BUSY DO NIEMIEC ZACHODNIOPOMORSKIETanie busy do Niemiec z zachodniopomorskiego codziennie jadą i wracają do Polski. Odbieramy naszych klientów ze wszystkich miejscowości na podległym terenie, dzięki czemu mieszkając w małej wiosce dostaniesz się sprawnie do Niemiec. Jeździmy z adresu na adres skracają czas podróży i ograniczają ilość form transportu, co przyczynia się do oszczędności czasu i pieniędzy. Przewozy w naszej firmie wykonywane są dziewięcioosobowymi busami Renault Traffic, dzięki czemu podróż odbędzie się w kameralnych, komfortowych warunkach. Zachęcamy do wykręcenia na telefonie naszego numeru i zamówienie przejazdu, dzięki czemu zagwarantują sobie Państwo dobrą cenę!

W ramach zakupionego biletu umożliwiamy przewóz bagażu podręcznego i dużej walizki umieszczanej w luku bagażowym, dzięki czemu można zabrać wszystko co potrzebne. Z wyjazdami do Niemiec startujemy codziennie rano z naszej bazy, a dodatkowo w każdy piątek wykonujemy kursy nocne. Centralne regiony Niemiec obsługiwane są przez naszą firmą codziennie, a w I i V dzień tygodnia obsługujemy całe terytorium -> patrz na mapki z prawej strony. Proces rezerwacji w naszej firmie jest banalnie prosty i dokonywany za pomocą infolinii czynnej od godziny 8 do 22. Podczas rozmowy z naszym konsultantem prosimy o podanie podstawowych danych: godność pasażera, adres odbioru i destynacja docelowa oraz data podróży. Pojedź z nami do Niemiec i ciesz się komfortem w znakomitych cenach.


BUSY NIEMCY POLSKA ZACHODNIOPOMORSKIEPoza ofertą na przejazdy na trasie z Niemiec oferujemy również szereg usług komplementarnych, dzięki czemu nasza oferta jest kompletna. Wykonujemy również przewóz pracowników z Polski, transport przesyłek oraz obsługa grup, w związku z czym z naszych usług korzysta szerokie grono odbiorców. Co roku przewozimy naszymi busami do DE pracowników firm i agencji pracy, a dzięki stałej współpracy oferujemy firmom korzystne rabaty. Podmioty te wybierając naszą firmę otrzymują pewność dotarcia na czas pracownika, dzięki czemu mogą utrzymać procesy produkcyjne. Współpracujemy z licznymi agencjami pracy, które dzięki stałej współpracy otrzymują atrakcyjne rabaty. Każda firma i agencja pracy otrzumują przydzielonego im indywidualnego konsultanta, dzięki czemu wszystkie sprawy załatwiane są w mgnieniu oka.

Obsługa grup obejmuje przewozy na terenie województwa i poza jego granicami, w tym przewozy do DE. W ramach tej usługi umożliwiamy wynajem naszych pojazdów z i bez kierowcy, co umożliwia indywidualizację zamówienia. Na terenie województwa oferujemy transport na wesela, chrzciny i inne wydarzenia rodziny. Transportujemy również naszych pasażerów na lotniska, koncerty i inne wydarzenia kulturalne. Transport przesyłek obejmuje możlwość transportu paczek o niewielkich rozmiarach. Przewozy większych gabarytów są wykonywane sporadycznie i tylko wtedy gdy mamy małe obłożenie w danym kursie.


busy do Niemiec zachodniopomorskie.jpg


Mapka Google z terenem obsługi dostępna jest na stronie głównej

busy Niemcy Polska zachodniopomorskie


Teren obsługi Niemcy codziennie

bus zachodniopomorskie Niemcy


Teren obsługi Niemcy w I i V dzień tygodnia


Przewozy do Niemiec zachodniopomorskie


Przewóz osób busem z zachodniopomorskiego do Niemiec to zadanie które warto powierzyć uznanej firmie, dzięki czemu zyskują Panstwo pewność sprawnego przejazdu. Wybierając przewoźnika warto również zwrócić uwagę na na to jaką posiada on flotę pojazdów. Naszą flotę tworzą niezawodne pojazdy marki Renault, a konkretnie jest to model Traffic. Posiadają one bardzo dobre parametry techniczne, dzięki czemu stanowią one dla naszych klientów bezpieczny środek transportu. Systematycznie je kontrolujemy w naszym warsztacie samochodowym, w tym poddajemy je diagnostyce, dzięki czemu wiemy kiedy wymienić je na nowe pojazdy. Naszych klientów transportujemy do Niemiec tylko i wyłącznie sprawnymi pojazdami, dzięki czemu mogą on i spokojnie zasnąć w trasie.

Każdy bus wypuszczany w międzynarodową trasę posiada sprawne podzespoły i odpowiedzialnego kierowcę za swoimi sterami. W trasę nasze busy wyjeżdżają czyste, pachnące oraz po dezynfekcji wykonanej ozonatorem. Urządzenie to pomaga w sterylizacji otoczenia, dzięki czemu stale się ono neutralne bakteriologiczne. Ozonowanie jako stały zabieg przed wyjazdem z bazy prowadziliśmy w marcu 2020 roku, kiedy rozpętałą się pandemia COVID. Od samego początku spełnił ona nasze oczekiwania, dzięki czemu na stałe on u nas zagościł. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wykonywanych na trasie zachodniopomorskie - Niemcy


Co warto zwiedzić w DE i w województwie


Działalność naszej firmy umożliwia Polakom sposobność sprawnego i bezpiecznego transportu do DE oraz mieszkańcom tego kraju możliwość dojazdy do Polski. Oba te regiony są bogate pod kątem krajobrazowym i architektonicznym, co sprawia że warto je zobaczyć. Województwo jest historycznie związane z zakonem Templariuszy, dzięki czemu pobudza wyobraźnie wszystkich pokoleń. Zakon ten stworzył rozległe państwo, wydawało czeki podróżne oraz wprowadziło liczne rozwiązania które nie były wcześniej znane. Na terenie województwa znajduje się m.in. Kaplica Templariuszy w Chwarszczanach, z cennymi polichromiami pochodzącymi z XIV wieku. Przyjeżdżając tu naszymi busami zyskują Państwo korzystne ceny, dzięki czemu wypłata zostaje w Państwa kieszeni.

busy do Niemiec zachodniopomorskie

Wykupując miejsce w jednym z naszych pojazdów można udać się do Monachium. Centralnym punktem miasta jest plac Marienplatz, na środku którego stoi złota statua Maryi - Mariensäule. Niedaleko niej mieści się imponujący budynek w którym znajduje się ratusz miejski (Neues Rathaus) będący do dziś jest siedzibą władz miejskich. Na szczycie znajduje się taras widokowy na który możemy dostać się za niewielką opłatą windą. Dla osób znających język niemiecki polecamy możliwość zwiedzenia ratusza wraz z przewodnikiem (niestety nie ma możliwości wyboru innego języka).

Oferta dla stolicy województwa
Oferta dla wybranego powiatu