Busy do Danii

rejon

Szukasz dobrego busa do Danii z Polski? Chcesz dostać się pod wybrany adres do pracy, na wakacje czy do rodziny? Dla nas cel Twojej podróży nie jest ważny, gdyż każdego dnia dbamy o bezpieczny transport dla naszych pasażerów. Jeśli szukasz zatem rzetelnego przewoźnika to jesteś w idealnym miejscu! Marcinbus zapewni Ci pełnię komfortu i bezpieczeństwa wykonując przewozy do Danii z Polski bezpośrednio na adres. Obsługujemy na podległym nam terenie małe wioski i duże miasta , dzięki czemu mieszkańcy najmniejszych miejscowości mogą liczyć na nasze sprawne usługi. W celu rezerwacji przejazdu z Polski w dowolne miejsce do Danii prosimy o kontakt -> + 48 721-446-711

Oferujemy tanie usługi transportowe w każdy poniedziałek i piątek. Wyjazdy z kraju odbywają się rano, a powroty organizujemy wieczorem. Kursu powrotne odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Rezerwacje codziennie przyjmujemy na naszej infolinii wskazanej powyżej. Nasi doświadczeni pracownicy udzielą wszelkich informacji odnośnie wyjazdu i przyjmą Państwa zgłoszenie. W trasę wypuszczamy nasze sprawne pojazdy z doświadczonymi kierowcami za ich sterami. Z nami pojedziesz we wskazany adres, bez przesiadek, od drzwi do drzwi. Transport odbywa się ze wskazanego adresu i odbywa się pod konkretny adres.Bagaż i inne elementy usługi


Nasze busy poza pasażerami zabierają w podróż także ich bagaż. W ramach zakupionego biletu każdemu naszemu klientowi przysługuje możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych pojazdów. Bagaż ten powinien miec przyczepioną plakietkę imienną, w celu unikniecia pomysłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch dużych walizek i normalnych wymiarach, dzięki czemu wezmę w trasę wszystko co istotne. Bagaż podręczny umieszczany jest na kolanach naszych pasażerów

Nasze usługi kierowane są do klientów indywidualnych oraz do klientów korporacyjnych. Zabieramy pracowników naszych kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. Firmy cenią nas za dobre ceny, punktualność, długo działającą infolinię oraz bezpieczeństwo jakie gwarantujemy. W naszej firmie nadasz także przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi pod wskazany adres. Nasi kierowcy odbiorą paczkę spod podanego domu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie. W ten sposób zabieramy także dokumenty i listy firmowe. Zapraszamy do rezerwacji!


Środki bezpieczeństwaKażdy nasz bus posiada sprawną klimatyzację i podzespoły oraz komfortowe fotele. Nasze fotele pozwolą Ci by wyjść z pokładu naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do zwiedzania. Sprawną klimatyzacja jest szczególnie doceniana w okresie zimowym i letnim, kiedy to temperatury potrafią być uciążliwie. Trasy w naszej firmie obsługiwane są przez naszych doświadczonych na trasach międzynarodowych kierowców, dzięki czemu niemal wszystkie kończą się bez najmniejszych problemów. Posiadają oni wszelkie uprawnienia które zezwalają im na prowadzenie dziewięcioosobowych pojazdów, dzięki czemu można być pewnym za ich umiejętności.

Nasze pojazdy wyposażyliśmy w sprzęt audiowizualny, dzięki któremu można obejrzeć na ekraniku ciekawy film. Wszystkie osoby dbające o zdrowie zaciekawi fakt, iż ozonujemy nasze pojazdy, dzięki czemu niszczymy drobnoustroje. Ozonator za pomocą ultradźwięków eliminuje bakterie i wirusy, dzięki czemu nasze pojazdy są bezpieczne dla pasażerów. Trasa z nami odbywa się w kameralnych warunkach, gdyż zabieramy maksymalnie ośmiu pasażerów w każdym kursie. Liczby te uległy zmniejszeniu w trakcie pandemii, kiedy to ustawowo władze zmniejszyły limity w tej materii. Bądź sprytny i pojedź z Marcinbusem!


Przebieg trasy


Podczas pokonywania trasy zatrzymujemy się w przeznaczonych do tego miejscach. Przeważnie są to stacje benzynowe, które umożliwiają zakup picia jedzenia, skorzystania z WC czy roprostowania kości. Podczas postoju kierowca informuje o długości trwania przerwy i wszyscy pasażerowie proszeni są o punktualne wstawienie się w wyznaczonym miejscu o wskazanej godzinie. W naszych pojazdach obowiązuje zakaz spożywania alkoholu i o przestrzeganie tej zasady prosimy wszystkich naszych klientów. Osoba pijąca alhohol nie tylkjo głośniej się zachowuje, częście potrzebuje skorzystać z WC, ale także może stanowić zagrożenie dla innych współpasażerów.


W naszych mikrobusach obowiązuje także zakaz palenia wyrobów tytoniowych (w tym e-papierosów) i podgrzewaczy tytoniu. Nie zabieramy w trasę zwięrząt. Nasi pasażerowie nie mogą także zabierać ze sobą substancji łatwopalnych czy tych o intensywnym zapachu. Zakaz ten dotyczy także produktów spożywczych. W naszych pojazdach obowiązuje nakaz noszenia maseczek przeciwwirusowych o ile wskazują na to obecne przepisy pandemiczny. W razie braku takich krajowych restrykcji, nasza firma jedynie sugeruje korzystanie z masaeczek. W naszych pojazdach możesz skorzystać także z żelu do dezynfekcji rąk.


Busy do Danii na adres


Z nami pojedziesz zawsze sprawnie i komfortowo na wskazany adres. Jadąc od drzwi do drzwi omijasz wszelkie niedogodności jakie może zaproponować nam jesienna, zimowa czy letnia pogoda. Jadąc pod wskazany dom unikasz także dodatkowych opłat związanych ze zmianą środka lokomocji. Z nami zawsze przedostaniesz się we wskazane przez siebie miejsce. Obsługujemy tylko część kontynentalną Danii, w związku z czym nasze pojazdy nie wjeżdżają na promy. Tanie busy do Danii codziennie dostępne są do rezerwacji na naszej infolinii - ZAPRASZAMY!