Busy do Danii Bydgoszcz

Szukasz dobrej oferty na przewóz osób lub transport paczek? W naszej firmie znajdziesz busa do Danii z Bydgoszczy na wskazany adres. Przejazdy od domu do domu odbywają się pomiędzy dwoma adresami wskazanymi nam przez naszych klientów. Przewozy do Danii z Bydgoszczy wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek. Z nami zorganizujesz cały wyjazd, gdyż jeździmy w obie strony. Na trasie Bydgoszcz Dania wykonujemy także transport przesyłek, dzięki czemu trafiają one ekspresowo do adresata. Rezerwacje przyjmujemy codziennie od poniedziałku do niedzieli na naszej infolinii od rana do wieczora -> +48 721-446-711

klientka pije kawę

W ramach zakupionego biletu możesz zabrać dwie średnie walizki (o łącznych wymiarach do 160 cm każda i maksymalnie 40 kg) i bagaż podręczny. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz pośrednictwa pracy. Podczas przejazdu robimy postoje w wyznaczonych do tego miejscach (zazwyczaj stacje benzynowe). Dzień przed wyjazdem poinformujemy Państwa o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy, a on będzie z Państwem w kontakcie. Zaplanuj z nami swój wyjazd z Bydgoszczy do Danii zawsze w dobrej cenie.

Bydgoszcz to miasto o bogatej historii i kulturze. Warto odwiedzić Stare Miasto z Rynkiem i zabytkowymi kamienicami, Wyspę Młyńską z Mostem Kłodzkim, Park Myślęciński oraz Operę Nova. Zamek Królewski i Muzeum Okręgowe to również ciekawe miejsca do zwiedzenia.