Busy Ślesin

Przewozy busem z miasta Ślesin do Holandii, Belgii i Niemiec.

Marcinbus oferuje tanie przejazdy z miasta Ślesin do Holandii, Belgii oraz Niemiec. Nasze pojazdy jeźdżą codziennie i są znakomitą alternatywą dla podróży autem. Prowadzimy przewozy osobowe oraz wykunujemy usługę transportu paczek. Marcinbus to najlepsze pojazdy na rynku! Kliknij i zarezerwuj +48 721-446-711

Ślesin to miasto o wspaniałych tradycjach. Pierwsze wzmianki o osadnictwie w tym regionie sięgają X wieku. W XII wieku Ślesin uzyskał prawa wiejskie, a w XIV wieku prawa miejskie. Tymi szlakami podążali kiedyś królowie Polski. Dziś i Ty możesz poczuć się jak król podróżując naszymi autami. Poza komfortem wliczonym w cenę otrzymujesz przemiłą obsługę oraz niezapomniane widoki. Z miasta odchodziło wiele duktów, które teraz zamieniły się w drogi asfaltowe. Jedno się nie zmieniło - chęć i konieczność podróżowania. My dbamy o wygodny przewóz osób i transport dóbr.

Dzięki dbałości o dobro klienta w ciągu 10 lat Marcinbus rozrósł się wielokrotnie. Zaczynaliśmy od jednego busa, a dziś mamy flotę ponad 30 pojazdów. Wzrosła również liczba naszych stałych klientów. Przyłącz się do tego grona! W tym okresie zyskaliśmy bogate doświadczenie i wypracowaliśmy sobie dobrą markę. Jesteśmy elastyczni - z nami się zawsze dogadasz. To jeden z naszych wielu atutów. Za kierownicami naszych busów zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy, a sama podróż mija szybko, bezpiecznie i w miłej atmosferze. Z nami dostaniesz się do Belgii, Holandii oraz do Niemiec. Mieszkasz w mieście Ślesin? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Marcinbus to nowa definicja luksusu w najlepszej cenie!