> > > Slesin

Ślesin

Busy do Holandii, Belgii i Niemiec z Ślesin.

Marcinbus oferuje tanie busy z miasta Ślesin do Holandii, Belgii oraz Niemiec. Nasze busy jeźdżą codziennie. To tania alternatywa dla podróży autem. Prowadzimy przewóz osób oraz transport paczek. Marcinbus to najlepsze busy na rynku!

Ślesin to miasto o wspaniałych tradycjach. Pierwsze wzmianki o osadnictwie w tym regionie sięgają X wieku. W XII wieku Ślesin uzyskał prawa wiejskie, a w XIV wieku prawa miejskie. Tymi szlakami podążali kiedyś królowie Polski. Dziś i Ty możesz poczuć się jak król podróżując naszymi busikami. Poza komfortem wliczonym w cenę otrzymujesz przemiłą obsługę oraz niezapomniane widoki. Z miasta odchodziło wiele duktów, które teraz zamieniły się w drogi asfaltowe. Jedno się nie zmieniło- chęć i konieczność podróżowania. My dbamy o wygodny przewóz osób i transport dóbr.

Dzięki dbałości o dobro Klienta w ciągu 10 lat Marcinbus rozrósł się wielokrotnie. Zaczynaliśmy od jednego busa, a dziś mamy flotę ponad 30 pojazdów. Wzrosła również liczba naszych stałych Klientów. Przyłącz się do tego grona! W tym okresie zyskaliśmy bogate doświdczenie i wypracowaliśmy sobie dobrą markę. Jesteśmy elastyczni- z nami się zawsze dogadasz. To jeden z naszych wielu atutów. Za kierownicami naszych busów zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy. Z nami podróż mija szybko, bezpiecznie i w miłej atmosferze. Z nami dostaniesz się do Belgii, Holandii oraz do Niemiec. Mieszkasz w mieście Ślesin? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Marcinbus to nowa definicja luksusu w najlepszej cenie!