BUSY DO NIEMIEC ZACHODNIOPOMORSKIE

KLIKNIJ ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ

Codziennie rano znajdziesz u nas busa do Niemiec z zachodniopomorskiego na wskazany adres. Przejazdy organizujemy w komfortowych warunkach, busem z klimatyzacją i wygodnymi fotelami. Podróżujemy z adresu pod adres, a jadąc od drzwi do drzwi pozwala oszczędzić czas i pieniądze. Przewóz osób do Niemiec z zachodniopomorskiego wykonujemy w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Jeździmy dziewięcioosobowymi autami Renault Traffic wyposażonymi w wygodne fotele, gniazdko ładujące, sprawną klimatyzację i lampki. Tani transport z zachodniopomorskiego do Niemiec we wskazane miejsce zarezerwujesz w godzinach 8-22 na naszej infolinii ->+48 721-446-711


bus zachodniopomorskie Niemcy - obszar obsługi zakreślony na mapie


-> Mapka Google z terenem obsługi dostępna jest na stronie głównej

W ramach zakupionego przejazdu umożliwiamy zabranie bagażu podręcznego i dwóch walizek (szczegóły poniżej). Centralne landy obsługiwane są przez naszą firmą codziennie, a w I i V dzień tygodnia obsługujemy całe terytorium -> patrz na mapki z prawej strony. W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych kierowców, dzięki czemu niemal każda podróż kończy się bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi usługami na naszej infolinii. Zapraszamy do wspólnej podróży!
Przewozy do Niemiec zachodniopomorskieJesteśmy przewoźnikiem, który codziennie oferuje tanie busy z zachodniopomorskiego do Niemiec.
Wybierając operatora kursu warto również zwrócić uwagę na na to jaką posiada on flotę busów. Nasze auta mają bardzo dobre parametry techniczne, dzięki czemu stanowią one bezpieczny środek transportu. Systematycznie je kontrolujemy w naszym warsztacie samochodowym. Każdy pojazd wypuszczany w międzynarodową trasę posiada sprawne podzespoły i odpowiedzialnego kierowcę za swoimi sterami.

Wykonujemy również przewóz pracowników, transport przesyłek oraz obsługujemy grupy zorganizowane. Obsługujemy także agencje pracy i firmy, a dzięki stałej współpracy oferujemy im korzystne rabaty. Transport przesyłek obejmuje możliwość nadania paczek o niewielkich rozmiarach. Przewozy większych gabarytów są wykonywane sporadycznie i tylko wtedy gdy mamy małe obłożenie w danym kursie. Zapraszamy do wspólnej i bezpiecznej podróży! Na trasach międzynarodowych nie mamy sobie równych.


Cena na Twoją kieszeń


W naszej firmie stawiamy na konkurencyjne ceny połączone wraz z wysoką jakością usług. Przejazdy z zachodniopomorskiego do Niemiec wykonujemy w komfortowych warunkach, a za wszystkie nasze usługi otrzymasz fakturę. W 2023 roku orientacyjne kosztu przejazdu wahały się w przedziale 380-420 zł. Płatności przyjmowane są w dniu wyjazdu u kierowcy bądź online. Przy płatności online, za przejazd w obie strony udzielamy zachęcającego rabatu, który pozwoli taniej dostać się w upragnione miejsce. Korzystając z usług legalnie działającej firmy zyskują Państwo także ubezpieczenie w razie jakiegokolwiek wypadku. Przyjmujemy płatności w euro i złotówkach.

Bagaż, flota oraz środki bezpieczeństwa


W naszej firmie, możesz zabrać ze sobą bagaż podręczny i bagaż rejestrowany. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych aut. Bagaż ten powinien mieć przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch średnich walizek o normalnych wymiarach (bagaż rejestrowany).

Wszystkie nasze pojazdy posiadają sprawne podzespoły, działającą klimatyzację oraz komfortowe fotele. Dzięki naszym fotelom wyjdziesz z pokładu naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do zwiedzania. Nasze auta posiadają sprzęt audiowizualny, dzięki któremu można posłuchać muzyki lub obejrzeć ciekawy film. Wszystkie osoby dbające o zdrowie zaciekawi fakt, iż ozonujemy nasze pojazdy, dzięki czemu niszczymy drobnoustroje.Informacje turystyczne o województwie


Województwo jest historycznie związane z zakonem Templariuszy, dzięki czemu pobudza wyobraźnie wszystkich pokoleń. Zakon ten stworzył rozległe państwo, wydawało czeki podróżne oraz wprowadziło liczne rozwiązania które nie były wcześniej znane. Na terenie województwa znajduje się m.in. Kaplica Templariuszy w Chwarszczanach, z cennymi polichromiami pochodzącymi z XIV wieku. Zabytki pokrzyżackie znajdują się tu na każdym miejscu. Województwo przyciąga także swoimi walorami przyrodniczymi. Znajdują się tu liczne lasy, jeziora polodowcowe i inne zbiorniki w których można podejmować różne aktywności. Chcesz to wszystko zobaczyć ? Wybierz się razem z nami do Niemiec z zachodniopomorskiego korzystając z naszego transportu!


Oferta dla stolicy województwa
Oferta dla wybranego powiatu