Busy do Horsens

bus Horsens Polska: Wielkopolska, Poznań lubuskie zachodniopomorskie szczecin pomorskie kujawsko pomorskie BydgoszczSzukasz taniego busa z Polski do Horsens? Jest to miasto w Danii do którego docieramy w każdy poniedziałek i piątek. Organizujemy sprawne przewozy z Polski do Horsens na adres. Wyjazdy pod drzwi zmniejszają nie tylko koszty, ale także skracają czas pokonywania trasy. Jedziemy rano, a powroty z Horsens do Polski organizujemy wieczorem. Z nami możesz zabrać w podróż dwie średnie walizki i bagaż podręczny, co umożliwi zabranie wszystkiego co ważne. Tani transport paczek i przewóz osób codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> Rezerwacje: +48 721-446-711.

Jest to miasto do którego docieramy systematycznie, dzięki czemu mieszkańcy Polski mogą liczyć na naszą pomoc w dotarciu nań. Stale podnosimy nasze standard oferowanych usług, dzięki czemu staliśmy się liderem na naszym terenie. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo ludzi, komfort podczas jazdy i utrzymanie przystępnych cen. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, a nasze pojazdy są sprawne, zawsze czyste i bogato wyposażone. Dzięki temu posiadamy wielu stałych pasażerów. Będziesz nim i Ty? Wybierz się z nami busem do Horsens z Wielkopolski (w tym z Poznania), z zachodniopomorskiego (w tym ze Szczecina), z kujawsko-pomorskiego (w tym z Bydgoszczy) z lubuskiego czy z pomorskiego. Żaden autobus czy autokar, tylko Marcinbus!


Informacje turystyczne


Miasto oferuje wiele atrakcji dla przybywających tu turystów. Byłe więzienie Horsens Statsfængsel stało się teraz muzeum i kulturalnym centrum. Aqua Forum to park wodny i centrum rozrywki, które oferuje baseny, zjeżdżalnie wodne, sauny i inne atrakcje. To idealne miejsce na zabawę i relaks dla całej rodziny, a dla dzieci prawdziwy raj szybkich zjeżdżalni. Lunden to historyczny park, który jest doskonałym miejscem na spacery i pikniki. Można tu spotkać zakochane pary, a także całe rodziny. Park oferuje piękne alejki, oczka wodne i zielone tereny oraz świergot ptaków i inne odgłosy natury. Museum Østjylland prezentuje historię regionu. Możesz dowiedzieć się więcej o przeszłości miasta i okolicznych terenów. Chcesz tu przyjechać naszym busem? Zapraszamy do rezerwacji!