Busy do Danii


Szukasz przewoźnika oferującego busy Polska - Dania od domu do domu? Z nami pojedziesz do pracy, na wakacje czy do rodziny, jadąc pomiędzy dwoma wskazanymi miejscami. Przewozy z Polski do Danii wykonujemy z ubezpieczeniem podróżnym. Zatrudniamy w naszej firmie doświadczonych kierowców, oraz zapewniamy w pełni komfortowe i bezpieczne pojazdy. Są to trzy filary bezpieczeństwa jakie zapewniają naszym klientom bezpieczną podróż. W naszej firmie nadasz także paczki.

We wszystkie dni tygodnia zarezerwujesz nasze usługi na naszej infolinii. Nasi konsultanci są dostępni od rana do wieczora -> + 48 721-446-711. Wyjazdy organizujemy rano w każdy poniedziałek i piątek. Powroty do naszego kraju odbywają się w te same dni w okolicach północy. W ramach przejazdu możesz nieodpłatnie zabrać ze sobą swój bagaż.Busy z Polski do Danii adresu na adres. Komfortowe podróże w Marcinbus.


W naszej firmie przewozy osób Polska - Dania odbywają się zawsze pod wskazany wcześniej dom, czyli pomiędzy dwoma adresami wskazanymi nam przez klientów. Nasz kierowca zabierze Cię spod wskazanych drzwi i zabierze pod upragniony duński adres. Wyjazdy busem z Polski do Danii od drzwi do drzwi, oszczędzają czas, pieniądze, a także stresy gdyż nie trzeba się przesiadać. Jest to szczególne istotne dla osób starszych, oraz tych nie znających języków obcych. Oszczędności wyrażają się poprzez eliminację dodatkowych form podróżowania.

Po wejściu do auta możesz się odprężyć i usnąć, gdyż kierowca obudzi Cię po dojechaniu na adres jaki nam wskazałeś w trakcie dokonywania rezerwacji. Obsługujemy na podległym nam terenie małe wioski i duże miasta, dzięki czemu mieszkańcy najmniejszych miejscowości mogą liczyć na nasze sprawne wyjazdy. Sprawdź czy mamy wolne miejsca, zakup bilet i udaj się z nami w podróż.


Tani bus Polska - Dania cena - korzystna oferta w Marcinbus


W naszej firmie komfortowy bus do Danii codziennie zamówisz na naszej infolinii. Oferujemy przystępne ceny, ale rzecz jasna nie będziemy tańsi od wolnych strzelców. Przede wszystkim nie oszczędzamy na Państwa bezpieczeństwie. Stale inwestujemy w nowoczesność naszej floty, zatrudniamy mechaników czy wymieniamy opony. Dodatkowo każdy przejazd na trasie z Polski jest ubezpieczony, co również ostatecznie wpływa na cenę. W zamian otrzymują Państwo niezawodne pojazdy, doświadczonych kierowców, a w razie awarii szybko podstawiamy auto zastępcze.

Okresowo na kształtowanie się cen wpływają koszty związane z paliwem czy ustawowe zmiany maksymalnego obłożenia w naszych pojazdach. W 2022 roku, średnie koszty związane z przejazdem do Królestwa wynosiły około 450 złotych.


Przewozy do Danii - bagaż, przesyłki i inne


informacje o bagażu

Nie jest ważne czy jedziesz w jedną czy w drugą stronę, gdyż nie poniesiesz dodatkowych opłat za swój bagaż. W ramach zakupionego biletu każdemu naszemu klientowi przysługuje zabranie jego bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych pojazdów. Bagaż ten powinien mieć przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch średnich walizek, dzięki czemu można zabrać wszystko co istotne. Bagaż podręczny umieszczany jest na kolanach naszych pasażerów

Nasza oferta przewozów osobowych adresowana jest do klientów indywidualnych oraz do klientów korporacyjnych. Zabieramy pracowników naszych polskich kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. W naszej firmie nadasz także przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi pod wskazany adres.


Co warto wiedzieć przed wyjazdem


Jeśli jesteś obywatelem strefy Schengen, to nie potrzebujesz wizy czy paszportu udając się w podróż z Polski. Wszyscy obywatele tej strefy mogą swobodnie się przemieszczać w jej ramach. Jeśli jesteś obywatelem kraju spoza strefy, koniecznie musisz zaznajomić się z wymogami duńskiego rządu. Najprawdopodobniej ewentualny wyjazd będzie związany z koniecznością posiadania wizy. Jako Polacy, nie potrzebujemy żadnej wizy czy paszportu. Wystarczy mieć dowód osobisty na wypadek kontroli straży granicznej lub policji. Warto dokumenty osobiste mieć w aucie przy sobie - w kieszeni lub bagażu podręcznym., dzięki czemu unikniesz ewentualnej kradzieży.

Oficjalną walutą Królestwa Danii jest korona duńska, której międzynarodowym skrótem jest DKK. Warto kupić tą walutę przed podróżą, która posłuży nam w sytuacjach awaryjnych. W Danii można swobodnie płacić kartą, niemal we wszystkich punktach sprzedaży. Skorzystaj z naszych usług przewozowych i ciesz się z komfortowych busów!


Sprawdź ofertę dla konkretnych województw:
-Wielkopolska
- Lubuskie
- Kujawsko-Pomorskie
- Zachodniopomorskie