Tuchola

Busy z Tucholi do Holandii. Przewozy busem z Tucholi do Niemiec i Belgii. Zawsze tanio, zawsze bezpiecznie i zawsze na czas


Prowadzimy przewozy dla mieszkańców miejscowości Tuchola do Holandii, Niemiec i Belgii. Świadczymy usługę przewozu osób do Holandii w systemie "od drzwi do drzwi". Zawieziemy Cię pomiędzy dwoma adresami jakie nam wskażesz. Nasze busy są regularnie serwisowane oraz dobrze wyposażone. Sprawia to, iż podróż z nami jest nie tylko bezpieczna, ale również przyjemna.

Nie każdy wie, że pierwsza lokalizacja Tucholi została wskazana w XIII wieku na mocy prawa polskiego. Pewniejszym jest tu jednak rok 1346, kiedy to na mocy prawa niemieckiego Tuchola otrzymała przywilej lokacyjny, któty płynął od oczywiście ze strony Niemiec. Ichniejsza Tuchola złożona była z dwóch części. - miasto podzielone było naczęść miejską oraz zamkową. Ówczesna Tuchola była w większości drewniana, a z cegły były zbudowane mury oraz fara. Dzięki uzyskaniu prawa lokacyjnego Tuchola się rozrosła. Powstały drogi prowadzące chociażby do Belgii. Dziś całą Europę łączy sieć dróg szybkiego ruchu. W tamtych czasach powstanie nowej drogi było olbrzymim wydarzeniem. Dziś to dla nas norma. Dla firmy Marcinbus normą są codzienne kursy oraz najlepsi kierowcy na rynku. Tanie busy z Tucholi do Holandii? Marcinbus to oczywisty wybór!

zdj1.jpg