Busy do Danii Szczecin

Szukasz busa ze Szczecina do Danii? Z nami pojedziesz pod wybrany adres do pracy, na wakacje czy do rodziny. W ramach gwarancji bezpieczeństwa zatrudniamy doświadczonych kierowców, a nasze pojazdy są nowe i systematycznie kontrolujemy ich stan techniczny. Wykonujemy przewozy do Danii ze Szczecina jadąc pomiędzy dwoma miejscami, dzięki czemu udasz się w podroż pomiędzy dwoma wskazanymi adresami. Przewóz osób pod wskazane domostwo, to oszczędność czasu i pieniędzy. Komfortowy transport z Szczecina do Danii codziennie zarezerwujesz na naszej infolinii - prosimy o kontakt ->+ 48 721-446-711

klientka wsiadającva do naszego czerwonego busa

Przewóz osób, to dziedzina którą zajmujemy się od ponad dekady. W tym okresie nauczyliśmy się jak dbać o naszych klientów. Wszystkie nasze pojazdy posiadają osiem miejsc przewidzianych dla pasażerów, oraz 1 miejsce dla kierowcy. Obsługujemy kontynentalną część Danii (nie jeździmy na wyspy). Wyjazdy obsługiwane są przez naszych doświadczonych na międzynarodowych trasach kierowców. Codziennie tanie przejazdy zamówisz na naszej infolinii w dobrej cenie. Obsługiwany przez nas teren znajdziesz w zakładce "obszar obsługi" oraz na stronie głównej. Zapraszamy do wspólnej podróży.

Szczecin to miasto w północno-zachodniej Polsce o bogatej historii. Znajdziesz tu wiele interesujących miejsc do odwiedzenia, takich jak Zamek Książąt Pomorskich, katedra św. Jakuba, czy Wzgórze Zamkowe. Miasto posiada rozbudowaną sieć komunikacji miejskiej, w tym tramwaje i autobusy, które ułatwią ci poruszanie się po mieście. Bilety możesz kupić na przystankach lub w pojazdach.