Busy do Polski

Busy do Polski


Na przejazdy busem z zagranicy do Polski w Marcinbusie, decydują się osoby prywatne oraz firmy. Jadąc z nami nie musisz znać języków obcych czy topografii m miast. W dniu wyjazdu przyjedzie po Ciebie we wskazane miejsce nasz kierowca i zabierze w pożądane miejsce.

Z nami wrócisz do ojczyzny, z takich państw jak: Niemcy, Holandia, Belgia, Dania, Szwajcaria i Luksemburg. Wybierz pewny i bezproblemowy sposób dotarcia do domu.


W naszej firmie zabierzemy Cię pod wskazany adres. Przewozy odbywają się pomiędzy dwoma miejscami wskazanymi nam przez naszych klientów. Nie jest ważne czy jest to duże miasto, czy mała wioska. Nasz komfortowy bus przyjedzie po Ciebie we wskazane miejsce i zawiezie od drzwi do domu. Zabierzemy Cię z miejsca w Holandii, Niemczech, Belgii, Danii, Szwajcarii czy Luksemburga i przetransportujemy Polski do wskazanej destynacji.

Przewóz osób do Polski, to nie nasza jedyna usługa. Wykonujemy także transport paczek, które w ekspresowym tempie trafiają do adresata. Nasze główne kierunki obsługujemy w: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota i niedziela. Pozostałe kierunki obsługujemy w pierwszy i piąty dzień tygodnia.

Jeździmy komfortowymi busami, wyposażonymi w: klimatyzację, wygodne fotele czy przednie gniazdko ładujące. Rezerwacja przejazdów do Polski odbywa się we wszystkie dni tygodnia na naszej infolinii lub poprzez formularz, tudzież SMS. +48 721-446-711


Rezerwacje


 • Sprawdź na mapce obok czy obsługujemy Twój adres,
 • Zadzwoń na naszą infolinie +48 721-446-711 i zamów przejazd lub napisz do nas ->
 • Zmierz czy Twój bagaż spełnia nasze kryteria (bagaż podręczny - max 5kg, dwie średnie walizki (każda do 160 cm i do 25 kg),
 • Dzień przed wyjazdem poinformujemy Cię o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy,
 • W dniu wyjazdu będzie kierowca się z Tobą kontaktować.
 • Jakby co jesteśmy pod telefonem :)
 • Nie zapomnij o dowodzie osobistym lub innym dowodem potwierdzającym Twoją tożsamość. Jeśli mieszkasz poza Strefą Schengen posiadaj komplet dokumentów.


Nasza flota


W podróży wyruszamy komfortowymi busami marki Renault Trafic. Ich znakiem rozpoznawczym jest wiśniowy kolor, choć czasem zdarzają się czerwone. Każdy pojazd przed wyjazdem jest starannie czyszczony i ozonowany. Wszystkie nasze auta posiadają wygodne fotele z regulowanym zagłówkiem, który umożliwi sen lub drzemkę. Dodatkowo wyposażone są one:

 • lokalizator GPS,
 • przednie gniazdko ładujące,
 • lampki doświetlające,
 • pasy bezpieczeństwa,
 • przestronne przestrzenie między fotelami.

Bagaż


W ramach zakupionego biletu, każdemu naszemu klientowi przysługuje możliwość zabrania bagażu rejestrowanego i bagażu podręcznego. W ramach bagażu rejestrowanego można zabrać ze sobą dwie walizki o wadze do 20 kg każda (przy standardowej zawartości bagażu). Bagaż ten umieszczany jest w luku bagażowym naszych pojazdów. Torby bagażu podręcznego każdy pasażer powinien mieć przy sobie. Każda sztuka bagażu musi posiadać przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcie pomyłek w trakcie jego wydawania.