Busy Polska Dania

busy Polska Dania obszar obsługi

Szukasz dobrego busa z Polski do Dani? Chcesz dostać się pod wybrany adres do pracy, na wakacje czy do rodziny? Dla nas cel Twojej podróży nie jest ważny, gdyż każdego dnia dbamy o bezpieczny transport dla naszych pasażerów. Jeśli szukasz godnego zaufania przewoźnika to jesteś w idealnym miejscu! Zapewniamy pełnię komfortu i bezpieczeństwa wykonując przewozy z Polski do Danii od domu do domu. Kursy wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek. Na podległym nam terenie obsługujemy małe wioski i duże miasta. Dzięki obsłudze wszystkich adresów, mieszkańcy nawet najmniejszych miejscowości mogą liczyć na nas. Bezpośrednie przejazdy i transport paczek można codziennie rezerwować->+ 48 721-446-711

Oferujemy przystępne cenowo usługi transportowe. Dzięki nam w każdy poniedziałek i piątek przedostaniesz się pod wybrany adres w Danii. Wyjazdy z kraju odbywają się rano, a powroty organizujemy wieczorem. Kursu powrotne odbywają się na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Rezerwacje codziennie przyjmujemy na naszej infolinii wskazanej powyżej. Nasi konsultanci telefoniczni udzielą wszelkich informacji odnośnie wyjazdu i przyjmą Państwa zgłoszenie. W trasę wypuszczamy nasze sprawne pojazdy z doświadczonymi kierowcami za ich sterami. W naszej firmie podróżujesz we wskazany adres, bezpośrednio - bez przesiadek (w przeważającej liczbie kursów).


Przewozy Polska Dania kompleksowoZ naszych usług transportowych korzystają osoby pracujące w tym kraju, studenci, a także osoby które chcą zwiedzić piękne duńskie ziemie. Przewóz osób w naszej firmie kompleksowo obsługują sprawne pojazdy Renault Traffic - my upatrzyliśmy sobie te w kolorze wiśniowymi. Wszystkie nasze są w pełni gotowe do podróży przed nowym kursem. Z Polski wyruszamy w każdy poniedziałek i piątek w godzinach wczesnoporannych. Do kraju wracamy w godzinach nocnych. Komfortowe busy z Polski do Danii można rezerwować codziennie od godziny ósmej rano do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy do kontaktu!

Nasi rodacy często wybierają Danię jako swój drugi lub nowy dom. Szczególne znaczenie ma tutaj wysoki standard życia (w tym znakomita opieka zdrowotna i socjal), podobny klimat i niewielka odległość od kraju. Mieszkańcy tego kraju znani są z otwartości i sumienności, choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się zamknięci na nowo przyjezdnych. Wielu z nich mówi po prostu to co myśli... Cenią oni sobie swoją autonomię i nie naruszają jej względem innych osób, przez co są niesamowicie tolerancyjni. Znakomitą cechą osób zamieszkującą te tereny jest kompromisowość, co znacznie ułatwia związki i pracę zespołową. Zapraszamy do wspólnej podróży z Polski do Danii.

Bagaż, godziny wyjazdów oraz o naszych busach i kierowcach


Transport rozpoczyna się zawsze o wczesnym poranku w naszym kraju. Jeździmy w pierwszy oraz piąty dzień tygodnia, dzięki czemu z łatwością można zaplanować z nami chociażby wypad na weekend. W podróż z nami możesz zabrać do busa dwie walizki o wadze do 20 kilogramów, a także bagaż podręczny. Prosimy o podpisanie bagaży aby uniknąć pomyłek w trakcie jego wydawania. Bagaż podręczny powinien znaleźć się na kolanach pasażera, lub pod fotelem, o ile nie będzie on przeszkadzać osobie siedzącej z tyłu.


Kadrę naszych kierowców tworzą osoby o ponadprzeciętnych zdolnościach w prowadzeniu pojazdów mechanicznych. Wszyscy z nich posiadają stosowne prawo jazdy, aktualne badania lekarskie oraz zdolność trzeźwej oceny sytuacji. Staramy się zatrudniać osoby o bogatym doświadczeniu w przewozie międzynarodowym. Z nami zwiedzisz Polskę i Danię w komfortowych warunkach! zapraszamy!