BUSY POLSKA HOLANDIA

Na polskim rynku istnieje wiele firm przewozowych oferujących busy z Polski do chociażby Holandii czy też busy z Holandii do Polski. Wybierając firmę porzewozu osób powinniśmy zwrócić uwagę na szereg elementów. Po pierwsze ważny jest staż firmy. Wiadomo, że jeśli firma utrzymałą się długo na trudnym rynku przewozu busami na trasie Polska – Holandia – Polska będzie potencjalnie lepszym partnerem od firmy istniejąaej na rynku od roku. Poza stażem firmy przewozowej kolejnym ważnym elementem będzie zasięg działania firmy. Firma z której chciałbyś skorzystać musi na Twoim terenie oferować busy z Polski do Holandii. Warto również zwrócić uwagę na opinie odnośnie firmy jakie zamieszczone są o niej w internecie. Powinna zapalić Ci się lampka ostrzegawcza jeśli firma nie posiada żadnych opinii lub jest opisywana w samych superlatywach. Zawsze nzdarzy się jakiś niezadowolony Klient na trasie z Polski do Holandii czy też w traksie przedwozu Holandia – Polska. Możesz poszukać również firmy na Facebooku i zobaczyć ile ma polubień. Duża liczba polubień to gwarant wielu pasażerów w ich busach. My mamy blisko cztery tysiące lajków. Z nami udasz się w podróż z Wielkopolski, Kujaw, Lubelszczyzny, Zachodniego Pomorza oraz z Pomorza, nie tylko z Polski do Holandii ale również z Holandii do Polski. Zadzwoń i zarezerwuj busa klikając tutaj: +48-721-446-711

Przejazd busem – jak powinna wyglądać oferta?

Dobra oferta to taka, która jest skrojona na miarę potrzeb Klienta. W naszej firmie zadowolenie Klienta jest naszym poriorytetem. To dzięki Klientom zarabiamy na życie, za co jesteśmy im wdzięczni zapewniając im najlepszy transport z Polski do Holandii i z Holandii do Polski.  Przede wszystkim stawiamy na bezpieczeństwo i dobrą komunikację. Nasze busy są systematycznie diagnozowane oraz naprawiane. Przed każdym wyjazdem z Polski do Holandii ozonujemy je pozbywając się większości bakterii i wirusów, co jest niesamowicie istotne w obecnych czasach. Bezpieczeństwo uzupełnia nasza kadra doświadczonych i miłych kierowcó oraz ubezpieczenie podróżne każdego przewozu osób. W dobrej firmie zawsze jest bardzo prosty sposób rezerwacji busów. U nas wystarczy, że zadzwonisz pod nr naszej infolinni +48 721-446-711, a nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji. Infolinia czynna jest w godzinach od 8 do 22. Prowadzimy przewóz busem w systemie „door to door” oznacza to, że swoją podróż rozpoczynasz i kończysz pod dowolnie wskazanym adresem. Posiadamy wszystko co jest Ci potrzebne w ofercie na busy Polskma -Holandia. Skorzystaj z naszej oferty już dziś! Obsługujemy takie województwa jak: Wielkopolska, woj. lubuskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. pomorskie oraz woj. zachodniopomorskie.

Obsługiwany Obszar

W Polsce obsługujemy (docierają tam nasze busy do Holandii) dużą część Wielkopolski, północną i środkową część woj. lubuskiego, zachodnią część woj. kujawsko-pomorskiego, południową część woj. zachodniopomorskiego i południową część woj. pomorskiego. W tym obsługujemy takie miasta jak: Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Piła, Gorzów Wielkopolski czy Nakło nad Notecią. jest to teren 1/5 Polski, które obsługuje nasze 40 busów. Obsługujemy centralne Niemcy (pas przelotowy naszych busów do Holandii -> więcej w zakładce mapka).  oraz całą Holandię i tereny przygraniczne w Belgii (przygraniczne z Holandią). Obsługujemy tam (tak jak w Polsce) duże miasta, miasteczka oraz wsie. Przewóz Polska Holandia w najlepszych cenach na naszej stronie. Bardzo często docieramy do takich miast jak:

Trochę o Holandii

Z nami dostaniesz się busami  z Polski do Holandii, ale oferujemy również busy z  Holandii do Polski. Holandia jest niewątpliwie krajem godnym odwiedzenia, a holenderskie miasta należą do jednych z najpiękniejszych w tej części Europy. Na uwagę zasługuje również holenderskie jedzenie, gdzied prym wiodą wspaniałe twarde sery. Sama nauka języka holenderskiego należy do bardzo trudnych – język jest specyficzy i posiada w swoim składzie dźwięki fonetyczne, których nie ma w polskim języku. Stolica Królestwa Niderlandów – Amsterdam nazywany jest „Wenecją północy” – wszystko ze względu na niezliczoną ilość mostów i kanałów jaką możemy napotkać w mieście. Miasto słynie z otwartych całą noc barów oraz wielkiej tolerancji i swobody. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Muzea, bary, koncerty, wspaniałe budowle i wspaniałcyh otwartych i wysokich ludzi. Zapraszamy wszystkich do tego wspaniałego miasta jakim jest Amsterdam. Aby tam dotrzeć wybierzcie nasze busy – zarówno te z Polski jak i z Holandii.