Busy do Kopenhagi

Szukasz taniego busa z Polski do Kopenhagi? Jest to miasto w Danii do którego docieramy w każdy poniedziałek i piątek. Organizujemy sprawne przewozy z Polski do Kopenhagi na adres. Jedziemy rano, a powroty z Kopenhagi organizujemy wieczorem. Marcinbus jako wieloletni przewoźnik posiada doświadczenie w prowadzeniu przejazdów zagranicznych pod dom, co bezsprzecznie wpływa na jakość i bezpieczeństwo naszych usług. Wyjazdy od drzwi do drzwi zmniejszają nie tylko koszty, ale także skracają czas pokonywania trasy. Tani transport do Kopenhagi codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii -> Rezerwacje: +48 721-446-711.

bus Kopenhaga Polska - lista województw obsługiwanych: Wielkopolska, lubuskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań

Kopenhaga jest miastem do którego docieramy systematycznie, dzięki czemu mieszkańcy Polski mogą liczyć na naszą pomoc w dotarciu nań. Stale podnosimy nasze standard oferowanych usług, dzięki czemu staliśmy się liderem na naszym terenie. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo ludzi, komfort podczas jazdy i utrzymanie przystępnych cen. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, a nasze pojazdy są sprawne, zawsze czyste i bogato wyposażone. Dzięki temu posiadamy wielu stałych pasażerów. Będziesz nim i Ty? Wybierz się z nami busem do Kopenhagi z Wielkopolski (w tym z Poznania), z zachodniopomorskiego (w tym ze Szczecina), z kujawsko-pomorskiego (w tym z Bydgoszczy) z lubuskiego czy z pomorskiego i z Chojnic. Żaden autobus czy autokar, tylko Marcinbus!


Przewóz osób z Kopenhagi do Polski - bagaż, udogodnienia, przebieg trasy


Z nami pojedziesz w obie strony w każdy poniedziałek i piątek. Powroty busów z Kopenhagi do Polski organizujemy około północy. W naszej firmie nie ponosisz dodatkowych opłat związanych z transportem swojego bagażu. W naszej firmie obowiązują wysokie limity bagażowe, a wiec możesz zabrać wszystko co ważne. Umożliwiamy przewóz bagażu podręcznego i dwóch walizek rejestrowanych, co z pewnością doceni każda osoba lubiąca się stroić. Każda z walizek może ważyć do 40 kg, przy standardowym bagażu. Łączne wymiary walizki (długość, szerokość, głębokość) nie mogą przekraczać 160 cm.

W dniu wyjazdu kierowca przyjeżdża pod wskazany adres o wskazanej godzinie, co umożliwia zaplanowanie przygotowań. W czasie pokonywania trasy zatrzymujemy się w wyznaczonych do tego miejscach. Są to przeważnie stancje benzynowe, które umożliwiają skorzystanie z toalety i zakup jedzenia. Podczas pokonywania trasy możesz się zdrzemnąć, gdyż nasz kierowca obudzi Cię po przyjeździe do celu podróży. Nasze pojazdy mają sprawne podzespoły, w pełni funkcjonalną klimatyzację, pasy bezpieczeństwa , sprzęt DVD, lampki i gniazdko ładujące. Zapraszamy!


Informacje o mieście


Kopenhaga to piękne miasto pełne atrakcji i miejsc wartych odwiedzenia - z roku na rok dociera tu z nami coraz więcej pasażerów z Polski. w Kopenhadze. Jednym z najstarszych na świecie parków rozrywki jest Tivoli Gardens. Znajduje się w ścisłym centrum miasta i oferuje rozrywkę dla wszystkich, w tym: karuzele, występy muzyczne i restauracje. Zamek Rosenborg jest renesansową budowlą, która pełniła funkcję królewskiej rezydencji. Marmorkirken (Kościół Marmurowy), jest to przepiękny kościół z kopułą z marmuru. Wnętrze budowli kryje wiele dzieł sztuki, a z jej wieży można podziwiać panoramę miasta. Charakterystyczne dla miasta są Nyhavn. Są to olorowe budynki i malowniczy port nad kanałem. To doskonałe miejsce na spacer, kolację lub rejs statkiem.

W Kopenhadze znajduje się wiele różnych hoteli, które spełniają różne potrzeby i budżety podróżnych. Wśród hoteli luksusowych prym wiedzie Hotel d'Angleterre. Jest to pięciogwiazdkowy hotel położony jest w sercu miasta. Posiada on znakomitą restaurację oraz widok na Kanał Królewski. Wśród hoteli średniej klasy popularny jest The Square, który położony jest niedaleko ratusza. Oferuje komfortowe pokoje i dogodny dostęp do atrakcji turystycznych. Generator Hostel Copenhagen: Ten hostel oferuje przystępne ceny i jest popularny wśród młodszych podróżnych