Busy Mogilno

Codzienne wyjazd z Mogilna do Holandii, Niemiec i Belgii oraz w przecwiną stronę doceni zapewne każdy klient. Jeśli szukasz transportu z Mogilno do wspomnianych krajów to świetnie trafiłeś. Marcinbus od ponad dekady oferuje sprawne przejazdy oraz transport małych paczek z i do miasta. Codzienne wyjazdy umożliwiają przedostanie się na Zachód w pożadanym przez Ciebie terminie. Wybierając podróż z naszą firmą nigdzie nie musisz dojeżdżać. Nasze pojazdy wraz z kierowcą przyjadą po Ciebie pod wskazany adres i zawiozą Cię w dokładnie to miejsce w które chcesz się dostać. Podróż z Mogilna do Niemiec rozpoczynamy wczesnym rankiem (około godziny 4-7), a powroty organizujemy każdego dnia od godziny 17 (zazwyczaj są to Niderlandy). W celu zapoznania się z dokładnym obszarem obsługiwanym przez naszą firmę prosimy o zaglądnięcie do zakładki "mapa".

Busy z Mogilna do Holandii, Belgii i Niemiec – rezerwacje, ceny i warunki.

Proces składania rezerwacji w naszej firmie został maksymalnie uproszczony. Rezerwacji można dokonać na trzy różne i równie proste metody. Po pierwsze rezerwacji możesz dokonać poprzez formularz kontaktowy zawarty na naszej stronie - wystarczy, że wypełnisz wszystkie pola i naciśniej przycisk "wyślij". Kolejną metodą jest wysłanie do nad komunikatu tekstowego w formie SMS-a. Określ w wiadomości dokładny adres pod który mamy przyjechać po Ciebie oraz adres do którego chcesz się dostać. Nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska, planowanej daty wyjazdu oraz telefonu kontaktowego. Na dzień przed odjazdem poinformujemy się o planowanej godzinie przyjazdu kierowcy. Trzecią metodą jest kontakt z nami poprzez infolinię. Konsultant przyjmie od Ciebie zgłoszenie, potwierdzi cenę Twojego przejazdu oraz poprosi Cię o wysłanie SMS-a z dokładnym adresem. Kontakt SMS-owy i telefoniczny pod nr tel +48 721-446-711. Pamiętaj, że Marcinbus oferuje codzienne tanie kursy na trasie Mogilno - Niemcy - Holandia - Belgia oraz w przeciwnym kierunku.

Marcinbus posiada najlepsze ceny na przewozy osobowe busem z Mogilna do Niemiec, do Holandii i Belgii. Jesteśmy legalnie działającą firmą dlatego wszystkie nasze bilety są opodatkowane. W ramach biletu możesz darmowo wziąć w podóż bagaż podręczny, który możesz umieścić na swoich kolanach lub pod siedzeniem busa oraz jedną dużą walizkę podróżną. Wybierając naszą firmę wybierasz bezpieczną i komfortową podróż. Gwarantem Twojego bezpieczeństwa są nasi świetni i sympatyczni kierowcy oraz busy o znakomitym stanie technicznym. Ich częsta diagnostyka, systematyczne naprawy i wymiana co dwa lata gwarantują Ci pełne bezpieczeństwo. W celu ustalenia ceny transportu prosimy o kontakt z nasza infolinią. Orientacyjne ceny za transport do naszego zachodniego sąsiada wynoszą około 260 zł (ceny na rok 2019) oraz o 10 zł więcej jeśli chodzi o Kraj Wiatraków. Zapraszamy do kontaktu Mogilmo i okolice!