Busy do Danii z Wielkopolski

Nasze busiki zabiorą Cię pomiędzy dwoma wskazanymi adresami w każdy poniedziałek i piątek. Jeździmy z wielkopolski do Danii komfortowymi pojazdami, a każdy z nich wyposażony jest szereg udogodnień. W ramach zakupionego biletu każdemu pasażerowi przysługuje możliwość bezpłatnego transportu bagażu. Każdy bilet na wyjazd zezwala na przewiezienie dwóch standardowych walizek (każda do 20 kg - przy standardowym bagażu podróżnym) oraz bagażu podręcznego. Prosimy o wypisanie danych właściciela na etykietach przyczepionych do każdej sztuki bagażu. Transport rozpoczyna się z samego rana, a powroty organizowane są późnym wieczorem w pierwszy i piąty dzień tygodnia. Przewozy rezerwacje ->+48 721-446-711

klientka pije kawę w naszym czerwonym busie jadącym na trasie Wielkopolska Dania

Przewóz osób, to dziedzina którą zajmujemy się od ponad dekady. W tym okresie nauczyliśmy się jak dbać o naszych klientów. Wszystkie nasze pojazdy posiadają osiem miejsc przewidzianych dla pasażerów, oraz 1 miejsce dla kierowcy. Obsługujemy kontynentalną część Danii oraz stolicę (nie jeździmy na wyspy). Wyjazdy obsługiwane są przez naszych doświadczonych na międzynarodowych trasach kierowców. Codziennie tanie przejazdy zamówisz na naszej infolinii w dobrej cenie. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji, od rana do późnych godzin wieczornych ->+48 721-446-711. Obsługiwany przez nas teren znajdziesz w zakładce "obszar obsługi" oraz na stronie głównej. Zapraszamy do wspólnych przejazdów! Pojedź z nami do Danii z Wielkopolski i ciesz się z dobrych cen!


Informacje o regionie


Wielkopolskie to województwo w zachodniej Polsce. Województwo to charakteryzuje się różnorodnym krajobrazem, od malowniczych jezior i rzek po urokliwe pola i lasy. To właśnie te walory przyciągają tu olbrzymią liczbę turystów. Wielkopolska słynie z licznych jezior, które są idealne na wypoczynek nad wodą, kąpiele i sporty wodne. Jest to prawdziwy raj dla wędkarzy i ich pociech. Przykłady to Jezioro Powidzkie, Jezioro Jarosławskie, Jezioro Góreckie i wiele innych. Park Krajobrazowy Warta-Posnania rozciąga się wzdłuż rzeki Warty. Znajdziemy tu obszary bagienne, przez lasy i pola uprawne. To także miejsce, w którym można obserwować ptaki wodne.