Busy do Polski z Niemiec

Szukasz firmy oferującej busa do Polski z Niemiec? Powroty w naszej firmie możesz zarezerwować do godziny 22 telefonicznie oraz całą dobę poprzez formularz rezerwacyjny. U nas zarezerwujesz korzystny finansowo przewóz osób do Polski z Niemiec codziennie. Z nami każdego dnia, bezpiecznie udasz się w podróż do rodziny, na wakacje czy do pracy. Jadąc z naszą firmą zyskujesz pewność niezmienności terminu gdyż kursujemy siedem dni w tygodniu. Twój przejazd ze wskazanego miejsca w Niemczech, do wskazanego miejsca w Polsce odbędzie się rano i wieczorem (w zależności od adresu odbioru). Powroty rozpoczynamy w okolicach godziny 18 przy granicy z Pomarańczowymi.


Wykonujemy przewozy pomiędzy domostwami wskazanymi przez klientów. Nasze pojazdy są zawsze czyste i pachnące, dzięki czemu nie należy się bać wirusów. Poddajemy nasze pojazdy procesowi ozonowania, który usuwa do 100% drobnoustrojów, dzięki czemu każdy podróżny może być pewny naszego zaangażowania w ochronę jego zdrowia. Od dekady prowadzimy wymagającą dla nas samych politykę dotyczącą czystości naszych busów, która w okresie pandemii Covid uległą pogłębieniu. Z nami przedostaniesz się z wybranego landu w wybrane miejsce w Polsce. Wszystkie nasze auta posiadają sprawne podzespoły, czystą klimatyzację oraz przestronny luk bagażowy. Busiki z Niemiec do Polski zarezerwujesz codziennie -> +48 721-446-711

powroty z niemiec do polski

W trasę wypuszczamy tylko w pełni sprawne busy, dzięki którym bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotrą Państwo do celu. Nasza oferta ukierunkowana jest zarówno na klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, dzięki każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Firmom umożliwiamy wyjazdy w jedną lub przeciwną stronę, dzięki czemu pracownicy jadą z punktu A do punktu B. Oferujemy również transport paczek i dokumentów firmowych, co umożliwia ekspresowy przepływ fizycznych dokumentów pomiędzy firmami. Transport paczek jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu rozmiarów paczki. Możliwość transportu paczek udostępniamy jeśli jesteśmy pewni, iż w pojeździe znajdzie się należyta ilość przestrzeni do przewozu paczki i bagażu pasażerów.


Przewóz osób Niemcy Polska - wyjazdy pod wskazane domostwoWykonujemy usługi związane z przewozem osób pod wskazane drzwi. Każdego dnia wykonujemy tanie przewozy z Niemiec do Polski pod wskazane domostwo. Od narodzin naszej firmy stawialiśmy na tę formę lokomocji, gdyż pozwala on zaoszczędzić pasażerom czas i pieniądze. W ramach wyjazdów we wskazane miejsce transportujemy pasażera pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich samym punktami na naszej mapie. Eliminujemy w ten sposób dodatkowe formy transportu, dzięki czemu obniżamy koszty wyjazdu. W większości przypadków przesiadek, dzięki czemu pogoda nie ma wpływu na komfort podróży. Brak przestojów i zbędnych postojów znacznie skraca czas podróży, dzięki czemu przyspieszamy spotkanie z bliskimi osobami.

busy door to door.jpg


Przewóz osób pomiędzy domostwami stała się dominującym systemem przejazdów do naszego kraju z terytorium naszego zachodniego sąsiada. Umożliwiamy zabór do czterdziestu kilogramów bagażu i bagażu podręcznego bez dopłat, dzięki czemu koszty nie są dolegliwe. Umożliwiamy tym samym zabranie wszystkiego co potrzebne, dzięki czemu zmieści się dodatkowa koszula lub sukienka na spontaniczne wyjście do dyskoteki.

Rezerwacji można dokonywać całodobowo od rana do wieczora, dzięki czemu można wybrać dogodną godzinę kontaktu. Siedem dni w tygodniu pod naszym telefonem czekają nasi mili telefoniczni konsultanci posiadający bogaty zasób wiedzy, którym się chętnie podzielą. Podczas rozmowy poprosimy o podanie miejsca odbioru i destynacji docelowej, godności podróżujących oraz daty wyjazdu. Umożliwiamy również możliwość zabookowania przejazdu poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Zachęcamy do skorzystania z naszych tanich usług transportowych! Nasze busy czekają by zabrać Cię w komfortową podróż.


Koszty związane z wyjazdemceny


Zastanawiasz się ile kosztują nasze wyjazdy i w jakie dni możesz z nami pojechać? Jeździmy od poniedziałku do niedzieli, także w środy, czwarti, piątki i soboty. Każdego dnia oferujemy systematyczne wyjazdy w komfortowych warunkach zabierając naszych klientów do celu. Nasze pojazdy wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację i wygodne fotele, dzięki którym można wyjść wypoczętym z pojazdów po podróży. W cenę przejazdu wliczamy również znakomitą atmosferę oraz transport bagażu, dzięki czemu nasz przewóz osób nie drenuje kieszeni.

Posiadamy niskie ceny, ale to nie nasz jedyny atut. Jesteśmy firmą, która działa zgodnie z prawem, dzięki czemu każdy kurs jest ubezpieczony. Wyporawaz nieznajomymi obarczone są dużym ryzykiem, gdyż nie ma się wiedzy o danej osobie i jej umiejętnościach. Szukając oferty można trafić na firmy „krzak” które obsługującą trasę z Niemiec starymi pojazdami. Nieprzewidziane sytuacje skutkują olbrzymim stresem dla podróżnych, którzy muszą sami szukać rozwiązania sytuacji.

W razie awarii szybko podstawiamy pojazd zastępczy, kontakt z naszą infolinią jest możliwy do późnych godzin wieczornych, a w pogotowiu czuwa właściciel firmy. W przypadku awarii busa wysyłamy pojazd zastępczy lub kontaktujemy się z naszymi kooperantami, dzięki czemu bez wielkiego opóźnienia klienci docierają do celu. Z terenów niemieckich jeździmy już od ponad 10 lat, co pretenduje nas do bycia starym wyjadaczem tras europejskich. Wynikiem naszej pracy jest stabilna finansowo firma posiadająca ponad 40 pojazdów Renault Traffic i tylu też pracowników.


Codziennie wyjazdy z Niemiec do Polski rano i wieczorem, w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki soboty i niedzielęCodziennie organizujemy sprawne wyjazdy w obydwie strony. Nasze niemal bezawaryjne busy kursują rano i wieczorem prawie we wszystkie dni w roku. Każdego dnia wieczorem punktualnie odbierając naszych klientów ze wskazanego miejsca, dzięki czemu żadna pogoda nie jest straszna. Nie ma nic gorszego gdy czekając na kurs stoi się na mrozie lub deszczu. Układamy krótkie trasy, co umożliwi szybsze dotarcie do cel, dzięki czemu rodzina szybciej się połączy. Przewozy osobowe do Polski wykonujemy od poniedziałku do niedzieli, także we wtorki, środy, czwarti, piątki i soboty ze wskazanego adresu w Niemczech.

Wiemy, że musimy wykonywać kursy w wyznaczonych ramach czasowych co ma kluczowe znaczenie dla klientów korporacyjnych. Wykonujemy dla nich przewóz pracowników, dzięki czemu pracownik jest na czas przy maszynie czy przy barze. Jesteśmy z siebie dumni, gdyż w chwili obecnej współpracują z nami liczne agencje pracy, dzięki czemu jesteśmy w ich oczach pewną firmą. Korzystając z naszych usług mają pewność, że pracownik na czas trafi do wskazanej lokalizacji. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortem w dobrych cenach