Ślesin

Busy do Holandii, Belgii i Niemiec z Ślesin.

Marcinbus oferuje tanie busy z miasta Ślesin do Holandii, Belgii oraz Niemiec. Nasze busy jeźdżą codziennie. To tania alternatywa dla podróży autem. Prowadzimy przewóz osób oraz transport paczek. Marcinbus to najlepsze busy na rynku! Kliknij i zarezerwuj +48 721-446-711

Ślesin to miasto o wspaniałych tradycjach. Pierwsze wzmianki o osadnictwie w tym regionie sięgają X wieku. W XII wieku Ślesin uzyskał prawa wiejskie, a w XIV wieku prawa miejskie. Tymi szlakami podążali kiedyś królowie Polski. Dziś i Ty możesz poczuć się jak król podróżując naszymi busikami. Poza komfortem wliczonym w cenę otrzymujesz przemiłą obsługę oraz niezapomniane widoki. Z miasta odchodziło wiele duktów, które teraz zamieniły się w drogi asfaltowe. Jedno się nie zmieniło- chęć i konieczność podróżowania. My dbamy o wygodny przewóz osób i transport dóbr.

Dzięki dbałości o dobro Klienta w ciągu 10 lat Marcinbus rozrósł się wielokrotnie. Zaczynaliśmy od jednego busa, a dziś mamy flotę ponad 30 pojazdów. Wzrosła również liczba naszych stałych Klientów. Przyłącz się do tego grona! W tym okresie zyskaliśmy bogate doświdczenie i wypracowaliśmy sobie dobrą markę. Jesteśmy elastyczni- z nami się zawsze dogadasz. To jeden z naszych wielu atutów. Za kierownicami naszych busów zasiadają tylko i wyłącznie doświadczeni kierowcy. Z nami podróż mija szybko, bezpiecznie i w miłej atmosferze. Z nami dostaniesz się do Belgii, Holandii oraz do Niemiec. Mieszkasz w mieście Ślesin? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Marcinbus to nowa definicja luksusu w najlepszej cenie!