Busy do Szwajcarii

obszar

Szukasz busa z Polski do Szwajcarii? Z nami pojedziesz od drzwi do drzwi, w każdy poniedziałek i piątek. Podróżujemy od domu pod dom, w trasę ruszając rano. Ta forma podróżowania stanowi znakomitą alternatywę dla innych form przemieszczania się, gdyż nie trzeba znać języków obcych czy topografii europejskich krajów. Transport wykonujemy komfortowymi autami Renault Trafic, w charakterystycznym dla naszej firmy - bordowym kolorze. Przewozy do Szwajcarii z Polski dla klientów korzystających z naszych usług, rozpoczynamy często o godzinie 2-3 rano. Dzięki tak wczesnym startom, już w godzinach popołudniowych można być na miejscu i ruszyć na zwiedzanie tego pięknego kraju. Zachęcamy do składania zamówień od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-22. Przewóz osób z Polski do Szwajcarii zarezerwujesz na naszej infolinii -> +48 721-446-711. organizujemy wyjazdy dla osób prywatnych, firm, a także zabieramy niewielkie paczki.


Powroty organizujemy nocą, na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty w okolicach północy. Dzięki podróżom pod dom, nie musisz wykupować dodatkowych form lokomocji. Ta forma przemieszczania się pozwala unikać także kiepskiej pogody. Wsiadasz do auta i cieszysz się z komfortu klimatyzacji i innych udogodnień, w czasie trwania całej podróży. Wykonamy także dla Ciebie transport paczek "door to door", które w ekspresowym tempie trafią w pożądane miejsce. Zapraszamy do wspólnej podróży.


Busy Polska Szwajcaria - tanie, komfortowe, z adresu pod adres


Obsługujemy wszystkie adresy znajdujące się w środkowej i północnej części kraju. W naszej firmie znajdziesz tanie busy do Szwajcarii którymi pojedziesz z Polski z: Wielkopolski, woj. lubuskie, kujawsko - pomorskie, zachodniopomorskie i pomorskie, w tym ze Szczecina, Poznania i Bydgoszczy. Podczas podróży można się zrelaksować i zdrzemnąć w naszych komfortowych fotelach. Kiedy bus przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres kierowca obudzi Cię, gdyż jeździmy z adresu pod adres. Wybierając nasze busy ze Szwajcarii do Polski wieczorem wrócisz z takich miast jak: Lucerna, Bazylea, Zurych, Berno czy Sankt Gallen. Zapraszamy do wspólnej podróży.

Nasze pojazdy docierają do najmniejszych wiosek, dużych miast i niewielkich miejscowości. Jednym słowem nie ma znaczenia czy jest to duże miasto, czy mała wioska. Przyjedziemy po Ciebie we wskazane miejsce i zabierzemy tam gdzie tego potrzebujesz. Jadąc we wskazane miejsce oszczędzasz swój cenny czas i pieniądze. Ta forma podróży jest szczególnie rozchwytywana przez osoby starsze, zobligowane terminami, czy takie które bez stresu chcą dostać się w wybrane miejsce.

Pojedź busem do Szwajcarii - codziennie rezerwacje i dobra cena


klientka w czasie podróży

Bilety na busy z Polski do Szwajcarii zakupisz codziennie w godzinach 8-22 na naszej infolinii. Nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji przed podróżą.

KLIKNIJ I ZAREZERWUJ +48 721-446-711 WYPEŁNIJ FORMULARZ REZERWACYJNY

REZERWACJE KROK PO KROKU


 1. Zobacz na mapce poniżej czy obsługujemy Twoje miasto,
 2. Zadzwoń na naszą infolinie +48 721-446-711 i zarezerwuj przejazdy do Szwajcarii ->
 3. Zmierz czy Twój bagaż spełnia nasze kryteria (1 walizka maks 160 cm łącznie i 30 kg),
 4. Dzień przed podróżą poinformujemy Cię o orientacyjnej godzinie przyjazdu kierowcy,
 5. W dniu podróży kierowca będzie się z Tobą kontaktować,
 6. Jakby co jesteśmy pod telefonem :)
 7. Nie zapomnij o dowodzie osobistym lub innym dowodem potwierdzającym Twoją tożsamość. Jeśli mieszkasz poza Strefą Schengen posiadaj komplet dokumentów.
 8. Rezerwacje złożysz także poprzez formularz
 9. Zapraszamy do wspólnej podróży.Koszty związane z podrożą w MarcinbusZastanawiasz się ile kosztują nasze usługi? Na wysokość kosztów mają wpływ m.in. ceny paliw czy restrykcje związane z ograniczeniem maksymalnej liczby pasażerów. Oferujemy korzystne cenowo usługi transportowe, ale nie będziemy tańsi od freelancierów. Korzystając za naszych usług, mają Państwo pewność dotarcia do celu podróży oraz pewność jej daty. Dysponujemy dużą flotą aut, dzięki czemu w razie awarii szybko podstawiamy auto zastępcze. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług! W chwili obecnej (2023 rok) cena oscyluje w okolicach 650 złotych. Wybierz nasze usługi i ciesz się z komfortu w dobrych cenach. Nasze busiki są dla Ciebie!


Darmowy bagaż, ekspresowe przesyłki i inne liczne udogodnienia


Wybierając nasze usługi możesz zabrać bagaż podręczny i bagaż rejestrowany. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych aut. Bagaż ten powinien mieć przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch średnich walizek o normalnych wymiarach. Obsługujemy także firmy i pośrednictwa pracy. W naszej firmie poza przewozami, nadasz przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi do wskazanego miejsca. Nasi kierowcy odbiorą paczkę spod podanego miejsca i zabiorą ją (omijając centra logistyczne) do rąk adresata.

Wszystkie nasze pojazdy posiadają sprawne podzespoły, działającą klimatyzację oraz komfortowe fotele. Dzięki naszym fotelom, wyjdziesz z pokładu naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do zwiedzania. Nasze auta posiadają sprzęt audiowizualny, dzięki któremu można posłuchać muzyki lub obejrzeć ciekawy film. Wszystkie osoby dbające o zdrowie zaciekawi fakt, iż ozonujemy nasze pojazdy, dzięki czemu niszczymy drobnoustroje.


Co warto zobaczyć w Szwajcarii


Szwajcaria widok.png

Szwajcaria jest krajem znakomitym pod względem pięknych krajobrazów, kultury oraz bogatej historii. Oto kilka miejsc, które warto zobaczyć wybierając nasze usłu

 1. Alpy Szwajcarskie to niesamowite góry oferujące możliwości wspinaczki, narciarstwa, trekkingu i spektakularne widoki. Znajdują się tu również popularne kurorty narciarskie, takie jak Zermatt, St. Moritz i Verbier.
 2. Jezioro Genewskie (Lac Léman) jest największym jeziorem w kraju, otoczone malowniczymi winnicami, górami i urokliwymi miasteczkami, takimi jak Montreux i Vevey.
 3. Zurych jest największym miastem znanym z pięknych zabytków, takich jak kościół Grossmünster, opery(Opernhaus Zürich) oraz licznych muzeów i galerii sztuki.
 4. Luzern (Lucerna) jest uroczym miastem położonym nad jeziorem Lucerne, z charakterystycznym mostem Kapellbrücke, wieżą zegarową i wspaniałymi widokami na góry.