Busy z Kruszwicy i Dąbrowy Biskupiej

Busy z Kruszwicy do Holandii. Przewozy busem z Kruszwicy do Niemiec i Belgii.

Witamy na stronie firmy przewozowej Marcinbus Marcin Tomasz. Od ponad dekady oferujemy codziennie przewozy z takich miejscowości jak Kruszwica czy Dąbrowa Biskupia do Holandii, Niemiec oraz Belgii. Kliknij i zarezerwuj +48 721-446-711.

Nasze pojazdy są dostępne dla Państwa każdego dnia. W stronę Niemiec i Holandii wyruszamy w godzinach wczesnoporannych, a powroty z Holandii do naszego kraju (w tym do Kruszwicy i Dąbrowy Biskupiej) rozpoczynają się w godzinach popołudniowych. Z naszej oferty korzystają klienci detaliczni, jak i Ci korporacyjni. Obsługujemy wiele agencji pośrednictwa pracy. Nasze busy obsługują klientow w systemie "door to door". Oznacza to, iż Państwo lub Państwa pracownik rozpoczyna i kończy podróż pod dowolnie wskazanymi adresami. Nasze pojazdy są w pełni sprawne i komfortowo wyposażone. Poddajemy je stałej diagnostyce stanu technicznego. Wszystko po to aby móc zapewnić Państwu pełnię bezpieczeństwa.

Poza sprawnymi autami gwarantujemy obsługę przez wysoko kwalifikowanych i zawsze wypoczętych kierowców. Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo również ubezpieczenie podróżne każdego kursu. Naszymi klientami są m.in osoby mieszkające w takich miejscowościach jak Kruszwica czy Dąbrowa Biskupia. To właśnie z Kruszwicy czy Dąbrowy Biskupiej dostaniesz się szybko i bezpiecznie z nami do Holandii, Niemiec czy Belegii. Zainteresowany? prosimy o kontakt z nami pod nr tel.: +48 721-446-711. Gwarantujemy niską cenę i profesjonalną obsługę. 

Wspomniane miejscowości posiadają olbrzymie walory krajobrazowe i historyczne dzięki czemu przyciągają rzeszę turystów. W Kruszwicy znajduje się przykładowo kolegiata św. Piotra i Pawła czy ruiny późnogotyckiego zamku z pozostałą Mysią Wieżą. W Dąbrowie Biskupiej znajduje się m.in wspanialy drewniany kościół parafialny czy zespół dworski z przełomu XIX/XX w miejscowości Parchanie. Jeśli zatem mieszkasz w Holandii, Niemczech czy też Belgii, to konieznie powinieneś odwiedzic te fascynujące rejony. My zapewnimy Ci sprawne busy i komfortowy przewóz osób. Zapraszamy!