Busy do Niemiec Kołobrzeg

Każdego dnia naszym klientom oferujemy tanie busy do Niemiec z Kołobrzegu, dzięki czemu codziennie tanio i w komfortowych warunkach można przedostać się na terytorium naszego zachodniego sąsiada. Przewozy do centralnych Niemiec organizujemy codziennie, a południe i połnoc kraju (całe terytorium) obsługujemy w każdy poniedziałek i piątek. Powroty do miasta organizowane są po godzinie 20, choć finalna godzina odjazdu uzależniona jest od miasta z którego zabieramy naszych pasażerów. Wykonujemy przewozy door to door, dzięki czemu nasi pasażerowie podróżują pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażą. Ta forma transportu pozwala nie tylko zaoszczędzić czas, ale także pozwala w oszczędności funduszy, co wydaje się być przesądzającymi argumentami w wyborze tej formy transportu. Oszczędności są generowanie poprzez ograniczenie do zera konieczności korzystania z innych form transportu. Rezeracje dostępne są codziennie od rana do wieczora pod numerem telefonu +48 721-446-711.

busy do Niemiec Kołobrzeg

Nasze pojazdy codziennie ruszają w trasę czyste i pachnące, w związku odznaczają się czystością na jaką Państwo zasługują. Nasze pojazdy ozonujemy, dzięki czemu usuwamy niemal 100% wirusów i bakterii. Narzędzia zwanego ozonatorem używamy od marca 2020 roku, w związku z czym, od początku pandemii Covid w pełni dbamy o minimalizację możliwości zarażenia się tym wirusem w naszych pojazdach. Nasi pasażerowie uporawnieni są do bezpłatnego przewozu ich bagażu w ilości 3 sztuki bagażu / per capita. Dwie sztuki bagażu to walizki umieszczane w luku bagażowym, a jedna z toreb to bagaż podręczny któy należy mieć przy sobie na kolanach.


Przewozy Kołobrzeg - Niemcy


Przewozy osobowe busem z Kołobrzegu do Niemiec obsługiwane są przez nasze niezawodne busy i kadrę znakomitych kierowców, dzięki czemu można być pewnym bezpiecznego transportu. Nasze pojazdy cyklicznie są kontrolowane w naszym warsztacie samochodowym, dziękli czemu ich stan techniczny jest zawsze na najwyższym poziomie. Przyczynia się to do minimalizacji możliwości wystąpienia awarii pojazdów w trakcie wykonywanych przejazdów, co bezsprzecznie pomaga w terminowym dotarciu do wybranej destynacji. Z pewnością ten fakt docenią wszystkie osoby, które są zobligowne terminami wstawienia się w pracy czy rozpoczęcia koncertu na jaki się dana osoba wybiera.

Aby skorzystać z naszej oferty przewozowej wystarczy zadzwonić do nas na numer telefonu +48 721-446-711 lub wysłać SMS-a na podany numer. Polecamy skorzystać z tej drugiej możliwości gdyż nasza linia jest często zajęta. W widomości wystarczy podać: swoje imię i nazwisko, datę wyjazdu, adres początkowy i końcowy przewozu. W celu złożenia rezerwacji mogą Państwo również wysłąć do nas wiadomość poprzez formularz kontaktowy zawarty na stronie o tej samej nazawie. Skorzystaj już dziś z naszej oferty na tanie przewozy. Zapraszamy!


Transport busem z Niemiec do Kołobrzegu


Z naszej oferty przewozowej korzystają również nasi zachodni sąsiedzi, w związku z czym pomagamy im w eksploracji tych przepięknych terenów. Wyjeżdżamy naszymi busami z Niemiec do Kołobrzegu po godzinie dwudziestej, dzięki czemu nasi sąsiedzi na drugi dzień mogą już podziwiać to piękne miasto. Oferta cenowa dla nich jest identyczną z tą oferowaną naszym rodakom, gdyż podchodzimy fair do naszych klientów. To co ważne - nie podnosimy cen w okresie okołoświątecznym, dzięki czemu nasi klienci nie ponoszą wyolbrzymionych kosztów w okresie świąt.

W mieście organizowane są liczne imprezy o charakterze kulturalnym, w związku z czym w okresie ich odbywania się ściągają do miasta liczni turyści. Okres letni jest okresem w którym organizowa są liczne koncerty popularnych piosenkarzy, muzyków czy kabarecistów. Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. patronuje młodzieżowym zespołom wokalnym i chóralnym, które często organizują swoje pokazy dla szerokiego grona słuchaczy i widzów. W mieście organizowany jest coroczny festiwal zwany Interfolk. Oficjalna nazwa tego przedsięwzięcia to Międzynarodowe Spotkanie z Folklorem, dzięki którym można poznać kulturę tego regionu. Wszystkie osoby chcące wziąć udział w tych wydarzeniach zachęcamy do skorzystania z naszej usługi.