Busy ze Szczecina do Niemiec


Codziennie oferujemy najlepszą ofertę na busy ze Szczecina do Niemiec oraz innych sąsiadujących z nimi państwami. Zachęcamy osoby zamieszkujące Szczecin do rezerwacji przewozów pod naszym nr telefonu +48 721-446-711. Jeździmy od drzwi do drzwi, a dzięki tej usłudze zabierzemy Cię pod wskazany adres. Naszym klientom każdego dnia udostępniamy sprawne busy, które dzięki wygodnym fotelom i sprawnej klimatyzacji zapewnią komfort. Stawiamy na pojazdy marki Renault Traffic, których posiadamy ponad 40. Nie szczędzimy środków na ich naprawy, a w naszej firmie zatrudniamy najlepszych kierowców. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności, dlatego też bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem.

Szczecin jest największym miastem Pomorza Zachodniego w którym mamy wielu stałych klientów, a nasze pojazdy docierają tu codziennie. Miasto liczy sobie ponad 400 tys. mieszkańców i jest stosunkowo bogatym krajem, a mimo wielu mieszkańców wyjeżdża do Niemiec za lepszą płacą. Są to pracownicy stali i sezonowi, a każdy z nich wraca z Niemiec aby święta spędzić w Szczecinie. Posiadamy wielu zadowolonych klientów dla których wykonujemy profesjonalny przewóz osób, a dzięki dobrym cenom zawsze wracają do nas.

przewozy Szczczecin

Branża transportowa jest bardzo konkurencyjną dziedziną gospodarki, a w tak dużym mieście konkurencja jest naprawdę duża. My przyciągamy naszych klientów sumiennością, dobrymi cenami i bezpieczeństwem które gwarantujemy. Naszych klientów odbieramy ze wszystkich adresów w mieście, w tym z okolic rynku gdzie swoją siedzibę mają urzędy. Pierwsze wzmianki o osadnictwie w tym rejonie pojawiły się już w VII wieku. Już w tamtych czasach (głównie ze względu na bliskość rzek i Morza Bałtyckiego) miasto było ważnym punktem na szlakach handlowych. Dziś miasto posiada dobrze rozwiniętą sieć dróg po których poruszają się nasze pojazdy. Busy do Niemiec Szczecin? Nasza firma jest optymalnym wyborem!


Przewozy Szczecin

busy do Niemiec Szczecin

Przewozy ze Szczecina do Niemiec wykonujemy cyklicznie od wielu lat, każdego dnia, od poniedziałku do niedzieli. Wyjazdy ze Szczecina do DE rozpoczynają się z samego rana, a wracamy od godziny 19. Codziennie docieramy w centralne regiony naszego sąsiada, całość jego terytorium obsługujemy w I i V dzień tygodnia. Nasze busy wykonują przewozy od drzwi do drzwi, a więc jeździmy między dwoma wskazanymi przez klienta adresami. Naszym klientom pozostawiamy możliwość wyboru adresów, dlatego też to oni decydują gdzie i kiedy jadą. Każdego dnia udostępniamy sprawne, klimatyzowane i co bardzo ważne czyste busy (usuwamy przed wyjazdem z miasta niemal 100% bakterii).

Mieszkańcom Szczecina umożliwiamy również sposobność wysyłki i odbioru zagranicznych przesyłek, gdyż jest to jedna z naszych usług komplementarnych. Dzięki ten usłudze paczki o małych rozmiarach trafiają bezpiecznie, w bardzo krótkim czasie do rąk adresatów. Większe paczki przewozimy jeśli obłożenie w danym kursie jest mniejsze niż zwykle. Z naszych usług korzystają również firmy i agencje pracy, dzięki czemu pomagamy w bezpiecznym transporcie pracowników do miejsca gdzie pracują dla swoich zleceniodawców. Stała współpraca niesie ze sobą liczne profity, w tym rabaty i upusty oraz możliwość przydzielenia indywidualnego konsultanta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej infolinii czynnej do późnych godzin nocnych. Jedziesz do Szczecina lub chcesz do niego wrócić? Skorzystaj z naszych usług!

Miasto należy do naszego kraju od 967 roku, kiedy to Mieszko I wcielił je do naszych granic. W ówczesnych czasach miasto składało się z trzech części: grodu, podgrodzia i portu. Szczecin pozostał w polskiej jurysdykcji do 1007 roku, kiedy tom został wcielony do Niemiec. Miasto ponownie znalazło się pod naszym panowaniem pod koniec 1121 roku, kiedy to Warcisław złożył hołd lenny Bolesławowi Krzywoustemu. Warcisław założył wtedy dynastię Gryfitów, która pod polskim protektoratem władała tymi regionami przez ponad 500 lat! W tamtych czasach poruszano się głównie za pomocą koni i nikt nawet nie myślał o tak wspaniałych busach jak nasze.

Transport od drzwi do drzwi ze Szczecina


Bardzo duża część naszych klientów jako swoją destynację podróży obiera stolicę Niemiec jaką jest Berlin. Berlin to nie tylko miasto w którym pracują nasi rodacy, miasto odwiedzają z nami również studenci i osoby które chcą wyszaleć się na dyskotekach. Transport busem to nasz sposób na zarobek, dzięki czemu maja Państwo pewność że dołożymy wszelkich starań aby podróż minęła płynnie. Mieszkańców Szczecina zachęcamy do składania rezerwacji w naszej firmie. Przejazd można zarezerwować poprzez formularz kontaktowy, wysyłając SMS-a lub dzwoniąc na numer +48 721-446-711.

Zarówno w Polsce jak i w Niemczech prowadzimy przewozy z i do wszystkich adresów znajdujących się na trasie naszych busów. W szczecinie istnieje mocno rozbudowana baza turystyczna, dzięki czemu turyści mają wybór wielu obiektów o różnej kategoryzacji. Z danych pochodzących z 2009 roku wynika, iż miasto dysponuje blisko 4 tys. miejsc noclegowych. Każdego roku do miasta dociera blisko pół miliona turystów, w tym większość z nich pochodzi od naszego zachodniego sąsiada. Miasto znajduje się na trasie dwóch dużych szlaków turystycznych: Szlak wodny Berlin – Szczecin - Bałtyk oraz na trasie Europejskiego Szlaku Gotyku Ceglanego. Tanie busy ze Szczecina do Niemiec w najlepszej ofercie na naszej stronie!