Inowrocław

Najlepsze busy na rynku. Codziennie wyjazdy z i do Inowrocławia. Codzienne kursy w obie strony do Holandii, Niemiec i Belgii - to w skrócie oferuje firma Marcinbus. Już od ponad dziesięciu lat świadczymy naszym klientom przewóz osób i transport paczek z miasta Inowrocław na Zachód. Wyjazdy organizowane są przez nasza firmę każdego dnia. Z Polski nasze busy wyjeżdzają w godzinach porannych, a powroty rozpoczynają się o godzinie 17 w Kraju Tulipanów. Transport wykonujemy w formule zwanej "door to door" (z pol. "od drzwi do drzwi"). Oznacza to, iż Twoja podróż rozpoczyna się i kończy pod dowolnie wybranymi przez Ciebie adresami (jedziesz od miejsca Twojego pobytu, do miejsca w którym chcesz się zatrzymać). Oczywiście dotyczy to adresów obsługiwanych prez naszą firmę. Po więcej informacji prosimy o zapoznanie się z naszą mapką w zakładce o tej samej nazwie. Nasze dwa główne kierunki to Holandia i Niemcy.

Busy z Inowrocławia do Holandii i Niemiec - rezerwacje, ceny i warunki transportu

Rezerwacja w naszej firmie jest dziecinnie prosta. Możesz ją dokonać na trzy sposoby. Pierwszym z nich jest wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się na naszej stronie. Pozostałe oba sposoby wykonasz posiadając telefon komórkowy lub smartphone. Możesz zadzwonić do nas pod numer +48 721-446-711 i złożyć dyspozycję przejazdu na naszej infolinii. Nasi konsultanci poinformują Cię odnośnie ceny za przejazd. Na pewno na zakończenie rozmowy zostaniesz poproszony o wysłanie SMS-a w treści zawierającego interesujące nas informację: Twoja godność, telefon kontaktowy oraz dokładne adresy (miasto, kod pocztowy i ulica) miejsc do których mamy po Ciebie przyjechać i gdzie mamy Cię zawieźć. Trzecim sposobem jest wysłanie SMS-a bez kontaktu z naszą infolinią. Kursy Inowrocław - Niemcy - Holandia - Belgia wykonywane są każdego dnia.

Marcinbus posiada bardzo konkurencyjne ceny na przejazdy. Cena biletu zawiera podatek VAT oraz oplatę za transport Twojego bagażu. Jeśli potrzebujesz fakturę VAT - to oczywiście ją wystawimy. Przejazd odbywa się naszymi nowoczesnymi busami - są one nowe, w pełni sprawne (co systematycznie kontrolujemy), klimatyzowane, posiadają wszelkie niezbędne narzędzia do ewentualnej naprawy na tu i teraz oraz posiadają sprzęt DVD, który umili Ci podróż. Za ich kierownicami zasiadają zdyscyplinowani kierowcy o miłym usposobieniu. Posiadają oni wszelkie niezbędne dokumenty, badania i uprawnienia umożliwiające zbiorowy przewóz osób. Cena za Twój przejazd do Holandii wyniesie okolo 330 zł, ceny biletów do Niemiec są odrobinę tańsze. Ostateczny koszt Twojego przejazdu możesz ustalić wykonując połączenie z naszą infolinią. Marcinbus to najlepsze busy do Holandii na rynku!