Przewoźnik z Niemiec do Polski

Szukasz firmy która realizuje systematyczne kursy z Niemiec do Polski wygodnymi busami? Jesteśmy przewoźnikiem z wieloletnią tradycją przewozową. Naszych pasażerów obsługujemy codziennie także na trasie z Polski do Niemiec. Poruszamy się minibusami marki Renault Traffic, które mieszczą ośmiu pasażerów. Z nami pojedziesz ze wskazanego adresu, pod wybrany dom. Jadąc w ten sposób nie musisz być poliglotą, ani znać się na mapie. Nasz kierowca przyjedzie pod wcześniej wskazane przez Ciebie miejsce i zawiezie tam gdzie chcesz.

Jesteśmy jedną z wiodących firm na lokalnym rynku, a jeśli chcesz poznać opinie naszych klientów, to wystarczy zobaczyć do Google. Jedziesz gdzie chcesz, i kiedy chcesz, a my dbamy by nic nie zakłóciło spokoju w czasie przejazdu. Wyjazdy organizowane są w późnym popołudniem - w godzinach nocnych. Trasę powrotną rozpoczynamy przy granicy z Niderlandami. Wracając możesz wziąć wszystko co istotne, w tym wszystkie prezenty dla rodziny. Umożliwiamy zabranie dużej ilości bagażu. Na każdego pasażera przypadają dwie walizki o rozmiarze M (średnia) oraz bagaż podręczny.


Bezpieczeństwo w naszej firmie oparte jest na trzech filarach: ubezpieczeniu podróżnemu, doświadczonych kierowcach i niezawodnych pojazdach. Każdy nasz pojazd jest sprawny technicznie, wszelkie elementy bezpieczeństwa, oraz wszystko co potrzebne w długiej podróży. Wybierz najlepszego przewoźnika na rynku. Rezerwacje przyjmujemy we wszystkie dni tygodnia od rana do wieczora -> +48 721-446-711