Twój bus do Monachium codziennie z adresu pod adres - tanio, sprawnie, komfortowo


Oferujemy komfortowy przewóz osób do Monachium z Polski, wykonywany z pełną pieczołowitością. Tanie busy do Monachium codziennie wyruszające z Polski z adresu pod adres zarezerwujesz pod numerem telefonu +48 721-446-711. Wykonujemy kursy z pięciu województw (patrz zdjęcie) docierając naszymi autami pod wskazane drzwi. Bus do Monachium z Polski wyrusza rano, a powroty odbywają się pod godzinie 18. W naszych autach ustaliliśmy wysokie limity bagażu (dwie średnie walizki + bagaż podręczny). Oferujemy darmowy transport bagażu w ramach zakupionego biletu.

Wybierając nasze busy z Polski do Monachium decydujesz się na komfort jaki gwarantują nasze bordowe pojazdy. Ich kolor, to nie jedyny ich znak rozpoznawczy. Wszystkie nasze pojazdy posiadają wygodne fotele i regulowany zagłówek, który pozwoli Ci smacznie się zdrzemnąć w trakcie pokonywania trasy. Każde auto przed wyruszeniem w trasę przechodzi etap ozonowania i czyszczenia.

KLIKNIJ ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ

obszar

Busy z Monachium do Polski złapiesz codziennie wieczorem jadąc we wskazane przez siebie miejsce. Naszymi autami wykonujemy także transport paczek w obie strony. Nadana przesyłka dociera przeważnie w 24h do adresata, dzięki czemu jesteśmy szybsi od najszybszych kurierów. Dzięki przewozom pod dom, bezproblemowo przedostaniesz się we wskazane miejsce. Dzięki tak zaplanowanym przejazdom już w tym samym dniu można witać się z bliskimi osobami. Wybierz się we wspólną podróż razem z nami!Bus Polska - Monachium w dobrej cenie


kawa12.jpg

Zastanawiasz się ile kosztują busy do Monachium? W jedną i w drugą stronę pojedziesz ponosząc identyczne koszty! Orientacyjne ceny za busy Polska - Monachium wahają się w przedziale 400-500 zł. Jadąc z nami nie muszą Państwo martwić się o wykup dodatkowych form transportu. Posiadamy korzystne rozwiązania cenowe, w tym rabat za jednorazowe opłacenie przejazdu w obie strony. Płatność za przejazd można zrealizować online, przelewem na konto lub w dniu wyjazdu u kierowcy. Zarówno w jedną jak i drugą stronę koszty transportu są niezmienne, dzięki czemu każdy pasażer jest traktowany fair. Nie podnosimy także cen w okresie świątecznym, w związku z czym nasi klienci nam po prostu ufają. My traktujemy to jako element niepisanej umowy, co jeszcze bardziej uwiarygadnia nas w oczach naszych klientów.


Przewozy do Monachium - rezerwacje krok po kroku


Codziennie tanie przewozy Polska - Monachium jadące z adresu pod adres zarezerwujesz na naszej infolinii.

  1. Zobacz na mapce czy obsługujemy Twoje miasto,
  2. Zadzwoń na naszą infolinie +48 721-446-711 i zamów swój przejazd lub napisz do nas ->
  3. Zmierz czy Twój bagaż spełnia nasze kryteria (1 walizka maks 160 cm łącznie i 30 kg),
  4. Dzień przed podróżą poinformujemy Cię o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy,
  5. W dniu transportu będzie kierowca się z Tobą kontaktować.
  6. Jakby co jesteśmy pod telefonem :)
  7. Nie zapomnij o dowodzie osobistym lub innym dowodem potwierdzającym Twoją tożsamość. Jeśli mieszkasz poza Strefą Schengen posiadaj komplet dokumentów. Nasz bus zabierze Cię wieczorem.
  8. Rezerwacje poprzez formularz

Informacje turystyczne


Dzięki naszej korzystnej ofercie cenowej mogą Państwo tanio dojechać do Monachium, w związku z czym wyjazd nie zrujnuje domowego budżetu. W samym centrum miasta znajduje się założony w XVIII wieku Ogród Angielski założony na obszarze wcześniejszego prywatnego lasu. Obejmuje on powierzchnię 4,17 km² i jest tym samym największym śródmiejskim parkiem na świecie. Położony jest wzdłuż dzielącej na pół miasto rzeki Izary. Park jest podzielony na parcele południową i północną. Południowa ma charakter prototypowego parku miejskiego i część północna przypomina połączenie parku i lasu. Obydwa aerały przecina trasa samochodowa szybkiego ruchu. W części południowej znajduje się jeden z największych w Monachium ogrodów piwnych, który usytuowano wokół chińskiej wieży. Chcesz tu przyjechać? Skorzystaj z naszej taniej oferty transportowej i ciesz się dobrymi cenami.