Busy do Danii Poznań

Szukasz dobrej oferty na przewóz osób lub transport paczek? W naszej firmie znajdziesz busa do Danii z Poznania na wskazany adres. Przejazdy od domu do domu odbywają się pomiędzy dwoma adresami wskazanymi nam przez naszych klientów. Przewozy do Danii z Poznania wykonujemy w każdy poniedziałek i piątek. Z nami zorganizujesz cały wyjazd, gdyż jeździmy w obie strony. Na trasie Poznań Dania wykonujemy także transport przesyłek, dzięki czemu trafiają one ekspresowo do adresata. Rezerwacje przyjmujemy codziennie na naszej infolinii od rana do wieczora -> +48 721-446-711

Klientka pije kawę w naszym aucie

W ramach zakupionego biletu możesz zabrać dwie średnie walizki (o łącznych wymiarach do 160 cm każda i maksymalnie 40 kg) i bagaż podręczny. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz pośrednictwa pracy. Podczas przejazdu robimy postoje w wyznaczonych do tego miejscach (zazwyczaj stacje benzynowe). Dzień przed wyjazdem poinformujemy Państwa o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy, a on będzie z Państwem w kontakcie. Zaplanuj z nami swój wyjazd z Poznania do Danii zawsze w dobrej cenie.

Poznań jest jednym z najstarszych i najważniejszych miast w Polsce, bogatym w historię i kulturę. Miasto ma wiele zabytków, muzeów i miejsc o znaczeniu historycznym, takich jak Katedra Świętych Piotra i Pawła oraz Rynek, gdzie znajduje się słynny Ratusz.