Busy z Danii do Polski wieczorem

busy Dania Polska

Szukasz niezawodnego busa z Danii do Polski o wieczorowej porze? Chcesz wrócić do kraju pod dowolny adres? Z nami pojedziesz do pracy, na wypoczynek czy do rodziny. Możesz obrać dowolny cel wyjazdu, gdyż codziennie dbamy o bezpieczny transport dla naszych pasażerów. Jeśli w Google wyszukiwałeś sprawdzonego przewoźnika, to jesteś w idealnym miejscu! Nasze nowe busy zapewnią Ci pełnię komfortu i bezpieczeństwa. Wykonujemy przewozy z Danii do Polski wieczorem prosto pod wskazany dom, dzięki czemu nie musisz opłacać dodatkowych form transportu. Obsługujemy niewielkie wioski i wielkie miasta. Nasza firma umożliwia mieszkańcom najmniejszych miejscowości skorzystanie z naszych sprawnych usług. Codziennie tani transport z Danii do Polski zarezerwujesz na naszej infolinii ->+ 48 721-446-711

Oferujemy na tej trasie usługi transportowe w dobrej cenie. Obsłużymy Cię na tej trasie w każdy poniedziałek i piątek. Powroty do Polski rozpoczynamy późnym wieczorem. Z nami pojedziesz busem na przełomie poniedziałku i wtorku oraz piątku i soboty. Nasi konsultanci telefoniczni, udzielą wszelkich informacji odnośnie naszych usług i przyjmą Państwa rezerwację. W trasę wypuszczamy nasze sprawne pojazdy, a za ich starami zasiadają doświadczeni kierowcy. Przejazdy organizujemy ze wskazanego adresu w Danii, do wskazanego adresu w Polsce.

bus z Danii do Polski - na niebieskim tle dni wyjazdów

napis powroty na niebieskim tle i nasz busik

Przewóz osób z Danii do Polski - transport osób i bagażu na adres


Naszymi busikami pojedziesz w podróż powrotną z Danii do Polski, a także zabierzemy nieodpłatnie Twój bagaż. W ramach wyjazdu do Polski każdemu naszemu klientowi, przysługuje możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego oraz rejestrowanego. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych busów. Prosimy o przypięcie do niego plakietki imiennej, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie wydawania. Umożliwiamy transport dwóch dużych walizek o normalnych wymiarach. Torba podręczna, powinna być podręczna (umieszczamy ją na kolanach lub pod siedzeniem).

Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz do klientów korporacyjnych. Zabieramy pracowników naszych kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. Firmy cenią nas za dobre ceny, punktualność, długo działającą infolinię oraz bezpieczeństwo jakie gwarantujemy. Zabieramy także przesyłki, które w ekspresowym tempie trafią pod wskazany adres. Nasi pracownicy odbiorą paczkę ze wskazanego adresu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie. Międzynarodowy przewóz osób i tanie nadania paczek w najlepszej cenie jest w Marcinbusie!


Busy Dania Polska - przebieg trasy, o naszych pojazdach


Wszystkie nasze busy wyposażyliśmy w klimatyzację oraz komfortowe fotele. Udogodnienia pozwolą Państwu wyjść z naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do działania. Niezawodna klimatyzacja jest najważniejsza w okresie zimowym i letnim, kiedy trzeba regulować temperatury. W naszej firmie pracują obyci na międzynarodowych trasach kierowcy. Dzięki ich wieloletniemu stażowi, niemal wszystkie trasy kończą się bez najmniejszych problemów.

Nasze niezawodne busy z Danii do Polski zatrzymują się w wyznaczonych do tego miejscach. Przeważnie są to stacje benzynowe, które umożliwiają skorzystanie z WC czy zakupienie prowiantu. Można tu także wyjść z busa aby rozprostować kości czy zapalić papierosa. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami poprzez naszą infolinię!