Busy do Niemiec Szczecin

Szukasz sprawdzonej oferty na taniego busa do Niemiec ze Szczecina? Codziennie wykonujemy przewozy do Niemiec ze Szczecina pod wskazany adres domu. Ruszamy w trasę rano, a wracamy wieczorem. Jeździmy pod drzwi, dzięki czemu zabierzemy Cię pod wskazany adres, co bezsprzecznie wpływa na komfort przejazdu. Udostępniamy sprawne pojazdy, z wygodnymi fotelami, gniazdkiem ładującym, lampkami i sprawną klimatyzacją. Stawiamy na niezawodne pojazdy marki Renault Traffic, których posiadamy ponad 40, co umożliwia wymianę pojazdu w razie awarii. Bezpośredni transport ze Szczecina do Niemiec zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 721-446-711

bus Szczecin Niemcy

Nasi konsultanci przyjmują państwa zamówienia na przejazdy codziennie, od rana do wieczora. W naszej firmie zatrudniamy najlepszych kierowców, w związku z czym jesteśmy pewni o bezpieczeństwo naszych klientów. W ramach poniesionej płatności każdy pasażer może bezpłatnie zabrać bagaż o czym napiszemy dalej. Limity bagażu to: dwie średnie walizki o wymiarach do 160 cm i wadze 40 kg każda, oraz bagaż podręczny (maksymalnie 5 kg). Wybierz tanie wyjazdy z naszą firmą!


Przewóz osób ze Szczecina do Niemiec


Codziennie oferujemy tanie przejazdy ze Szczecina do Niemiec. Usługę tą proponujemy cyklicznie od wielu lat, każdego dnia, dzięki czemu nasi pasażerowie jadą w dowolnym terminie. Wyjazdy rozpoczynają się z samego rana, a wracamy od godziny 19. Codziennie docieramy w centralne regiony naszego sąsiada, całość jego terytorium obsługujemy w I i V dzień tygodnia. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, a także firmy i agencje pośrednictwa pracy. W ramach oferowanych im usług zabieramy w podróż ich pracowników.


Mieszkańcom miasta umożliwiamy wysyłki przesyłek, dzięki czemu trafiają bezpiecznie, w bardzo krótkim czasie do rąk adresatów. Większe paczki bierzemy na pokład jeśli obłożenie w danym kursie jest mniejsze niż zwykle, co bez wątpienia jest fair dla pasażerów kursu. Z reguły nie zabieramy zwierząt, ale o szczegóły prosimy o kontakt z naszą infolinią.

Miasto liczy sobie ponad 400 tys. mieszkańców i jest stosunkowo bogate, a mimo wielu mieszkańców wyjeżdża za zachodnią granicę za lepszą płacą. Są to pracownicy stali i sezonowi, a każdy z nich wraca aby święta spędzić w kraju. Posiadamy wielu zadowolonych klientów dla których wykonujemy profesjonalne usługi, a dzięki dobrym cenom zawsze wracają do nas. Zachęcamy do skorzystania z naszych przejazdów wykonywanych 7 dni w tygodniu.

Informacje dla podróżujących w obie strony


1

Zarówno w Polsce jak i w Niemczech prowadzimy przejazdy z i do wszystkich adresów znajdujących się na trasie naszych aut. W mieście istnieje mocno rozbudowana baza turystyczna, dzięki czemu turyści mają wybór wielu obiektów o różnej kategoryzacji. Z danych pochodzących z 2009 roku wynika, iż miasto dysponuje blisko 4 tys. miejsc noclegowych. Każdego roku do miasta dociera blisko pół miliona turystów, w tym większość z nich pochodzi od naszego zachodniego sąsiada. Miasto znajduje się na trasie dwóch dużych szlaków turystycznych powiązanych ze stolicą naszego sąsiada i naszym morzem oraz z zabytkami gotyckimi.

My przyciągamy naszych klientów sumiennością, dobrymi cenami i bezpieczeństwem które gwarantujemy, dzięki czemu posiadamy wielu stałych klientów. Naszych klientów odbieramy ze wszystkich adresów w mieście, w tym z okolic rynku gdzie swoją siedzibę mają urzędy. Pierwsze wzmianki o osadnictwie w tym rejonie pojawiły się już w VII wieku, co bezsprzecznie przyczyniło się do obecnych rozmiarów miasta. Już w tamtych czasach (głównie ze względu na bliskość rzek i Morza Bałtyckiego) miasto było ważnym punktem na szlakach handlowych. Chcesz tu przyjechać? Wybierz wyjazdy na trasie Szczecin - Niemcy jakie oferujemy!