Inowrocław

Najlepsze busy na rynku. Codziennie wyjazdy z i do Inowrocławia. Codzienne kursy w obie strony do Holandii, Niemiec i Belgii - to w skrócie oferuje firma Marcinbus. Już od ponad dziesięciu lat świadczymy naszym Klientom przewóz osób i transport paczek z miasta Inowrocław na Zachód. Wyjazdy organizowane są przez nasza firmę każdego dnia. Z Polski nasze busy wyjeżdzają w godzinach porannych, a powroty rozpoczynają się o godzinie 17 w Kraju Tulipanów. Transport wykonujemy w formule zwanej "door to door" (z pol. "od drzwi do drzwi"). Oznacza to, iż Twoja podróż rozpoczyna się i kończy pod dowolnie wybranymi przez Ciebie adresami (jedziesz od miejsca Twojego pobytu, do miejsca w ktorym chcesz się zatrzymać). Oczywiście dotyczy to adresów obsługiwanych prez naszą firmę. Po więcej informacji prosimy o zapoznanie się z naszą mapką w zakładce o tej samej nazwie. Nasze dwa główje kierunki to Holandia i Niemcy.

Busy z Inowrocławia do Holandii i Niemiec - rezerwacje, ceny i warunki transportu

Rezerwacja w naszej firmie jest dziecinnie prosta. Możesz ją dokonać na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie. Pozostałe oba sposoby wykonasz posiadając telefon komórkowy lub smartphone. Możesz zadzwonić do nas pod numer +48 721-446-711 i złożyć dyspozycję przejazdu na naszej infolinii. Nasi konsultanci poinformują Cię odnośnie ceny za przejazd. Na pewno na zakończenie rozmowy zostaniesz poproszony o wysłanie SMS-a w treści zawierającego interesujące nas informację: Twoja godność, telefon kontaktowy oraz dokładne adresy (miasto, kod pocztowy i ulica) miejsc do których mamy po Ciebie przyjechać i gdzie mamy Cię zawieźć. Trzecim sposobem jest wysłanie SMS-a bez kontaktu z naszą infolinią. Kursy Inowrocław - Niemcy - Holandia - Belgia wykonywane są każdego dnia.

Marcinbus posiada bardzo konkurencyjne ceny na przejazdy. Cena biletu zawiera podatek VAT oraz oplatę za transport Twojego bagażu. Jeśli potrzebujesz fakturę VAT - to oczywiście ją wystawimy. Przejazd odbywa się naszymi nowoczesnymi busami - są one nowe, w pełni sprawne (co systematycznie kontrolujemy), klimatyzowane, posiadają wszelkie niezbędne narzędzia do ewentualnej naprawy na tu i teraz oraz posiadają sprzęt DVD, który umili Ci podróż. Za ich kierownicami zasiadają zdyscyplinowani kierowcy o miłym usposobieniu. Posiadają oni wszelkie niezbędne dokumenty, badania i uprawnienia umożliwiające zbiorowy przewóz osób. Cena za Twój przejazd do Holandii wyniesie okolo 270 zł lub 65 euro (na rok 2019), ceny biletów do Niemiec są odrobinę tańsze. Ostateczny koszt Twojego przejazdu możesz ustalić wykonując połączenie z naszą infolinią. Marcinbus to najlepsze busy do Holandii na rynku!