BUSY Z NIEMIEC DO POLSKI

Codzienne przewozy busem z Niemiec do Polski oraz z Polski do Niemiec. W trasę wypuszczamy codziennie rano z naszej bazy czyste i pachnące, dzięki czemu nie należy się bać wirusów. Poddajemy nasze pojazdy procesowi ozonowania, który usuwa do 100% drobnoustrojów, dzięki czemu każdy podróżny może być pewny naszego zaangażowania w ochronę jego zdrowia. Od dekady prowadzimy wymagającą dla nas samych politykę dotyczącą czystości naszych pojazdów, która w okresie pandemii Covid uległą pogłębieniu. Każdy z naszych pojazdów wyposażyliśmy w żel do dezynfekcji oraz zapasowe maseczki dla chętnych!

deutschland.png

W trasę do krajów Zachodu wypuszczamy tylko w pełni sprawne pojazdy, dzięki którym bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotrą Państwo do celu. Naszą ofertę przewozowa ukierunkowana jest zarówno na klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, dzięki każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Firmom umożliwiamy przewozy z Polski do Niemiec i w przeciwną stronę, dzięki czemu pracownicy jadą z punktu A do punktu B. Oferujemy również przewóz paczek i dokumentów firmowych, co umożliwia ekspresowy przepływ fizycznych dokumentów pomiędzy firmami. Przewóz paczek do lub z Niemiec busem, jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu rozmiarów paczki. Możliwość przewozy paczek udostępniamy jeśli jesteśmy pewni, iż w pojeździe znajdzie się należyta ilość przestrzeni do przewozu paczki i bagażu pasażerów.

Przewozy codziennie rano wykonujemy sprawnymi pojazdami pokonując trasę z naszego kraju do centralnych Niemiec, dzięki czemu oferujemy pełną elastyczność w doborze terminu wyjazdu. W I i V dzień tygodnia obsługujemy wszystkie landy! W związku ze stałym rozwojem naszej firmy uruchomiliśmy czwartkowe kursy wieczorne, dzięki którym każdy turysta rano może udać się już na zwiedzanie Skorzystaj z najlepszej oferty na rynku i ciesz się tanimi przewozami w najlepszej ofercie na rynku.


PRZEWOZY Z NIEMIEC DO POLSKI


Tanie przewozy busem, w tym busy z Polski do Niemiec i z Niemiec o Polski jadące codziennie od drzwi do drzwi. Od narodzin naszej firmy stawialiśmy na tę formę przewozów, gdyż pozwala on zaoszczędzić pasażerom czas i pieniądze. W ramach przewozów od drzwi do drzwi transportujemy pasażera pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich samym punktami na naszej mapie. Eliminujemy w ten sposób dodatkowe formy transportu, dzięki czemu obniżamy koszty. Wykonujemy przewozy do Niemiec bez przesiadek, dzięki czemu pogoda nie ma wpływu na komfort podróży. Brak przesiadek i zbędnych postojów znacznie skraca czas podróży, dzięki czemu przyspieszamy spotkanie z bliskimi osobami.

busy door to door.jpg


Door to door stał się dominującym systemem przewozu osób busami z naszego kraju do naszego zachodniego sąsiada. Umożliwiamy przewóz do sześćdziesięciu kilogramów bagażu i bagażu podręcznego bez dopłat, dzięki czemu oferowany przewóz osób nie jest dolegliwy finansowo. Umożliwiamy tym samym zabranie wszystkiego co potrzebne, dzięki czemu zmieści się dodatkowa koszula lub sukienka na spontaniczne wyjście do dyskoteki.

Rezerwacji na przewóz osób na trasie Polska – Niemcy - Polska można dokonywać od rana do wieczora, dzięki czemu można wybrać dogodną godzinę kontaktu. Codziennie pod naszym telefonem czekają nasi mili telefoniczni konsultanci posiadający bogaty zasób wiedzy, którym się chętnie podzielą. Podczas rozmowy poprosimy o podanie adresu startowego i destynacji docelowej, godności podróżujących oraz daty wyjazdu. Umożliwiamy również możliwość zabookowania przewozu poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Przewozy z Polski do Niemiec od drzwi do drzwi (door to door) w najlepszej ofercie na naszej stronie!


PRZEWOZY CENA

przewozy do niemiec cena.jpg


Jaka jest cena na przewozu osób do Niemiec? Codziennie oferujemy systematyczne przewozy w komfortowych warunkach transportują naszych klientów do celu. Nasze pojazdy wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację i wygodne fotele, dzięki którym można wyjść wypoczętym z pojazdów po podróży. W cenę przewozu od drzwi do drzwi wliczamy również znakomitą atmosferę oraz transport bagażu, dzięki czemu nasz przewóz osób nie drenuje kieszeni.

Posiadamy niskie ceny, ale to nie nasz jedyny atut. Jesteśmy przewoźnikiem, która działa zgodnie z prawem, dzięki czemu każdy przewóz osób jest ubezpieczony. Przejazdy z z nieznajomymi obarczone są dużym ryzykiem, gdyż nie ma się wiedzy o danej osobie i jej umiejętnościach. Szukając oferty można trafić na firmy „krzak” które obsługującą trasę do Niemiec starymi pojazdami. Nieprzewidziane sytuacje skutkują olbrzymim stresem dla podróżnych, którzy muszą sami szukać rozwiązania sytuacji.

W razie awarii szybko podstawiamy pojazd zastępczy, kontakt z naszą infolinią jest możliwy do późnych godzin wieczornych, a w pogotowiu czuwa właściciel firmy. W przypadku awarii pojazdu wysyłamy pojazd zastępczy lub kontaktujemy się z naszymi kooperantami, dzięki czemu bez wielkiego opóźnienia klienci docierają do celu. Do Niemiec jeździmy już od ponad 10 lat, co pretenduje nas do bycia starym wyjadaczem tras europejskich. Codziennie przewozy wykonywane z pieczołowitością od drzwi do drzwi nauczyły nas jak dogadzać naszym pasażerom, dzięki czemu mogą poczuć się komfortowo. Wynikiem naszej pracy jest stabilna finansowo firma posiadająca ponad 40 pojazdów Renault Traffic i tylu też pracowników.


PRZEWÓZ OSÓB I PRACOWNIKÓW DO NIEMIEC


Każdy bus do Niemiec z Polski lub z Polski do Niemiec codziennie rano i wieczorem punktualnie odbiera naszych klientów ze wskazanego adresu, dzięki czemu żadna pogoda nie jest straszna. Nie ma nic gorszego gdy czekając na przewóz osób stoi się na mrozie lub deszczu. Układamy krótkie trasy, co umożliwi szybsze dotarcie do cel, dzięki czemu rodzina szybciej się połączy.

Wiemy, że musimy wykonywać kursy w wyznaczonych ramach czasowych co ma kluczowe znaczenie dla klientów korporacyjnych. Wykonujemy dla nich przewóz pracowników do Niemiec lub w przeciwna stronę, dzięki czemu pracownik jest na czas przy maszynie czy przy barze. Jesteśmy z siebie dumni, gdyż w chwili obecnej współpracują z nami liczne agencje pracy, dzięki czemu jesteśmy w ich oczach pewną firmą. Korzystając z naszych usług mają pewność, że pracownik na czas trafi do wskazanej lokalizacji za naszą zachodnią granicą. Przewozy do Niemiec z Polski w najlepszej ofercie są dostępne na naszej stronie – zachęcamy do rezerwacji.


ATRAKCJE TURYSTYCZNE W NIEMCZECH

W każdy I i V dzień tygodnia zabieramy naszych Klientów do landu Badenia-Wirtembergia, dzięki czemu można poznać wszystkie jego uroki. Land ten oferuje przybywającym tu turytom moc atrakcji, którzy docierają tu najczęściej w okolice Schwarzwaldu i nad Jezioro Bodeńskie. W Schwarzwaldzie swój początek bierze najdłuższa rzeka europejska jaką jest Dunaj. Land ten znany jest ze starych miast uniwersyteckich (Stuggart, Heidelberg i Tybinga), dzięki czemu często przewozimy tu studentów z Polski. My jesteśmy fanami katedry w Fryburgu Bryzgowijskim i tej w Ulm. Wielu Katolików udaje się do Niemiec z Polski korzystając z naszych przewozów do klasztorów w Górnej Szwabii. Chcesz odwiedzić ten lat – ZADZWOŃ POD NUMER +48 721-446-711 i zamów komfortowy przejazd już dziś.

NIEMCY KILONIA.jpg

Codziennie docieramy do naszymi busami do landu Nadrenia Północna Westfalia, dzięki czemu nasi rodacy trafią tam sprawnie i bezpiecznie. Częstym kierunkiem docelowym naszych rodaków jest Katedra Kilońska która jest miejscem spoczynku królowej Polski Rychezy Lotaryńskiej. Nas zadziwił fakt, że katedra byłą kiedyś najwyższym kościołem na świecie (dziś zajmuje 3 miejsce). Wielu naszych rodaków pracuje w Zagłębiu Ruhry, dzięki czemu zarabiają dobre pieniądze na utrzymanie swoich rodzin. Już w XIX wieku docierało tu wielu Polaków, a w kolejnym wieku było nas tu ponad 100 tys. Co ciekawe pracujący tu Polacy byli nazywani przez Niemców Ruhrpolen.

Każdego dnia oferujemy naszym klientom tanie przewozy do Niemiec, dzięki którym bezpiecznie, komfortowo i bez nadmiernych kosztów przedostaną się do Niemiec. Codziennie przewozimy naszych klientów do takich landów jak: Branderburgia wraz z Berlinem, Saksonia-Anhalt, Hesja, Dolna Saksonia z Bremą oraz Nadrenia Północna Westfalia. W każdy poniedziałek i piątek

Sprawdź ofertę dla poszczególnych województw:

- WLKP

- LBU

- POM

- ZPM

- K-P