Busy do Holandii z Rojewo i Złotniki

Witamy na stronie firmy przewozowej Marcinbus Marcin Tomasz. Juz od ponad 10 lat oferujemy Państwu codziennie przewóz osób z takich miejscowości jak Rojewo czy Złotniki do Holandii, Niemiec oraz Belgii. Nasze busy busy są dostępne dla Państwa codziennie - od poniedziałku do niedzieli. Naszepojazdy w stronę Niemiec i Holandii wyruszają w godzinach wczesnoporannych, a powroty z Holandii do naszego kraju (w tym do Rojewa i Złotników) rozpoczynają się w godzinach popołudniowych. Nasza oferta na przewozowa skierowana jest do klienta detalicznego i korporacyjnego. Na stałe współpracujemy z licznymi agencji pośrednictwa pracy. Naszym klientom oferujemy przewóz busami w systemie "door to door". Oznacza to, iż Państwo lub Państwa pracownik rozpoczyna i kończy podróż pod swobodnie wskazanymi adresami.

Nasze busy są w pełni sprawne pod kątem technicznym i komfortowo wyposażone. Aby umilić Państwu podróż posiadają nowoczesny sprzęt DVD.  Poddajemy je stałej kontroli stanu technicznego. Poza sprawnymi busami gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Począwszy od pracownikow infolinii po doświadczonych i zawsze wypoczętych kierowców. Każda podróż z Marcinbusem posiada ubezpieczenie podróżne. Jednym słowem busy Marcinbusa to gwarancja bezpiecznego przewozu osób. Naszymi klientami są m.in osoby mieszkające w takich miejscowościach jak Rojewo czy Złotniki. To właśnie z Rojewa i Złotników dostaniesz się szybko i bezpiecznie do wskazanych krajów. Zainteresowany? Prosimy o kontakt z nami pod nrtel.: 721-446-711. Gwarantujemy niską cenę i profesjonalną obsługę. Przewozy zagraniczne? Wybór może być tylko jeden. Postaw na firmę Marcinbus!

Wspomniane miejscowości posiadają olbrzymie walory krajobrazowe i historyczne dzięki czemu przyciągają rzeszę turystów. W Rojewie znajduje się przykładowo zespół kościelny parafii pod wezwaniem św. Anny w Lliszkowie, obejmujący: drewniany kościół z XVIII w. W Złotnikach znajduje się wiele zabytkowych i pięknych domów. Jeśli zatem mieszkasz w Holandii, Niemczech czy też Belgii, to konieznie powinieneś odwiedzic te fascynujące rejony. My zapewnimy Ci sprawne busy i komfortowy przewóz osób. Zapraszamy!