BUSY DO LUKSEMBURGA

Tanie bilety są na Twoim celowniku? U nas codziennie zakupisz busa do Luksemburga z Polski z adresu na adres? Transport osobowy i paczek organizujemy rano w poniedziałki i piątki. Powroty także odbywają się w poniedziałki i piątki (wieczorem). Z nami pojedziesz na upragnione wakacje, do rodziny, czy po prostu do pracy. Jadąc z nami nie musisz znać języków obcych ani topografii miast. Odbierzemy Cię ze wskazanego miejsca i wykonamy przejazd do wskazanej destynacji. Przejazdy w wersji door to door, to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także czasu. Wyjazdy z Polski do Luksemburga organizujemy komfortowymi busami, za których kierownicami zasiadają doświadczeni kierowcy.

ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA REZERWACJI NA INFOLINII + 48 721-446-711

bus Polska Luksemburg obszar obsługi

Zapraszamy zatem do skorzystania z naszej nowoczesnej floty aut, które są wyposażone w szereg udogodnień. Wygodne fotele, sprawna klimatyzacja czy sprzęt DVD, to tylko nieliczne z nich. Klimatyzację systematycznie czyścimy, co pozwala alergikom na swobodny oddech. Nasze auta poddajemy także cyklicznym kontrolom ich stanu technicznego. Zabieramy pasażerów indywidualnych i firmowych, a także niewielkie paczki. Z pełnym spektrum naszych usług zapoznasz się dzwoniąc na naszą infolinię. Wybierz się razem z nami w komfortowych warunkach, w konkretnie wskazane miejsce. Zapraszamy do wspólnej podróży.


Przewozy do Luksemburga z Polski


W naszej firmie znajdziesz przewóz osób busem z Polski do Luksemburga codziennie w komfortowym wydaniu. Rezerwacje przyjmujemy pod wyżej widocznym numerem telefonu od rana do późnych godzin wieczornych. Przejazdy od drzwi do drzwi, to znakomita opcja dla wszystkich ceniących sobie spokój i wygodę podróży. Ta forma przemieszczania się umożliwia spokojny sen w trakcie podróży, gdyż kierowca budzi każdego z osobna po dotarciu do pod dom. Jej cel może być dowolny, gdyż każdego dnia dbamy o bezpieczeństwo naszych pasażerów.

Każdy z naszych pojazdów wyposażyliśmy w sprawną klimatyzację, pasy bezpieczeństwa i punkt poboru mocy. Dodatkowo dla kinomaniaków zamontowaliśmy sprzęt DVD, a także lampki doświetlające nad głowami, które ułatwią czytanie. Jadąc do tego państwa nie potrzebujesz paszportu - jest on w strefie Schengen (dotyczy mieszkańców UE). Wybierz się z nami pod wskazane drzwi i dom w dobrej cenie!


Wybierz komfortowy bus do Luksemburga i darmowy bagaż w Marcinbus.


W naszej firmie pojedziesz w dobrej ofercie! Średnie koszty w 2022 roku wynosiły około 400 zł. Powroty odbywają się późnym wieczorem - w te same dni. Nasze pojazdy obsługują doświadczeni kierowcy, którzy są gwarancją spokojnej podróży i bezpiecznego dotarcia do celu. Wszystkie przewozy z naszą firmą jest także ubezpieczony, dzięki czemu można spokojnie zasnąć w czasie podróży. Nasze busiki diagnozowane są w naszym prywatnym i bogato wyposażonym warsztacie, dzięki czemu jesteśmy pewni ich niezawodności.

Każdemu klientowi udostępniamy zabranie bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych busów. Bagaż ten powinien mieć przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch średnich walizek i normalnych wymiarach,


Co warto wiedzieć przed wyjazdem.


Udajesz się w podróż do tego pięknego kraju? Koniecznie musisz zobaczyć kilka miejsc, które nas oszołomiły. Luksemburg to rzecz jasna piękne miasto i kraj w Europie. Mimo niewielkich rozmiarów ma wiele ciekawych miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć. Stare Miasto, które jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jest to niesamowicie urocze miasto, pełne urokliwych uliczek, zabytkowych budowli i wspaniałych widoków. My polecamy zobaczyć przede wszystkim takie obiekty jak: Katedrę Notre-Dame, Pałac Wielkich Książąt, Brama Filipa i wiele innych.

Na południe od stolicy znajduje się urokliwa Dolina Pétange. Miejsce to gwarantuje wspaniałe widoki, malownicze szlaki turystyczne i naturalne formacje skalne. To doskonałe miejsce dla miłośników przyrody i entuzjastów pieszych wędrówek. Wzgórze Bock znajduje się w centrum miasta. Jest to część twierdzy zamkowej i oferuje spektakularne widoki na miasto oraz Kazamaty (podziemne tunele). To fascynujące miejsce dla miłośników historii i architektury. Wyjazdy w naszej firmie to komfort i bezpieczeństwo w rozsądnej cenie - koniecznie się o tym przekonaj!