Słubice

Busy do Holandii Słubice - przejazd komfortowymi i czystymi minibusami. Skorzystaj z naszej oferty przewozowej na busy ze Słubic do Niemiec i Belgii.

Wybierając się w podróż z miasta Słubice chociażby do Niemiec wiele osób wybiera transport busami. Nasza firma przewozowa zajmuje sie transportem osób i przewozem paczek w systemie door to door. Zabierzemy Cię ze Słubic ze wskazanego adresu pod drugi wskazany adres w Holandii, Belgii czy też w Niemczech. Jeżdzimy również w przeciwną stronę. Przewóz osób w naszej firmie odbywa się komfortowymi i bezpiecznymi busami, dzięki czemu każda podróż to miłe przeżycie. Naszą domeną są korzystne ceny, czyste busy oraz pełen profesjonalizm. Nie zawsze tani przejazd oznacza słabą jakość obsługi. U nas wszystko idzie w parze. Decydując się na przejazd busem do takich krajów jak Niemcy, Holandia czy też Belgia pwoinniśmy wybrać firmę z dużym doświadczeniem oraz odpowiednim zapleczem technicznym. My posiadamy flotę ponad 40 komfortowych busów. Jeżdzimy codziennie, zapewniając naszym klientom sprawny i tani transport. Marcinbus to najtańsze busy ze Słubic do Holandii i Niemiec.

busy Słubice

Słubice leżą w pięknych regionach dorzeczu Odry. Jest to duże miasto liczące ponad 16 tysięcy mieszkańców. Słubice są również starym miastem, którego tradycje sięgają XIII wieku. Do tych wspaniałych tradycji nawiązuje również jeden z najstarszych cmentarzy żydowskich w Europie. Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z 1399 roku. Miasto jest również miastem akademickim - znajduje się ty m.in. Collegium Polonicum. W mieście znajduje się wspaniały zabytkowy obiekt sportowy, którym jest SOSiR. Miasto spodoba się również pasjonatom przyrody, gdyż znajdują się tu rezerwat przyrody oraz liczne szlaki turystyczne i rowerowe. Czesć miasta należy również do specjalnej strefy ekonomicznej należącej do Euroregionu Pro Europa Viadrina.