BUSY DO NIEMIEC Z ZACHODNIOPOMORSKIE

KLIKNIJ ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ


Chcesz przedostać się do Niemiec z zachodniopomorskiego? Z nami pojedziesz busem z zachodniopomorskiego do Niemiec jadąc na wskazany adres. Ta forma przejazdów skraca czas podróży i ogranicza wydatki oraz ilość form lokomocji. Transport paczek i przewóz osób z zachodniopomorskiego do Niemiec odbywa się codziennie rano, małymi, dziewięcioosobowymi pojazdami Renault Traffic. Każdy nasz pojazd wyposażony jest w wygodne fotele, gniazdko ładujące, sprawną klimatyzację i lampki. Tani transport ze wskazanego miejsca w województwie zachodniopomorskim do wskazanego miejsca w Niemczech codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii ->+48 721-446-711bus zachodniopomorskie Niemcy - obszar obsługi zakreślony na mapie


Mapka Google z terenem obsługi dostępna jest na stronie głównej

W ramach zakupionego przejazdu umożliwiamy przewóz bagażu podręcznego i dwóch walizek (do 20 kg każda) umieszczanych w luku bagażowym. Wyjazdy organizujemy codziennie rano, a wracamy późnym popołudniem i wieczorem. Centralne landy obsługiwane są przez naszą firmą codziennie, a w I i V dzień tygodnia obsługujemy całe terytorium -> patrz na mapki z prawej strony. W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych kierowców, dzięki czemu niemal każda podróż kończy się bezpiecznie.
Przewozy do Niemiec z zachodniopomorskiego


Jesteśmy przewoźnikiem który codziennie oferuje przejazdy na trasie województwa zachodniopomorskie - Niemcy. Wybierając operatora kursu warto również zwrócić uwagę na na to jaką posiada on flotę pojazdów. Naszą flotę tworzą niezawodne pojazdy marki Renault, a konkretnie jest to model Trafic. Posiadają one bardzo dobre parametry techniczne, dzięki czemu stanowią one dla naszych klientów bezpieczny środek transportu. Systematycznie je kontrolujemy w naszym warsztacie samochodowym. Każdy bus wypuszczany w międzynarodową trasę posiada sprawne podzespoły i odpowiedzialnego kierowcę za swoimi sterami.

Poza ofertą na przejazdy na trasie powrotnej oferujemy również szereg usług komplementarnych, dzięki czemu nasza oferta jest kompletna. Wykonujemy również przewóz pracowników, transport przesyłek oraz obsługujemy grupy zorganizowane. Co roku zabieramy z naszymi busami pracowników firm i agencji pracy, a dzięki stałej współpracy oferujemy firmom korzystne rabaty. Transport przesyłek obejmuje możliwość nadania paczek o niewielkich rozmiarach. Przewozy większych gabarytów są wykonywane sporadycznie i tylko wtedy gdy mamy małe obłożenie w danym kursie. Zapraszamy do wspólnej i bezpiecznej podróży!


Informacje turystyczne o województwie


We wszystkie dni tygodnia naszym pasażerom oferujemy komfortowe wyjazdy w dobrej cenie. Z naszych usług korzystają Polacy zamieszkujący województwo zachodniopomorskie, a także Niemcy. Tych drugich przyciągają tu wspaniałe krajobrazy oraz kultura, która kształtowała się pod znaczącymi wpływami niemieckimi. Wszystkich naszych pasażerów traktujemy jednakowo i nie podnosimy im cen.

Województwo jest historycznie związane z zakonem Templariuszy, dzięki czemu pobudza wyobraźnie wszystkich pokoleń. Zakon ten stworzył rozległe państwo, wydawało czeki podróżne oraz wprowadziło liczne rozwiązania które nie były wcześniej znane. Na terenie województwa znajduje się m.in. Kaplica Templariuszy w Chwarszczanach, z cennymi polichromiami pochodzącymi z XIV wieku. Zabytki pokrzyżackie znajdują się tu na każdym miejscu. Województwo przyciąga także swoimi walorami przyrodniczymi. Znajdują się tu liczne lasy, jeziora polodowcowe i inne zbiorniki w których można podejmować różne aktywności. Chcesz to wszystko zobaczyć ? Wybierz się tu razem z nami


Oferta dla stolicy województwa
Oferta dla wybranego powiatu