BUSY DO LUKSEMBURGA POLSKA

Busy do Luksemburga


lista obsługiwanych województw

Szukasz taniego busa z Polski do Luksemburga (Luxembourg)? Wykonujemy przewozy z Polski do Luksemburga z adresu pod adres, dzięki czemu nie musisz wykupować dodatkowych form transportu. Przejazd pod wskazany adres jest szczególnie istotny podczas jesiennej słoty czy zimowych mrozów. Ta forma wyjazdów pozwala także zaoszczędzić, gdyż nie jest się zmuszonym do wykupowania dodatkowych form transportu. Każdemu naszemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dużej ilości, nie płatnego dodatkowo bagażu. Transport do Luksemburga codziennie zarezerwujesz pod numerem telefonu -> +48 721-446-711

Cel Twojej podróży może być dowolny, gdyż każdego dnia dbamy o bezpieczny transport dla naszych pasażerów. Pojedziesz z nami na wakacje, do pracy, upragnione wakacje, w poszukiwaniu miłości czy w odwiedziny do rodziny. Przejazd odbywa się naszymi komfortowymi pojazdami. Każdy z naszych pojazdów wyposażony jest w sprawną klimatyzację, pasy bezpieczeństwa i punkt poboru mocy. Jadąc do tego państwa nie potrzebujesz paszportu - jest on w strefie Schengen (dotyczy mieszkańców UE). Wykonujemy tanie przejazdy ze wskazanego polskiego adresu pod wskazany luksemburski adres, od drzwi do drzwi. Jedziesz z nami? Twój bus do Luksemburga czeka w Marcinbusie!

bus do Luksemburga - dni wyjazdów i zdjęcie busa

dni powrotów poniedziałek i piątek


Bus Polska Luksemburg


Wykonujemy przewóz osób i transport paczek do Luksemburga, ale także oferujemy busy z Luksemburga do Polski w każdy poniedziałek i piątek. Powroty odbywają się późnym wieczorem. Trasę tą obsługują doświadczeni kierowcy, którzy są doświadczeni na trasach międzynarodowych. Doświadczeni kierowcy są gwarancją spokojnej podróży i bezpiecznego dotarcia do celu. Przed wyjazdem busem mają oni wiele godzin na regenerację sił, dzięki czemu można być na prawdę spokojnym o swoje bezpieczeństwo. Każdy przejazd z naszą firmą jest także ubezpieczony, dzięki czemu można spokojnie zasnąć w czasie podróży. Jeździmy pojazdami mieszczącymi ośmiu pasażerów i kierowcę, co sprawia że przejazd mija w kameralnych warunkach.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, dzięki czemu w razie awarii jesteśmy w stanie szybko podstawić zastępczy pojazd. Nasze poajzdy diagnozowane są w naszym prywatnym i bogato wyposażonym warsztacie, dzięki czemu jesteśmy pewni ich niezawodności. Pojedź z nami choć raz i przekonaj się o naszym profesjonalizmie. Nasi pracownicy infolinii udzielą Państwu wszelkich niezbędnych informacji odnośnie wyjazdu. Wpisz w Google słowo "Marcinbus" i sprawdź opinie odnośnie naszej firmy. Przewóz osób wykonujemy jako licencjonowany przewoźnik.

Informacje o bagażu i transporcie przesyłek oraz obsłudze agencji pracy


W ramach zakupionego biletu na przejazd zabierzemy Państwa busami z jednego adresu pod drugi. Każdemu klientowi przysługuje możliwość zabrania ze sobą bagażu podręcznego i bagażu rejestrowanego. Ten drugi umieszczany jest w luku bagażowym naszych pojazdów. Bagaż ten powinien mieć przyczepioną plakietkę imienną, w celu uniknięcia pomyłek w trakcie jego wydawania. Każdemu pasażerowi przysługuje możliwość zabrania dwóch średnich walizek i normalnych wymiarach, dzięki czemu wezmę w trasę wszystko co istotne. Bagaż podręczny umieszczany jest na kolanach naszych pasażerów.

Nasza oferta na przewozowa skierowana jest do klientów indywidualnych oraz do klientów korporacyjnych. Zabieramy naszymi autami pracowników naszych kontrahentów we wskazane miejsce gdzie mają pracować. Firmy cenią nas za dobre ceny, punktualność, długo działającą infolinię oraz bezpieczeństwo jakie gwarantujemy. W naszej firmie nadasz także przesyłkę, która w ekspresowym tempie trafi pod wskazany adres. Nasi kierowcy odbiorą paczkę spod podanego domu i zabiorą go (omijając centra logistyczne) do wybranego domu w drugim państwie. W ten sposób zabieramy także dokumenty i listy firmowe. Duża ilość bagażu, transport paczek i obsługa firm, jest na najwyższym poziomie w Marcinbusie!

REZERWACJE I PRZEBIEG TRASY


Rezerwacja przejazdów odbywa się na naszej infolinii -> +48 721-446-711. Nasi konsultanci są dostępni od godziny 8 do 22. Na naszej infolinii otrzymają Państwo fachowe informacje odnośnie wyjazdu. Rezerwacje dostępne są także poprzez wysłanie wiadomości SMS. W takiej wiadomości należy zawrzeć informacje: godność pasażera, data wyjazdu, adres początkowy i końcowy oraz numer telefonu. Rezerwacje dostępne są także poprzez wysłanie zgłoszenia poprzez formularz zawarty na naszej stronie.

Po odbiorze pierwszego pasażera, kierowca jedzie pod wskazany adres po drugiego pasażera i tak do ośmiu. Dzięki niewielkiej liczbie pasażerów przejazd mija w kameralnych warunkach. W czasie pokonywania trasy zatrzymujemy się w przeznaczonych do tego miejscach. Przeważnie są to stacje benzynowe. Tu można zapalić, wypić kawę, zakupić kanapkę czy po prostu rozprostować kości. W czasie pokonywania trasy nasi pasażerowie mogą także obejrzeć film na zamontowanym sprzęcie DVD. Zapraszamy!


Podróż w celach turystycznych.


Jedziesz do Luksemburga w celach turystycznych? Koniecznie musisz zobaczyć kilka miejsc, które nas oszołomiły. Luksemburg to rzecz jasna piękne miasto i kraj w Europie. Mimo niewielkich rozmiarów ma wiele ciekawych miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć. Stare Miasto, które jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Jest to niesamowicie urocze miasto, pełne urokliwych uliczek, zabytkowych budowli i wspaniałych widoków. My polecamy zobaczyć przede wszystkim takie obiekty jak: Katedrę Notre-Dame, Pałac Wielkich Książąt, Brama Filipa i wiele innych.

Na południe od stolicy znajduje się urokliwa Dolina Pétange. Miejsce to gwarantuje wspaniałe widoki, malownicze szlaki turystyczne i naturalne formacje skalne. To doskonałe miejsce dla miłośników przyrody i entuzjastów pieszych wędrówek. Wzgórze Bock znajduje się w centrum miasta. Jest to część twierdzy zamkowej i oferuje spektakularne widoki na miasto oraz Kazamaty (podziemne tunele). To fascynujące miejsce dla miłośników historii i architektury. Wyjazdy w naszej firmie to komfort i bezpieczeństwo w rozsądnej cenie - koniecznie się o tym przekonaj!