Busy z Danii do Polski

lista obsługiwanych województw

Wracasz busem z Danii do Polski? Z nami pojedziesz do pracy, na wypoczynek czy do rodziny. Powroty do Polski odbywają się wieczorem w każdy poniedziałek i piątek. Możesz obrać dowolny cel podróży, gdyż codziennie dbamy o bezpieczną podróż dla naszych pasażerów. Zabierzemy Cię od domu pod dom, dzięki czemu nie musisz opłacać dodatkowych form lokomocji. Jadąc od drzwi do drzwi skraca się czas podróży u unika stresujących przesiadek. Obsługujemy niewielkie wioski i wielkie miasta, jadąc z adresu pod adres. Nie jest ważna wielkość miejscowości w której się znajdujesz, gdyż organizujemy przewóz osób z Danii do Polski we wskazane miejsce. Nasza firma umożliwia mieszkańcom najmniejszych miejscowości skorzystanie z naszych sprawnych usług. Wyjazdy z Danii do Polski codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii w godzinach 8 -22 na naszej infolinii ->+ 48 721-446-711

Obsłużymy Cię na tej trasie w każdy poniedziałek i piątek. Nasi konsultanci telefoniczni, udzielą wszelkich informacji odnośnie naszych usług i przyjmą Państwa rezerwację. W trasę wypuszczamy nasze sprawne pojazdy, a za ich starami zasiadają doświadczeni kierowcy. Twój bus to Marcinbus!

bus Dania - Polska dni wyjazdów poniedziałek i piątek - na niebieskim tle dni wyjazdów

napis powroty na niebieskim tle i nasz busik

Przewozy z Danii do Polski - tanio, sprawnie i komfortowo - wracamy wieczorem


bus Dania Polska - bagaż

Nasze tanie busy z Danii do Polski zabiorą Cię we wskazane miejsce. Każdemu naszemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego oraz rejestrowanego. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych busów. Prosimy o przypięcie do niego plakietki imiennej, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie wydawania. Umożliwiamy transport z Danii do Polski dwóch dużych walizek o normalnych wymiarach. Torba podręczna, powinna być podręczna (umieszczamy ją na kolanach lub pod siedzeniem).

Naszą oferta dedykowana jest klientom indywidualnym i korporacyjnym. Zabieramy pracowników naszych kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. Firmy cenią nas za dobre ceny, punktualność, długo działającą infolinię oraz bezpieczeństwo jakie gwarantujemy. Zabieramy także przesyłki, które w ekspresowym tempie trafią pod wskazany adres. Nasi pracownicy odbiorą paczkę ze wskazanego adresu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie.


Codziennie dobra cena


W naszej firmie znajdziesz przejazdy z Danii do Polski, których zakup nie zrujnuje Twojego domowego budżetu. Orientacyjne koszty przejazdu na koniec 2023 roku wyniosły około 550 zł. W ramach opłaty możesz bez dodatkowych kosztów zabrać swój bagaż. My dzień przed podróżą poinformujemy Cię o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy, a w dniu podróży kierowca będzie z Tobą w kontakcie. Wsiadając do busa możesz opłacić swój przejazd, jeśli nie dokonałeś tego wcześniej. Przyjmujemy rozliczenia w złotówkach i w euro. Opłacając w jednej transzy przejazd w obie strony można uzyskać rabat. Zapraszamy do zakupu biletu na podróż z Danii do Polski w naszej firmie.

Co można, a czego nie można wywieźć z Danii


Podróż dla polskich pasażerów nie wymagają posiadania paszportu czyn konieczności posiadania wizy. Jednakże na wypadek kontroli policji lub straży granicznej musi musimy mieć przy sobie dowód osobisty. Może być także inny dokument potwierdzający jednoznacznie naszą godność. Od 2023 roku można posługiwać się także elektronicznym dowodem w aplikacji m-obywatel (sprawdź szczegóły). Oba kraje leżą w strefie Schengen, czyli w strefie bezwizowego przepływu osób, usług i kapitału. Wszystkie osoby spoza strefy Schengen, muszą posiadać paszport lub wizę. Warunki wjazdu i pobytu obcokrajowców w Polsce znajdziesz na stronie MSWiA -> kliknij tu.

Naszym pasażerom przypominamy, iż nie wszystko co jest dozwolone w Danii, jest dozwolone także w Polsce.


Komfortowe powroty - przebieg trasy, o naszych pojazdach


Wszystkie nasze auta wyposażyliśmy w klimatyzację oraz komfortowe fotele. Udogodnienia pozwolą Państwu wyjść z naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do działania. Niezawodna klimatyzacja jest najważniejsza w okresie zimowym i letnim, kiedy trzeba regulować temperatury. W naszej firmie pracują obyci na międzynarodowych trasach kierowcy. Dzięki ich wieloletniemu stażowi, niemal wszystkie trasy kończą się bez najmniejszych problemów.

Nasze niezawodne busiki zatrzymują się w wyznaczonych do tego miejscach. Przeważnie są to stacje benzynowe, które umożliwiają skorzystanie z WC czy zakupienie prowiantu. Można tu także wyjść z auta, aby rozprostować kości czy zapalić papierosa. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami poprzez naszą infolinię!