Busy do Niemiec z Koszalina

Szukasz oferty na przewozy z Koszalina do Niemiec lub okolicznych miast komfortowymi busami? Z nami codziennie przedostaniesz się do Niemiec z Koszalin do centralnych landów. W poniedziałki i piątki obsługujemy wszystkie adresy. Podróż rozpoczynamy rano, dzięki czemu dzień wyjazdu i dzień przyjazdu są tożsame. Powroty odbywają się wieczorami, a ostateczna godzina odjazdu uzależniona jest od adresu z jakiego odbieramy klienta. Rezerwacje transportu codziennie przyjmujemy do wieczora pod numerem -> +48 721-446-711.

bus Koszalin Niemcy

Nasi konsultanci przyjmą zamówienie i udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Rezerwacje przyjmujemy także poprzez formularz kontaktowy i SMS-y. Jedziemy od drzwi pod wskazany przez naszych klientów adres. Jest to bez wątpienia najwygodniejsza forma przemieszczania się dla podróżnych. Dysponujemy flotą niezawodnych, komfortowych i czystych pojazdów. Wyposażyliśmy je w ergonomiczne fotele, światełka, gniazdko ładujące, sprzęt DVD i sprawną klimatyzację!


Przewóz osób z Koszalina do Niemiec rano


Z nami pojedziesz o pranku komfortowym busem z Koszalina do Niemiec. Każdy pojazd przed wyjazdem z Polski przechodzi etap kontrolny i etap czyszczenia. W ramach czyszczenia dezynfekujemy nasze pojazdy, dzięki czemu usuwamy drobnoustroje. Nasze usługi dedykujemy osobom prywatnym i podmiotom gospodarczym (firmom i pośrednictwom pracy). W firmie naszej zatrudniamy doświadczonych kierowców, dzięki czemu wyjazd mija bezpiecznie. Docieramy również naszymi autami do okolicznych wiosek, dzięki czemu mieszkańcy niewielkich miejscowości mogą na nas liczyć. Chcesz z nami pojechać? Wybierz wyjazdy w naszej firmie i ciesz się z podróży w dobrej cenie.

informacje o bagażu

Co jakiś czas poddajemy kontrolom sprawność naszych busów, dzięki czemu wiemy że nie ulegną awarii w trasie. Naszym klientom umożliwiamy bezpłatny transport ich bagażu, dzięki czemu unikają oni dodatkowych opłat. Każdy pasażer może zabrać ze sobą bagaż rejestrowany oraz bagaż podręczny, co umożliwia wzięcie w podróż dużej ilości rzeczy. Transport bagażu podręcznego jest możliwy po umieszczeniu go na kolanach pasażera lub pod siedzeniem. Dwie średniej wielkości walizki o wymiarach do 160 cm każda (łączne wymiary) umieszczane są w luku bagażowym. Prosimy o imienne podpisanie bagażu.


Informacje o mieścieKoszalin jest miastem do którego docieramy codziennie, zabierając naszych klientów z dowolnego adresu i zawożąc ich tam, gdzie dusza pragnie! Miasto znane jest ze wspaniałych okoliczności przyrody w które jest wpisany. Znajdują się tu liczne jeziora i lasu, które co roku w okresie letnim przyciągają rzesze turystów. Baza hotelowa jest tu rozbudowana. Znajdziemy tu obiekty o różnej kategoryzacji, dzięki czemu każdy turysta znajdzie tu obiekt na miarę swojej kieszeni.

Koszalin posiada koncentryczny układ ulic, dzięki czemu wszystkie drogi prowadzą tu do centrum miasta. Układ miasta pozwala nam w łatwy sposób poruszać się po mieście naszymi pojazdami, dzięki czemu sprawnie docieramy pod wszystkie adresy. Uzyskanie w latach '60 poprzedniego wieku statusu miasta stołecznego utworzyło nową linię ekspansji miasta wzdłuż osi ulicy Władysława IV. Dzięki tak ukierunkowanym działaniom powstały tu blokowiska, które umożliwiły osiedlanie się przyjezdnych i mieszkania dla młodych rodzin. Jeśli chciałbyś odwiedzić do miasto koniecznie skorzystaj z naszej oferty jadąc z nami na tej trasie.