Busy do Breda

Breda to ponadstoosiemdziesięciotysięczne miasto znajdujące się w kraju do którego jeździmy codziennie. U nas znajdziesz kursy z Polski do Bredy oraz z miejscowości Breda do Polski. Nasze pojazdy odjeżdżają regularnie, od poniedziałku do niedzieli. Podróż rozpoczyna się w godzinach rannych z Polski, oraz od godziny 17 w NL. Codzienne wyjazdy to ukłon w stronę naszych Klientów – nie muszą oni dostosowywać się do naszego rozkładu jazdy.

Czemu warto wybrać ofertę firmy Marcinbus? Marcinbus to gwarancja niskich cen na przejazdy oraz pełne bezpieczeństwo podczas podróży. Nasze busiki są regularnie sprawdzane pod kątem ich stanu technicznego. Za ich kierownicami zasiadają wyłącznie doświadczeni kierowcy o miłym usposobieniu, a każdy przejazd do miejscowości  Breda i nie tylko jest objęty ubezpieczeniem. Są to tzw. trzy filary bezpieczeństwa jakie zapewnia firma Marcinbus. Nasza flota pojazdów obejmuje w chwili obecnej blisko 40 pojazdów marki Renault Traffic, które każdego dnia mogą zabrać Cię pod wskazane drzwi.

Wszystkie nasze pojazdy są klimatyzowane oraz posiadają nowoczesny sprzęt DVD. Staramy się umilić podróż naszym klientom. To właśnie tymi busami dostaniesz się bezpiecznie z Polski do miasta Breda. Zainteresowany? Prosimy o kontakt z naszą infolinią dostępną codziennie od 8 do 22 pod nr tel.: +48 721-446-711.  Nasi konsultanci udzielą Ci wszelkich niezbędnych informacji. Zapraszamy!