Busy z Danii

lista obsługiwanych województw

Szukasz wyjazdów z Danii do Polski? Chcesz wrócić do kraju pod dowolny adres? Z nami pojedziesz do pracy, na wypoczynek czy do rodziny. Możesz obrać dowolny cel wyjazdu, gdyż codziennie dbamy o bezpieczny transport dla naszych pasażerów. Nasze busy Dania-Polska zabiorą Cię prosto pod wskazany dom, dzięki czemu nie musisz opłacać dodatkowych form transportu. Obsługujemy niewielkie wioski i wielkie miasta. Nasza firma umożliwia mieszkańcom najmniejszych miejscowości skorzystanie z naszych sprawnych usług. Codziennie podróż z Danii do Polski zarezerwujesz na naszej infolinii ->+ 48 721-446-711

Oferujemy na tej trasie usługi transportowe w dobrej cenie. Obsłużymy Cię na tej trasie w każdy poniedziałek i piątek Nasi konsultanci telefoniczni, udzielą wszelkich informacji odnośnie naszych usług i przyjmą Państwa rezerwację. W trasę wypuszczamy nasze sprawne pojazdy, a za ich starami zasiadają doświadczeni kierowcy.

dni wyjazdów poniedziałek i piątek - na niebieskim tle dni wyjazdów

napis powroty na niebieskim tle i nasz busik

Busy z Danii do Polski wieczorem


Z nami wrócisz do kraju wieczorową porą. W ramach przewozu z Danii do Polski każdemu klientowi, przysługuje możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego oraz rejestrowanego. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych busów. Prosimy o przypięcie do niego plakietki imiennej, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie wydawania. Umożliwiamy transport dwóch dużych walizek o normalnych wymiarach. Torba podręczna, powinna być podręczna (umieszczamy ją na kolanach lub pod siedzeniem).

Naszą ofertę na przewozy Dania Polska dedykujemy klientom indywidualnym i korporacyjnym. Zabieramy pracowników naszych kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. Firmy cenią nas za dobre ceny, punktualność, długo działającą infolinię oraz bezpieczeństwo jakie gwarantujemy. Zabieramy także przesyłki, które w ekspresowym tempie trafią pod wskazany adres. Nasi pracownicy odbiorą paczkę ze wskazanego adresu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie.


Komfortowe pojazdy - przebieg trasy, o naszych pojazdach


Wszystkie nasze auta wyposażyliśmy w klimatyzację oraz komfortowe fotele. Udogodnienia pozwolą Państwu wyjść z naszych pojazdów wypoczętym i gotowym do działania. Niezawodna klimatyzacja jest najważniejsza w okresie zimowym i letnim, kiedy trzeba regulować temperatury. W naszej firmie pracują obyci na międzynarodowych trasach kierowcy. Dzięki ich wieloletniemu stażowi, niemal wszystkie trasy kończą się bez najmniejszych problemów.

Nasze niezawodne busiki zatrzymują się w wyznaczonych do tego miejscach. Przeważnie są to stacje benzynowe, które umożliwiają skorzystanie z WC czy zakupienie prowiantu. Można tu także wyjść z auta, aby rozprostować kości czy zapalić papierosa. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami poprzez naszą infolinię!