Busy do Kilonii

Busy do Kilonii


busy Kilonia


Szukasz busa do Kilonii z Polski? Kilonia jest miastem leżącym w Niemczech. Niemiecka nazwa miasta to Kiel. Z nami pojedziesz komfortowymi pojazdami marki Renault mieszczącymi osiem osób i kierowcę. Przejazdy w kameralnych warunkach poprawia komfort jazdy i bezpieczeństwo. Rezerwacje wyjazdów można składać codziennie telefonicznie na widoczny powyżej numer telefonu lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. Pracujemy siedem dni w tygodniu także w poniedziałki i piątki, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dzień na kontakt.

Przewozy do Kilonii z Polski pod wskazany adres organizujemy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach porannych. Wyjazdy rano umożliwiają dotarcie do celu w tym samym dniu, co ma olbrzymie znaczenie dla osób podróżujących w celach turystycznych. Dla nas nie jest istotny cel Twojego wyjazdu, gdyż naszym priorytetem jest zapewnienie Tobie bezpieczeństwa podczas pokonywania trasy.

Z nami pojedziesz busem do Kilonii szybko, tanio i zawsze bezpiecznie. Organizacją przewozów pasażerskich zajmujemy się od ponad dekady, a w tym czasie grono naszych klientów stale się powiększało. W ramach zakupionego biletu przewozowego każdemu naszemu pasażerowi przysługuje możliwość przewieznia znacznej ilości bagażu. Są to konkretnie dwie duże walizki umieszczane w tylnej części naszych pojazdów oraz bagaż podręczny. Ten pioerwwszy umieszczany w luku powinien być opisany imiennie by uniknąć ewentualnych pomyłek. Bagaż podręczny każdy pasażer powinien mieć umieszczony na kolanach, a w nim powinny być schowane dokumenty.

Wykonamy dla Ciebie tani transport na trasie Kilonia - Polska lub w drugą stronę komfortowymi pojazdami na wskazany przez Ciebie adres. Jesteśmy firmą z doświadczeniem oraz liderem kształtowania dobrych cen, w stosunku do jakości oferowanych usług. Nasza firma została odznaczona nagrodę Orłów transportu dla najlepszych firm z branży. Stanęliśmy na podium - trzecie miejsce. Statuetka ta jest wynikiem uznania naszej firmy przewozowej. Jeśli zatem szukasz taniej i bezpiecznej alternetrywy dla przejazdów wykonywanych własnym autem to idealnie trafiłeś. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Marcinbus jadąc busem do Kilonii. Zapraszamy do składania rezerwacji. Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszych pojazdach.


Informacje o mieście Kilonia (Kiel)


Kilonia jest miastem na prawach powiatu w Niemczech i stolicą jednego z krajów związkowych. Obecnie miasto liczy ćwierć miliona mieszkańców, a konkretnie jego liczba wynosiu 248 792. Plasuje to Kilonię w gronie trzydziestu największych miast niemieckich. Miasto leży nad Zatoką Kilońską w południowo-zachodniej części Morza Bałtyckiego. Miasto jest jednym z największych czynnych portów na Bałtykui tym samym jedym z największych w tym kraju. Nieopodal miasta ulokowane jest wejście do Kanału Kilońskiego, które łączy Morze Bałtyckie z Morzem Północnym (u ujścia Łaby).Tereny te są bogatymi krajobrazowo terenami, do których za pomocą naszej firmy przewozowej dociera wielu turystów oraz osoby tu pracujące.

W skład miasta wchodzi 30 dzielnic (Stadtteil), w tym: Altstadt, Blücherplatz, Damperhof, Düsternbrook, Ellerbek czy Elmschenhagen. Wszystkie te dzielnice posiadają liczne zabytki z chęcią odwiedzane przez turystów. Z Polski dociera tu także wielu turystów którzy uczą się na cenionym Uniwersytecie Chrystiana Albrechta działającym od 1655 roku. Studenci cenią nas za niskie ceny oferowanych usług, dzięki czemu bez nadwyręzania swoich ograniczonych budzetów mogą dojechać by się uczyć. W mieście znajduje się stacja kolejowa Kiel Hauptbahnhof. W jej bezpośrednim sąsiedztwie położone są dwa terminale promowe. Zapraszamy do odwiedzin Kiel wraz z naszą firmą.

Busy Kilonia - Polska


Z roku na rok przybywa klientów jadących z nami do tego cudownego miasta. Przybywa nam także klientów powracających z niego do Polski. Z nami pojedziesz busem z Kilonii do Polski w okolicach północy w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy każdorazowo odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Dzięki wyjazdom w godzinach nocnych w tym samym dniu znajdą się Państwo pod pożądanym adresem w naszej ojczyźnie. Jadąc do wskazanego domostwa oszczędzają Państwo na innych formach transportu, a także omijają niekorzystne warunki atmosferyczne jakie mogą wystąpić w dniu przejazdu. Ma to olbrzymie i niepodważalne znaczenie w okresie zimowym i jesiennym kiedy to atmosfera potrafi być kapryśna.

Podczas przewozu nasi niezawodni kierowcy zatrzymują się w bezpiecznym i przeznaczonym do tego miejscach. W szczególności są to stacje benzynowe na których można zakupić napoje i prowiant, zapalić papierosa czy skorzystać z WC. Zachęcamy do korzystania z postojów wszystkich naszych klientów, chociażby dla rozprostowania kości aby wyjść z busa świeżym i wypoczętym. Do Polski wracają przede wszystkich pracownicy kilońskich firm. Wzmożony ruch obserwujemy w okresie okołoświątecznym oraz po zakończeniu zbiorów. W celu zapewnienia sobie przejazdu busami z Kilonia w okresie okołoświątecznym zachęcamy do składania rezerwacji we wcześniejszym termnie. Już dziś zarezerwuj swój wyjazd w sprawdzonej i rzetelnej firmie jaką jesteśmy my! Do zobaczenia w naszych busach!