Busy do Esbjerg

bus Esbjerg Polska: Wielkopolska, Poznań lubuskie zachodniopomorskie szczecin pomorskie kujawsko pomorskie Bydgoszcz

Szukasz taniego busa z Polski do Esbjerg? Jest to miasto w Danii do którego docieramy w każdy poniedziałek i piątek. Organizujemy sprawne przewozy z Polski do Esbjerg na adres. Wyjazdy pod drzwi zmniejszają nie tylko koszty, ale także skracają czas pokonywania trasy. Jedziemy rano, a powroty z Esbjerg do Polski organizujemy wieczorem. Z nami możesz zabrać w podróż dwie średnie walizki i bagaż podręczny, co umożliwi zabranie wszystkiego co ważne. Tani transport i przewóz osób codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> Rezerwacje: +48 721-446-711.

Jest to miasto do którego docieramy systematycznie, dzięki czemu mieszkańcy Polski mogą liczyć na naszą pomoc w dotarciu nań. Stale podnosimy nasze standard oferowanych usług, dzięki czemu staliśmy się liderem na naszym terenie. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo ludzi, komfort podczas jazdy i utrzymanie przystępnych cen. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, a nasze pojazdy są sprawne, zawsze czyste i bogato wyposażone. Dzięki temu posiadamy wielu stałych pasażerów. Będziesz nim i Ty? Wybierz się z nami busem do Esbjerg z Wielkopolski (w tym z Poznania), z zachodniopomorskiego (w tym ze Szczecina), z kujawsko-pomorskiego (w tym z Bydgoszczy) z lubuskiego czy z pomorskiego. Żaden autobus czy autokar, tylko Marcinbus!


Informacje turystyczne


Esbjerg jest miastem położonym na zachodnim wybrzeżu Danii i jest znane z pięknych plaż, kultury rybackiej oraz wielu atrakcji turystycznych. Rzeźba "Człowiek i Morze" (Mennesket ved Havet) przedstawia cztery olbrzymie postacie mężczyzn, które wznoszą się nad brzegiem morza. Jest to symbolem związku miasta z morzem i rybołówstwem. Muzeum Rybołówstwa (Fiskeri- og Søfartsmuseet) prezentuje historię okolicznego rybołówstwa. Można tu zobaczyć wystawy związane z życiem na morzu oraz oryginalne łodzie rybackie. W Esbjerg znajduje się replika wikindzkiego osiedla, w którym można zaznajomić się jak wyglądało życie wikingów i tradycje kultury nordyckiej. Są tu także piękne plaże, takie jak: "Sædding Strand" i "Hjerting Strand". Chcesz spędzić czas na kąpielach słonecznych, pływaniu i spacerach brzegiem morza? Jeśli tak to przyjedź tu z nami busem i wróć z nami do Polski.