Busy do Danii


Szukasz dobrej oferty na busy Polska - Dania? Z nami pojedziesz na wakacje czy do rodziny, pomiędzy dwoma wskazanymi miejscami, czyli od drzwi do drzwi. Busem z Polski do Danii podróżujemy w każdy poniedziałek i piątek, a trasa rozpoczyna się skoro świt. Zatrudniamy w naszej firmie doświadczonych kierowców, oraz zapewniamy w pełni komfortowe i bezpieczne pojazdy. Każdy nasz bus wyposażony jest w szereg udogodnień, które sprzyjają wygodzie w podróży. Są to trzy filary bezpieczeństwa jakie zapewniają naszym klientom bezpieczną podróż. W naszej firmie nadasz także paczki, które szybką trafią do adresata. Przewozy z Polski do Danii zarezerwujesz na naszej infolinii-> + 48 721-446-711.

We wszystkie dni tygodnia zarezerwujesz nasze usługi na naszej infolinii. Nasi konsultanci są dostępni są w godzinach 8-22. Trasę od domu pod dom organizujemy w każdy poniedziałek i piątek. Powroty do naszego kraju odbywają się w te same dni w okolicach północy. W ramach przejazdu możesz nieodpłatnie zabrać ze sobą swój bagaż. Jadąc z nami możesz zabrać ze sobą dużą ilość bagażu, która zapewni Ci zabranie wszystkiego co potrzebne, a także prezentów dla najbliższych (szczegóły poniżej).Bus do Danii rano - tanio, sprawnie, komfortowo, a rezerwacje zrealizujesz codziennie


klientka w Aucie

W naszej firmie znajdziesz busy z Polski do Danii, które zabiorą Cię w komfortowych warunkach we wskazane miejsce. Każdy z naszych aut posiada wygodne fotele i regulowany zagłówek, co pozwoli Ci uciąć sobie drzemkę w czasie pokonywania trasy. Wszystkie pojazdy są systematycznie czyszczone oraz mają sprawną klimatyzację i pasy bezpieczeństwa. Jeśli potrzebujesz energii, to poproś naszego kierowcę o dostęp do przedniego gniazdka. W naszych pojazdach zamontowaliśmy także sprzęt DVD. Wybierając nasze tanie busy do Danii codziennie możesz je zarezerwować na naszej infolinii-> + 48 721-446-711. Podczas podróży możesz się zdrzemnąć, gdyż kierowca obudzi Cię gdy dojedziemy do wskazanej przez siebie destynacji.

Jeździmy pomiędzy dwoma punktami wskazanymi nam przez naszych klientów. Nasz kierowca zabierze Cię ze wskazanego miejsca i zabierze tam gdzie tego potrzebujesz. Takie wyjazdy z Polski do Danii oszczędzają czas, pieniądze, a także stresy gdyż nie trzeba się przesiadać. Jest to szczególne istotne dla osób starszych, oraz tych nie znających języków obcych. Oszczędności wyrażają się poprzez eliminację dodatkowych form podróżowania.

Po wejściu do auta możesz się odprężyć i usnąć, gdyż kierowca obudzi Cię po dojechaniu w miejsce jakie nam wskazałeś w trakcie dokonywania rezerwacji. Nasze busy Polska Dania organizujemy regularnie, dzięki czemu można być pewnym dnia przejazdu i z góry zaplanować cały wypad. Obsługujemy na podległym nam terenie małe wioski i duże miasta, dzięki czemu mieszkańcy najmniejszych miejscowości mogą liczyć na nasze sprawne przejazdy. Wybierz bus do Danii z Polski w Marcinbusie i ciesz się z komfortu w rozsądnych kosztach. Sprawdź czy mamy wolne miejsca, zakup bilet i udaj się z nami w podróż.


Busy do Danii z adresu pod adres - dobra cena w Marcinbusie


Skorzystaj z naszej oferty na przewóz osób do Danii z Polski, który codziennie zamówisz na naszej infolinii. Oferujemy przystępne ceny, ale rzecz jasna nie będziemy tańsi od wolnych strzelców. Przede wszystkim nie oszczędzamy na Państwa bezpieczeństwie. Stale inwestujemy w nowoczesność naszej floty, zatrudniamy mechaników czy wymieniamy opony. Dodatkowo każdy przejazd jest ubezpieczony, co również ostatecznie wpływa na cenę. W zamian otrzymują Państwo niezawodne pojazdy, doświadczonych kierowców, a w razie awarii szybko podstawiamy auto zastępcze. Wybierz komfortowe podróże naszymi busami!

Oferujemy tanie busy z Polski do Danii, ale oferowane przez nas ceny ulegają okresowym wahaniom. Co ważne nie podnosimy cen w okresie świątecznym! Okresowo na kształtowanie się cen wpływają koszty związane z paliwem czy ustawowe zmiany maksymalnego obłożenia w naszych pojazdach. W 2023 roku, średnie koszty związane z przejazdem do Królestwa wynosiły około 500 złotych. Sprawdź nasz aktualny cennik na naszej infolinii.


Przewozy do Danii - bagaż, przesyłki i inne elementy usługi


informacje o bagażu

Nie jest ważne czy jedziesz w jedną czy w drugą stronę, gdyż nie poniesiesz dodatkowych opłat za swój bagaż. W ramach zakupionego biletu na osobowy transport z Polski do Danii, każdemu naszemu klientowi przysługuje zabranie bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych pojazdów. Bagaż ten powinien mieć przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch średnich walizek, dzięki czemu można zabrać wszystko co istotne. Bagaż podręczny umieszczany jest na kolanach naszych pasażerów

Nasza oferta adresowana jest do klientów indywidualnych oraz do klientów korporacyjnych. Zabieramy pracowników naszych polskich kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. W naszej firmie nadasz także przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi pod wskazany adres.


Co warto wiedzieć przed podróżą?


Jeśli jesteś obywatelem strefy Schengen, to nie potrzebujesz wizy czy paszportu udając się w podróż z Polski naszymi busami. Wszyscy obywatele tej strefy mogą swobodnie się przemieszczać w jej ramach. Jeśli jesteś obywatelem kraju spoza strefy, koniecznie musisz zaznajomić się z wymogami duńskiego rządu. Najprawdopodobniej ewentualny wyjazd będzie związany z koniecznością posiadania wizy. Jako Polacy, nie potrzebujemy żadnej wizy czy paszportu. Wystarczy mieć dowód osobisty na wypadek kontroli straży granicznej lub policji. Warto dokumenty osobiste mieć w aucie przy sobie - w kieszeni lub bagażu podręcznym., dzięki czemu unikniesz ewentualnej kradzieży.

Oficjalną walutą Królestwa Danii jest korona duńska, której międzynarodowym skrótem jest DKK. Warto kupić tą walutę przed podróżą, która posłuży nam w sytuacjach awaryjnych. W Danii można swobodnie płacić kartą, niemal we wszystkich punktach sprzedaży. Skorzystaj z naszych usług przewozowych i ciesz się z komfortowych busów!


Sprawdź ofertę dla konkretnych województw:
-Wielkopolska
- Lubuskie
- Kujawsko-Pomorskie
- Zachodniopomorskie