Busy do Danii Polska

Busy do Danii


obszar obsługi - lista województw

Szukasz przewoźnika oferującego taniego busa do Danii z Polski? Z nami pojedziesz pod wybrany adres do pracy, na wakacje czy do rodziny. Przewóz osób wykonujemy z ubezpieczeniem podróżnym. W ramach gwarancji bezpieczeństwa zatrudniamy doświadczonych kierowców, a nasze pojazdy są nowe i systematycznie kontrolujemy ich stan techniczny. Wykonujemy przewozy do Danii z Polski z adresu na adres, dzięki czemu udasz się w podroż pomiędzy dwoma miejscami jakie nam wskażesz. Przejazdy pod dom oszczędzają czas, pieniądze, a także stresy gdyż nie trzeba się przesiadać. Tani transport do Danii codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii - prosimy o kontakt -> + 48 721-446-711


Przejazdy na tej trasie wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek, co umożliwia zaplanowanie z nami całego wyjazdu. Dla nas cel Twojej podróży nie jest ważny, gdyż każdego dnia dbamy o bezpieczny transport dla naszych pasażerów. W ramach zakupionego transportu każdemu pasażerowi przysługuje możliwość bezpłatnego przewozu bagażu. Jeśli szukasz zatem rzetelnego przewoźnika to jesteś w idealnym miejscu!

klientka pije kawę

Obsługujemy na podległym nam terenie małe wioski i duże miasta, dzięki czemu mieszkańcy najmniejszych miejscowości mogą liczyć na nasze sprawne wyjazdy. Nasze auta ruszają w trasę rano, a powroty organizujemy wieczorem. Kursu powrotne odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Sprawdź czy mamy wolne miejsca, zakup bilet, wybierz przejazd rano lub wieczorem!


Wyjazdy do Danii - bagaż, przesyłki i inne


informacje o bagażu

Z nami przewóz osób na trasie do Danii odbywa się pod dom. Nie jest ważne czy jedziesz w jedną czy w drugą stronę, gdyż nie poniesiesz dodatkowych opłat za swój bagaż. W ramach zakupionego biletu każdemu naszemu klientowi przysługuje transport jego bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych pojazdów. Bagaż ten powinien mieć przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch średnich walizek, dzięki czemu można zabrać wszystko co istotne. Bagaż podręczny umieszczany jest na kolanach naszych pasażerów

Nasza oferta przewozów osobowych adresowana jest do klientów indywidualnych oraz do klientów korporacyjnych. Zabieramy pracowników naszych kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. Firmy cenią nas za dobre ceny, punktualność, długo działającą infolinię oraz bezpieczeństwo jakie gwarantujemy. W naszej firmie nadasz także przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi pod wskazany adres. Nasi kierowcy odbiorą paczkę spod podanego domu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie. W ten sposób zabieramy także dokumenty i listy firmowe. W transporcie międzynarodowym nie mamy sobie równych!


Co warto wiedzieć przed wyjazdem


Dla obywateli Strefy Schengen przejazd do Danii jest bardzo prosty, ale przed podróżą warto zaznajomić się z kilkoma kwestiami. Jeśli jesteś obywatelem strefy Schengen, to nie potrzebujesz wizy czy paszportu. Wszyscy obywatele tej strefy mogą swobodnie się przemieszczać w jej ramach. Jeśli jesteś obywatelem kraju spoza strefy, koniecznie musisz zaznajomić się z wymogami duńskiego rządu. Najprawdopodobniej ewentualny wyjazd będzie związany z koniecznością posiadania wizy. Jako Polacy, nie potrzebujemy żadnej wizy czy paszportu. Wystarczy mieć dowód osobisty na wypadek kontroli straży granicznej lub policji. Warto dokumenty osobiste mieć w aucie przy sobie - w kieszeni lub bagażu podręcznym., dzięki czemu unikniesz ewentualnej kradzieży.

Oficjalną walutą Królestwa Danii jest korona duńska, której międzynarodowym skrótem jest DKK. Warto kupić tą walutę przed podróżą, która posłuży nam w sytuacjach awaryjnych. W Danii można swobodnie płacić kartą, niemal we wszystkich punktach sprzedaży. Skorzystaj z naszych usług przewozowych i ciesz się z komfortowych busów!


Bezpieczeństwo podróży busikiem do Danii z MarcinbusemKażdy nasz bus posiada sprawną klimatyzację i podzespoły oraz komfortowe fotele. Nasze fotele pozwolą Ci by wyjść z pokładu naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do zwiedzania. Sprawną klimatyzacja jest szczególnie doceniana w okresie zimowym i letnim, kiedy to temperatury potrafią być uciążliwie. Trasy w naszej firmie obsługiwane są przez naszych doświadczonych na trasach międzynarodowych kierowców, dzięki czemu niemal wszystkie kończą się bez najmniejszych problemów. Posiadają oni wszelkie uprawnienia które zezwalają im na prowadzenie dziewięcioosobowych pojazdów, dzięki czemu można być pewnym za ich umiejętności.

Nasze pojazdy wyposażyliśmy w sprzęt audiowizualny, dzięki któremu można obejrzeć na ekraniku ciekawy film. Wszystkie osoby dbające o zdrowie zaciekawi fakt, iż ozonujemy nasze pojazdy, dzięki czemu niszczymy drobnoustroje. Ozonator za pomocą ultradźwięków eliminuje bakterie i wirusy, dzięki czemu nasze pojazdy są bezpieczne dla pasażerów. Trasa z nami odbywa się w kameralnych warunkach, gdyż zabieramy maksymalnie ośmiu pasażerów w każdym kursie. Liczby te uległy zmniejszeniu w trakcie pandemii, kiedy to ustawowo władze zmniejszyły limity w tej materii. Do zobaczenia!


Przebieg trasy: postoje, podstawowe zasady wspólnej podróży


Podczas pokonywania trasy zatrzymujemy się w przeznaczonych do tego miejscach. Przeważnie są to stacje benzynowe, które umożliwiają zakup picia jedzenia, skorzystania z WC czy rozprostowania kości. Podczas postoju kierowca informuje o długości trwania przerwy i wszyscy pasażerowie proszeni są o punktualne wstawienie się w wyznaczonym miejscu o wskazanej godzinie. W naszych pojazdach obowiązuje zakaz spożywania alkoholu i o przestrzeganie tej zasady prosimy wszystkich naszych klientów. Osoba pijąca alkohol nie tylko głośniej się zachowują, częściej potrzebuje skorzystać z WC, ale także może stanowić zagrożenie dla innych współpasażerów.


W naszych mikrobusach obowiązuje także zakaz palenia wyrobów tytoniowych (w tym e-papierosów) i podgrzewaczy tytoniu. Nie zabieramy w trasę zwierząt. Nasi pasażerowie nie mogą także zabierać ze sobą substancji łatwopalnych czy tych o intensywnym zapachu. Zakaz ten dotyczy także produktów spożywczych. W naszych pojazdach obowiązuje nakaz noszenia maseczek przeciwwirusowych o ile wskazują na to obecne przepisy pandemiczny. W razie braku takich krajowych restrykcji, nasza firma jedynie sugeruje korzystanie z maseczek. W naszych pojazdach możesz skorzystać także z żelu do dezynfekcji rąk.


Busy do Danii na adres


Z nami wyjazdy odbywają się z adresu na adres. Jadąc od drzwi do drzwi pomiędzy Polską i Danią omijasz wszelkie niedogodności jakie może zaproponować nam jesienna, zimowa czy letnia pogoda. Jadąc pod wskazany dom unikasz także dodatkowych opłat związanych ze zmianą środka lokomocji. Z nami zawsze przedostaniesz się we wskazane przez siebie miejsce. Obsługujemy tylko część kontynentalną kraju, w związku z czym nasze pojazdy nie wjeżdżają na promy.