Busy do Polski z Niemiec

Busy z Niemiec do Polski


Szukasz przewoźnika oferującego busa do Polski z Niemiec? W naszej firmie powrót organizujemy w południe lub wieczorem w naszej firmie możesz codziennie zarezerwować do godziny 22 telefonicznie oraz całą dobę poprzez formularz rezerwacyjny. U nas zarezerwujesz korzystny finansowo przewozy z Niemiec do Polski codziennie. Z nami każdego dnia, bezpiecznie udasz się w podróż do rodziny, na wakacje czy do pracy. Jadąc z naszą firmą zyskujesz pewność niezmienności terminu gdyż kursujemy siedem dni w tygodniu. Przejazdy wykonujemy ze wskazanego miejsca w niemieckich landach, do wskazanego miejsca w Polsce. (w zależności od adresu odbioru). Trasę powrotną rozpoczynamy w okolicach godziny 18 przy granicy z Pomarańczowymi.

Wykonujemy przewozy pomiędzy domostwami wskazanymi przez klientów. Nasze pojazdy są zawsze czyste i pachnące, dzięki czemu nie należy się bać wirusów. Poddajemy nasze pojazdy procesowi ozonowania, który usuwa do 100% drobnoustrojów, dzięki czemu każdy podróżny może być pewny naszego zaangażowania w ochronę jego zdrowia. Od dekady prowadzimy wymagającą dla nas samych politykę dotyczącą czystości naszych pojazdów, która w okresie pandemii Covid uległą pogłębieniu. Z nami przedostaniesz się z wybranego landu w wybrane miejsce w kraju. Wszystkie nasze auta posiadają sprawne podzespoły, czystą klimatyzację oraz przestronny luk bagażowy. -> +48 721-446-711


Przewóz osób z Niemiec do Polski - jeździmy pod drzwiWykonujemy usługi związane z przemieszczaniem się pomiędzy adresami wskazanymi przez klientów. Jako wieloletni przewoźnik oferujemy tanie busiki z Niemiec do Polski pod wskazane domostwo. Od narodzin naszej firmy stawialiśmy na tę formę lokomocji, gdyż pozwala on zaoszczędzić pasażerom czas i pieniądze. W ramach wyjazdów we wskazane miejsce transportujemy pasażera pomiędzy dwoma wskazanymi przez nich samym punktami na naszej mapie. Eliminujemy w ten sposób dodatkowe formy transportu, dzięki czemu obniżamy koszty eskapady. W większości przypadków jeździmy bez przesiadek, dzięki czemu pogoda nie ma wpływu na komfort podróży. Brak przestojów i zbędnych postojów znacznie skraca czas podróży, dzięki czemu przyspieszamy spotkanie z bliskimi osobami.

busy door to door.jpg

Przejazdy pomiędzy domostwami stały się dominującym systemem podróżowania pomiędzy oboma krajami. W trasę wypuszczamy tylko w pełni sprawne pojazdy, dzięki którym bezpiecznie i bez zbędnych przygód dotrą Państwo do celu. Nasza oferta ukierunkowana jest zarówno na klientów indywidualnych oraz korporacyjnych, dzięki każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Firmom umożliwiamy wyjazdy w jedną lub przeciwną stronę, dzięki czemu pracownicy jadą z punktu A do punktu B.

Oferujemy również transport paczek i dokumentów firmowych, co umożliwia ekspresowy przepływ fizycznych dokumentów pomiędzy firmami. Transport paczek jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu rozmiarów paczki. Możliwość transportu paczek udostępniamy jeśli jesteśmy pewni, iż w pojeździe znajdzie się należyta ilość przestrzeni do przewozu paczki i bagażu pasażerów.Koszty związane z przejazdem, czemu warto wybrać naszą firmęceny


Zastanawiasz się ile kosztują nasze wyjazdy i w jakie dni możesz z nami pojechać? Jeździmy od poniedziałku do niedzieli, także w środy, czwarti, piątki i soboty. Każdego dnia oferujemy systematyczne wyjazdy w komfortowych warunkach zabierając naszych klientów do celu. Nasze pojazdy wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację i wygodne fotele, dzięki którym można wyjść wypoczętym z pojazdów po podróży. W cenę przejazdu wliczamy również znakomitą atmosferę oraz transport bagażu, dzięki czemu nasz przewóz osób nie drenuje kieszeni.

Posiadamy niskie ceny, ale to nie nasz jedyny atut. Jesteśmy firmą, która działa zgodnie z prawem, dzięki czemu każdy kurs jest ubezpieczony. Wyporawaz nieznajomymi obarczone są dużym ryzykiem, gdyż nie ma się wiedzy o danej osobie i jej umiejętnościach. Szukając oferty można trafić na firmy „krzak” które obsługującą trasę z Niemiec starymi pojazdami. Nieprzewidziane sytuacje skutkują olbrzymim stresem dla podróżnych, którzy muszą sami szukać rozwiązania sytuacji.

W razie awarii szybko podstawiamy pojazd zastępczy, kontakt z naszą infolinią jest możliwy do późnych godzin wieczornych, a w pogotowiu czuwa właściciel firmy. W przypadku awarii busa wysyłamy pojazd zastępczy lub kontaktujemy się z naszymi kooperantami, dzięki czemu bez wielkiego opóźnienia klienci docierają do celu. Trasę tą o9bsługujemy od ponad 10 lat, co pretenduje nas do bycia starym wyjadaczem tras europejskich. Wynikiem naszej pracy jest stabilna finansowo firma posiadająca ponad 40 pojazdów Renault Traffic i tylu też pracowników.


Codziennie wyjazdy z Niemiec do Polski rano i wieczorem, w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki soboty i niedzielęWe wszystkie dni tygodnia organizujemy sprawne wyjazdy w obydwie strony. Nasze niemal bezawaryjne auta kursują rano i wieczorem prawie we wszystkie dni w roku. Każdego dnia wieczorem punktualnie odbierając naszych klientów ze wskazanego miejsca, dzięki czemu żadna pogoda nie jest straszna. Nie ma nic gorszego gdy czekając na kurs stoi się na mrozie lub deszczu. Układamy krótkie trasy, co umożliwi szybsze dotarcie do cel, dzięki czemu rodzina szybciej się połączy. Każdy nasz bus do Polski rozpoczyna powrót z Niemczech wieczorem. Jeździmy we wszystkie dni tygodnia od poniedziałku do niedzieli, także we wtorki, środy, czwartki, piątki i soboty ze wskazanych miejsc.

Wiemy, że musimy wykonywać kursy w wyznaczonych ramach czasowych co ma kluczowe znaczenie dla klientów korporacyjnych. Wykonujemy dla nich przewóz pracowników, dzięki czemu pracownik jest na czas przy maszynie czy przy barze. Jesteśmy z siebie dumni, gdyż w chwili obecnej współpracują z nami liczne agencje pracy, dzięki czemu jesteśmy w ich oczach pewną firmą. Korzystając z naszych usług mają pewność, że pracownik na czas trafi do wskazanej lokalizacji. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się komfortem w dobrych cenach


Rezerwacje krok po kroku


  1. Zobacz na mapce czy obsługujemy Twoje miasto,
  2. Zadzwoń na naszą infolinie +48 721-446-711 i zamów swój przejazd lub napisz do nas ->
  3. Zmierz czy Twój bagaż spełnia nasze kryteria (1 walizka maks 160 cm łącznie i 30 kg),
  4. Dzień przed podróżą poinformujemy Cię o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy,
  5. W dniu transportu będzie kierowca się z Tobą kontaktować.
  6. Jakby co jesteśmy pod telefonem :)
  7. Nie zapomnij o dowodzie osobistym lub innym dowodem potwierdzającym Twoją tożsamość. Jeśli mieszkasz poza Strefą Schengen posiadaj komplet dokumentów.
Formularz rezerwacji